Sprawdź nas też tutaj

News

Tede ujawnia gości swoich 43. urodzin w Mielnie

Impreza odbędzie się jeszcze w lipcu.

Opublikowany

 

Tede / fot. materiały prasowe

Trzydniowe urodziny Tedego odbędą się pod koniec lipca w Mielnie. Póki co NWJ zapowiedziało występy Tedego, Abla, Księcia Kapoty, Szymi Szymsa, ale wszystko wskazuje, że to jeszcze nie koniec niespodzianek i kolejne ogłoszenia jeszcze przed nami. Właśnie trwa ogłaszanie kolejnych artystów i ruszyła sprzedaż biletów.

Co prawda zeszłoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Ostatnie Mielno”, ale jak widać, ekipie Tedego nie jest łatwo rozstać się z tą nadmorską miejscowością i w tym roku znów w Mielnie organizują kolejne największe rapowe urodziny w Polsce. Trzy dni koncertów, trzy dni imprezy, trzy dni wyśmienitej zabawy. Piątek 26, sobota 27 i niedziela 28 lipca 2019 roku Arena Club Mielno.

Codzienny desant poprowadzą Bonzay & kanadyjski reprezentant NWJ – DT The Artist, a za deckami staną Dj Few Few, Paul Orlov i Dj Papi.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lil sqqa

dajcie coś o rapie a nie o jakimś impotencie

lil kopytko

Jak chcesz coś o rapie, to wpadnij kiedyś do mnie na komputer. Stary przysłał mi dużo murzyńskiego rapu prosto z Kanady.

CheɘʜƆ

Tede za dwie ostatnie płyty nie ma nawet złota. Czas na emeryturę.

falcone1988

Zarosi wszystkich z Wigilii u WuWunia 😀 już przekalkulował wyświetlenia 🙂

Wiesiu

Ten cały karaś następny pseudogangster zaraz po paluchu osrał gacie przed lamusami z apartamentowca i zmienił swoją melanżownię na camping dla dziadków.

Gej Okej

NEWS Tede zaspokoi analnie swoich 43 goďci na urodzinach w Mielnie

Odb

Tede zmielił 43 gości w urodziny

Paolo Struzzo

DJ do Papi bez do

Prawda

22:39 7

Popularne