Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tede wraca na swoje osiedle. Towarzyszy mu Chris Carson

Letni banger „Całe lato”.

Opublikowany

 

tede

Tytułowe “Całe lato” minęło nam wszystkim zdecydowanie szybciej niż powinno. Jak kiedyś spędzał je warszawski raper Tede? Tego dowiemy się z najnowszego singla, który sentymentalnie zamyka nam okres beztroskich wakacji i rozpoczyna rok szkolny.

Luźny kawałek w letnim klimacie to klasyczna hip-hopowa podróż po osiedlu, ociekająca jednak dynamicznym rapem na miarę 2022 roku. Szybki, pełen miejskiej energii podkład to dzieło Chrisa Carsona, a klip do singla wyprodukował Szerszeń. Utwór został wydany przez wytwórnię Wielkie Joł. Za dystrybucję odpowiada Sony Music Polska.

Czekacie na nowe wydawnictwo zatytułowane “3H: HAJS HAJP HEJT!”? Słusznie! Więcej informacji klasycznie #niebawem. Singiel “Całe Lato” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

38 komentarzy
38 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mily człowiek
28 dni temu

chłop zaraz 50 lat a pajacuje jak małolat infantylny typ xdd

Hard Core Street Nygga
27 dni temu
Reply to  mily człowiek

Mógłby nagrać jakieś uliczne rozkminy o ciężkim życiu na dzielni, jak Peja, ale to niepoważny pajac.

Scley wary
27 dni temu
Reply to  mily człowiek

Weź srakostop.

Codeina
27 dni temu
Reply to  mily człowiek

Zrzędzicie jak stare baby.
Fajnie, że jest młody duchem i ma wciąż zajawkę.
On bawi się życiem, a wy swoim maluchem pod pierzyną

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
28 dni temu

I tak ci nie stanie.

Reek
28 dni temu

Nasz polski Jay Z, kawalerka od starych i ogólnopolska impotencja

UkUk
28 dni temu

Pede po co to wszystko? brzmisz jak jakis jaszczur xD miales swoje ostatnie 5 min z 5 lat temu gimby sluchaly teraz jestes dziadek doslownie i w przenosni czas odstawic mikrofon na kolek nic nie wnosisz swoim belkotem..

sarna
26 dni temu
Reply to  UkUk

15 lat temu… a później zamiast rapować to zaczął jęczeć do majka jak by miał srake

Warol Kojtyła
28 dni temu

to jest najlepszy moment na to żebym się dowiedział dlaczego w komentarzach pod njusem o wieprzu pojawiają się takie zwroty jak „flak”, „flakendo flejde”, „braveran” może mi ktoś wyjaśnić o co cho? XDDD

Cwelraper
28 dni temu
Reply to  Warol Kojtyła

Od czego zaczął się konflikt na linii Linkiewicz – Tede? W 2015 roku po kolejnych skandalach związanych z Linkiewicz, Tede postanowił dołożyć swoją cegiełkę i opublikował zdjęcie na którym widzimy Martę wciągającą niezidentyfikowaną białą substancję z członka kolegi.
Od tamtej pory Linkiewicz stała się anty-fanką Tedego. W naszym wywiadzie, który możecie zobaczyć, powiedziała m.in. że „Tede jest p**dą i mu nie staje”, wyznała również, że za czasów, gdy była jego fanką „chciała go je**ąć”. Teraz uważa, że „Tede jest ch**owy”.
W wywiadzie młoda gwiazdka stwierdziła również, że Tede na nią leci, ale nie ma szans na seks między tą dwójką, ponieważ z informacji, które posiada Marta wynika, że „mu nie staje”.

Warol Kojtyła
28 dni temu
Reply to  Cwelraper

Dziękuję za odpowiedź

Codeina
27 dni temu
Reply to  Cwelraper

Może i chciała go 'yebnąć’ (jak na linki_szlaufa przystało) ale że Jackowi nie stanął, to akurat bardzo dobrze o nim świadczy. Wynika z tego, że jest mężczyzną któremu nie staje na widok wszystkiego co się rusza, bez względu na atrakcyjność danego obiektu, a w szczególności widok takich paskud jak linkiewicz musi być szczególnie odrzucający.

M Rozenek OG OFFICIAL
26 dni temu
Reply to  Codeina

No już nie mów kochana, nie jest taka straszna wcale

klaudia sobkowiak z mosiny
28 dni temu
Reply to  Warol Kojtyła

tede to taki sam potwierdzacz jak i sobota, ba chyba nawet w tej samej sprawie

Bolo
28 dni temu

Tede aka flakula wyśmiany na swoim własnym osiedlu.

sprite700
28 dni temu

nie wiem kto wygrał beef tede vs onar, wiem za to kto wygrał konkurs na bycie najbardziej asłuchalnym xD myślałem że nie da się wygrać z onarem a tu proszę, tede konsekwentnie robi to od 10 lat.

To Dopiero Fiutor
27 dni temu

Fiutorze daj spokój, twoja muzyka już nie jest słuchana.

FLAKOZAUR
28 dni temu

NIEZŁY BETON. SAM WYBERASZ TREŚCI KAWAŁKÓW, CZY MUSZĄ TOBĄ KIEROWAĆ STARCZE? BO TO NIE IDZIE:)))

Adub
28 dni temu

Tylko dla zaszczepionych

Seks na boso
28 dni temu

Jaca jesteśmy z tobą, twoja armia plny gimby:)

Wdowa
28 dni temu

Ale żenada

klaudia sobkowiak z mosiny
28 dni temu

czy ten smiec nie umie sie normalnie ubrac tylko kontynuuje to czego jest pionierem i twórcą – homoseksualizację polskiego hip hopu. To od niego w polsce sie zaczęło to wycie czego sie słuchac nie da, białas i to całe sb to jego słabsza kopia tfu

Wacek
28 dni temu

Sredes znowu się odpalił,nie zryj tyle tego megedronu

Odb
28 dni temu

Pede wraca do swojej wanny. Towarzyszy mu Chris Cumson
Letnia kąpiel „Cały anal”

Marek
28 dni temu

FRISTAJLO RAKA MAKA FOŁ TO NOXTER20 Z WYKOPU KUTAFON XD

doktor sowa
28 dni temu

W Polsce nauka leży kompletnie, Zawdzięczamy to nieprzeprowadzeniu lustracji w nauce. Cała wierchuszka PAN i Instytutów to przeżytek komuny. Kiedyś profesor zwyczajny, nadzwyczajny i docent były stopniami naukowymi, nadającymi ich posiadaczom stanowisko „samodzielnego pracownika nauki”. Oczywiście, dobierano na te stanowiska „miernych, ale wiernych”. Do nadawania tych stanowisk/tytułów istniała za komuny Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów przeobrażona w Radę Doskonałości (sic!) Naukowej. Dawniej dbano o to, aby miernoty były wierne a teraz o to, aby promowano na profesorów miernoty.

Szczery
17 dni temu

ale przyjabanych nieudaczników ma TDF za kumpli. Mierni ale wierni

Hgfert787rrfghjjhhjh
7 dni temu

Te karły alkoholicy z brzydkimi twarzami! Narkomani oraz żule z brzydkimi twarzami!

YO..
28 dni temu

Opublikowany 14 godzin temu 2 września 2022Przez Redakcja

Rap Dinozaur 86
28 dni temu

Nie mam w sumie nic przeciwko tatuażom, ale zawsze się zastanawiałem gdzie może pracować ktoś kto ma coś wydziaranego na twarzy?

Przecież nawet jak taki ktoś ma studia, jakieś umiejętności i wiedzę to i tak nikt nie zatrudni go np w banku czy stanowisku biurowym do kontaktu z ludźmi itd..

Zostaje (do czasu) dilerka, jakiś magazyn gdzie nocki.. i w sumie nie wiem co jeszcze? Brak perspektyw na jakiś awans i podwyżki a później przychodzi czas na rodzinę koszta rosną i co wtedy? Przeyebać sobie tak życie chcąc być za młodu wyróżniającym się w wąskich kręgach to przecież padaka totalna..

Skazany na fabryke gwożdzi
28 dni temu

95 % ludzi robiących sobie tatuaż ma mniejsze lub większe odklejenia na umyśle. Mówiąc ściślej zaburzenia ( choroby) psychiczne. I oni się znakują podświadomie
Kiedyś tautowali się tylko więżniowie, marynarze lub niewolnicy. Czasami zamknięte grona ale z tatuażem który miał pewna wartość w kręgach, należałeś do tej właśnie ” tajnej socjety” i to było coś
Dzisiaj dzieci ( i nie tylko) tatuują sie bo chca być fajni, zwrócić na siebie uwagę. Chcą lśnić, chcą być piękni, i pchać wspólnie z podobnymi humanoidami wagon hedonizmu i materializmu.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
28 dni temu

Ale masz horyzonty zwężone, pracowałem w zespole w takim funduszu, i szkolenia z branży IT robił koleżka spodziargany na całym policzku i szyja bredzisz i nawijasz jakiś korpo światopogląd, to nie lata 80 te ok w jakiejś recepcji gdzie ch płaca owszem raczej cię nie zatrudnia, ale jeśli masz umiejętności z zakresu STEM, wszędzie będziecie mieli drzwi otwarte, Mordor to nie jest cały świat i nie nie wszędzie trzeba wyglądać jak gryzipiórek, pod krawatem w takim capgemini w HQ tylko prawnicy chodzili w garniturach, a jak byłem w oddziale w Katowicach… hah wszyscy ścisły dress code i mega napięta atmosfera tak, że bardzo często nawet w tej samej firmie, ale oddział w Polsce bd panowały zupełnie inne zasady, co jasno pokazuje jak na korposzczury i Julii z HRu wkręcają jakieś amerykańskie wzorce z lat 80. które się nie sprawdziły i tyle.

Rap Dinozaur 86
28 dni temu

Nie wiem czy takie zwężone te moje horyzonty. Wiadomo że jest rok 2022 ale myślę że to nie za dużo zmienia w tej kwestii.

Czyli mamy dilera, magazyn, jednego gościa prowadzącego szkolenia z branży IT w tej jednej firmie, dołożę od siebie ochroniarza gdy kaban i co dalej?

Masz do wyboru „usługi” dwóch typów nie wiem którzy prowadzą jakąś firmę w zakresie którego właśnie potrzebujesz i są np tak samo dobrzy i jeden ma dziarę na pół twarzy a inny nie, którego wybierasz? Myślę że większość podświadomie wybierze tego bez dziary bo kto wie jeszcze ten z dziarą coś odyebie jak sobie samemu tak zrobił albo kogoś kiedyś odyebal lepiej bokiem bić.

A ja to jeszcze nie lubię jak ludzie noszą czapki z daszkiem w pomieszczeniach.. zwłaszcza starsi ode mnie. Uważam że gość zamiast robić swoje w pracy a się przejmuje swoją stylówka to już całkiem głupotami się zajmuje i mało jest zaufany na starcie mimo że może być w czymś dobry a jak już włosy niebieskie czy jakieś to już całkiem dziękuję.

Mr.D91
28 dni temu

Rooobii Wrażenie, tak się rapuje na takich bitach Panie Paluch

wykształciuchy
28 dni temu

Mokebe na imprezę i do łóżka, a w domu beciak Kuba. Klasyczny model życia Polki. Ta się chociaż przyznała.

http://www.youtube.com/watch?v=VhJYg8alycQ

Mokebe
28 dni temu

pOlka na baletach, a beciak tymczasem samotny w domu walczy na fb z mizoginami co to są przeciwko aborcji i obrażajo kobiety xD

alkopoligamia
28 dni temu

Typowa wdowa hahaha

Nwj
28 dni temu

Wiadmomo kto jest królem

Popularne