Sprawdź nas też tutaj

fota

Tede (z) psem [jpg]

Opublikowany

 

40 komentarzy
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
LSD
11 lat temu

Gdzie jest ten łysy Jacek z Opola’02?

Domino
11 lat temu
Reply to  LSD

Stoi z twoim starym w pośredniaku

szejdi
11 lat temu

Pies to pies

GandiGandaNaWolno
11 lat temu

Dostałbyś mundur i ksywkę Komisarz TDF

ssss
11 lat temu

Tede w mundurze i antyfani są bardziej JP i mają kolejny „argument” do jechania po TDF’ie.

TRZYMAJ SIĘ TEDE, TRZYMAJ SIĘ PEJA!
CHUJ W DUPĘ HEJTEROM

elo
11 lat temu

KURWA TEDE PIERWSZY RAZ W ZYCIU W SPODNIACH INNYCH NIZ BAGGY

matura
11 lat temu

widzicie on sie tepakami nie przejmuje robi swoje i zbiera hajs a najebane wieśniaki krzyczące „jebać tedego i całą rodzine jego” nawet mu butów nie mogą wyczyścić

beka
11 lat temu

„Dostałbyś więcej zrobił byś to co żaden z nas nie
Dostałbyś mundur i ksywkę Komisarz TDF”

PISJOŁ
11 lat temu

Hejtujcie Gównixy. W porządku człowiek

,,..
11 lat temu

JACEK OBGOL SIĘ NA ŁYSO

kali
11 lat temu

Tede To swiadek koronny i policjant roku
Zły porucznik

Jacek GranieckiR.I.P
11 lat temu

Dlatego tede kurwą jest

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

Tede zgarnie za tę rolę dużo szmalu, być może dostanie angaż do jakiegoś kinowego filmu, w międzyczasie zrobi kolejną serię OPT, nagra ze dwie płyty, zagra 40 koncertów, dorobi sobie do emerytury i będzie się śmiał z was baranów i napinaczy. Co wam przeszkadza gdzie pracuje kurwa? Róbcie sami wszystko charytatywnie i git. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że żadna praca nie hańbi, ale nie wszystkie satysfakcjonują. Tede czuje się spełniony i w rapie i w tv, i zarabia sobie hajsy, a przy okazji daje nam – słuchaczom – dobre rapsy. Jak wam nie odpowiada to nie oglądajcie serialu i nie słuchajcie płyt TEDEgo i po sprawie. Słuchajcie nadal populizmów od tych wszystkich prawilnych którzy koncerty grają charytatywnie, dla Idei (teraz chyba już dla Orange) i koszą po 20 tysi… Życie jest piękne, POZDRO 🙂

LIS DTA
11 lat temu

„zagra 40 koncertów” – hahaha. Po beefie z Peja tyle koncertów Tede może zagra w 15 lat, bo jakoś chujowo ostatnio u niego z tymi koncertami.

Poza tym – no i nawet jeśli zrobi tą karierę, to co z tego? To jest strona GLAM – UWAGA – RAP. A za rap Tede propsów nie dostaje i nie dostanie, bo wyszła hipokryzja i głupota Jacka „Jezu Chryste” jedynego niosącego krzyż dobrego rapera nawracającego złych i Głoszącego Prawdę.

Na OLIS wszystko widać, WFD dużego sukcesu nie odniosło i raczej nie odniesie. Numer Raz niezmieniony od 15 lat, zero progresu, Tede gruby jak świnia udający dystans, z toną pretensji do świata.

Kolejna sprawa – „Tede się czuje spełniony…” – no chyba niezupełnie 😉 Ktoś kto się czuje spełniony nie pierdoli tak, jak Tede na Warsaw Challange i nie robi z siebie męczennika, znowu hipokryzja – podczas wywiadu to był pierwszy do pierdolenia hejterów, nie przejmowania się, a jednak wyszła prawda jak na dłoni i okazało się, że jest odwrotnie, bo jednak jego najbardziej to wszystko bolało.

LIS DTA
11 lat temu

Ogólnie – szkoda mi już czasu. Jesteś fanem Tedego – zapewne nim pozostaniesz. Jeśli nie widzisz tego, że Twój idol myśli/mówi jedno, a zachowuje się drugie, to jesteś ślepy i ja Ci nie pomogę.

„Słuchajcie nadal populizmów od tych wszystkich prawilnych” – hahaha. Ty wiesz czym jest populizm w sztuce? Zgodnie z tą definicją cały (prawie) rap jest populistyczny, bo traktuje o rzeczach prostych i zwykłych, nie uświadczysz tu wielu abstrakcyjnych tematów.

Baunsuj Dziffko
11 lat temu
Reply to  LIS DTA

Wejdź na wielkiejol.com i sprawdź zakładkę koncerty. I co? Szczęka opadła? Życie to nie tylko rap. Każdy z raperów dorabia sobie gdzieś na boku. Z samego rapu kokosów nie ma. Nie był do pierdolenia hejterów, tylko chciał z nimi przeprowadzić dyskusję panelową. I nie wiem gdzie zauważyłeś jego niekonsekwencję, ja jej w każdym bądź razie nie widzę. Życie jest piękne. Pozdro! 🙂

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

zapomniałem dodać, Jacek przynajmniej nie jest hipokrytą i nie robi w wała swoich fanów, jak jakieś 90% tej sceny. Ja niestety odnajduję na niej tylko kilkunastu zawodników których jestem w stanie słuchać, dla reszty szkoda mi ucha. Jacek do tego grona się zalicza. Pozdro!

lIS DTA
11 lat temu

Niestety na wj.com nie ma zaklaadki 'koncerty’ jest wydarzenia i na sierpien – 3 koncerty. A to i tak wyjątkowo bo przez cały rok było ich z 10.

Poza tym – czy Ty kurwa mać do chuja ciężkiego wiesz, czym jest DYSKUSJA PANELOWA?

Tede chyba usłyszał, że panelowa brzmi mądrzej niż zwykła dyskusja i zaczął pierdolić na lewo i prawo o dyskusji panelowej.

Co do hipokryzji:
https://www.hip-hop.pl/forum/projector.php?forum=4&thread=13105900185042

Baunsuj Dziffko
11 lat temu
Reply to  lIS DTA

Hahahahaha… Z połowy z tych „argumentów” skonałem haha…

„Gra na koncertach kawałek „olej onara” i tłumaczy, że to ludzie sami śpiewają refren” tylko gdzie tu masz „Od rana czułem się jak w Second Life bo ten kraj ma zamułę i hajs, czujesz? czym złym tu jest hajs, nie prosperujesz? i to tu jest all right ten kto tu osiąga jakikolwiek sukces to pierdolony bogacz chce promować korupcję trzeba chapać, łapać, brać w łapę nie ma co udawać, tak jest dawno i z rapem żeby twoje klipy leciały w Primetime’ie musisz być niby miły, niby przynajmniej fajnie? czy moje klipy widzisz od MTV do VIV’y nie ma miejsca dla mnie to jest polska stara, staram się nie ugiąć niech mnie nie lubią, nie chcę stawać się dupą robiliśmy tu hałas na długo przed nimi i robimy wciąż tu go i nie klęczymy, To jedna z wojen, to konflikt pokoleń Więc ja to pierdolę”. I gdzie tu jest coś na Onara? Olej Onara Tedzik nie śpiewa, śpiewa publika.

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

„Na swoich płytach gra dissy na swoich dawnych przyjaciół”
Rozumiem że ty dla takich przyjaciół co kradną twoje pieniądze lub ruchają twoją dziewczynę podczas gdy jesteście razem i piszą o tym kawałek pisałbyś poematy miłosne?

„Obraża się na „bekę z wieprza” a potem zarabia na koszulkach z tym hasłem” Obraża się? Kiedy? Od początki całe WJ miało z tego bekę. Dystans do siebie.

„W wywiadach gra twardziela, bluzga itp. a na koncertach płacze” hahahaha, nie skomentuje

„swoje płacze wpierdala na legalne płyty i każe ludziom za to płacić” no zobacz, i ludzie kupują te „płacze” w tysiącach egzemplarzy… hmmm, coś musi w tym być…

„gdy jakiś dziennikarz zada mu pytanie, które go kompromituje, poci się, bluzga i robi wszystko, żeby nie odpowiedzieć” ciekawe jakie wywiady oglądasz…

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

„mówi, że Peja współtworzy kulturę hip-hop, a w oświadczeniach twierdzi, że uczestniczy w tej kulturze wspólnie z takimi jak on” przeczytaj to jeszcze raz, proszę… haha… już rozumiesz?

„krytykuje promomixy, ale nie przeszkadza mu to ich nagrywać” kawałek promomix tak naprawdę nie był promomixem…

„nie odpowiada w beefach na argumenty, które mogą go skompromitować” wiesz co? weź ściągnij jeszcze raz ah24n2 i przesłuchaj

„nie gra koncertów” 40 koncertów w roku samemu + WFD + imprezy jak chociażby Gdańsk dźwiga muzę czy jutro Giżycko… rzeczywiście, nie gra koncertów…

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

„winą za to, że nikt go nie chce słuchać obarcza innych raperów” powiedz kiedy coś takiego powiedział? poza tym nie chcę nic mówić, ale te tysiące płyt pewnie skupuje sam?

„występuje w chujowych programach dla targetu 13-16 lat i nie czuje zażenowania” przykład? OPT dla dzieci? Sitcom dla dzieci? Uwaga dla dzieci? haha… nie będę tu mówił kto robi dla dzieci 😉

„gra koncert dla Czwórki, gdzie musi być cenzura i zamiast „pierdol konwenanse” wstawia „olej konwenanse”, co jest przejawem konformizmu i hipokryzji” proszę, promuje hip-hop w mediach, więc bądź co bądź trzeba iść na jakiś kompromis, w Polskim Radiu wulgaryzmy by nie przeszły, przynajmniej rap wraca do łask.

„rapuje „bo ja wierzę w ideały choć mnie kurwą nazywasz”, a wcześniej: „a ideały, wiesz gdzie ideały zostały, pewnie dopływają do Bałtyku stary” nie wiem który baran to napisał, ale szkoda mi go bo iq to miał chyba żaby. Pierwszy cytat mówi o tym że właśnie wierzy w ideały, a drugi to diss na Jędkera który tak się zarzekał że jest ideowcem, ale potem jak wiadomo nagrał monopol, i swoje ideały pozostawił… jak można tak prostą rzecz nie zrozumieć?

richi
11 lat temu

DLATEGO

richi
11 lat temu

jak dupsko wypina na 1 focie .. pies z psem w pozycji na psa

Teraz już wiesz !

TheMefsonPSK
11 lat temu

i gdzie sa kurwa te płaczki, co na zdjeciu peji(w robocie) tak sie oburzali? DYSTANS KURWA!

murzik
11 lat temu

na dzień dzisiejszy mu to pasuje … stary tede i peja nie wróćą 🙁

EldokanAwoLno
11 lat temu

Morze rozómu to mu brakóje, ale raper z niego słaby

MentorRapu
11 lat temu

ej a ten śmieszny buldog to nie jest czasem pershing z 13posterunku ?

dupa13
11 lat temu

ale jaja haha

To jest to
11 lat temu

No i co panie blink, był Tede i znikł
Musiałeś uderzyć we mnie, by zjednać sobie przychylność lamusów
Bo tylko u lamusów masz jeszcze jakiś szacunek
Twój wizerunek pozostawia wiele do życzenia, wujek
Pierdoliszo o Air Max’ach, New Era’ch, spierdzielaj
Nie pamiętasz jak sam robiłeś za baner
A teraz naśmiewasz się z dzieciaków, którzy noszą ciuchy od sponsorów
Czujesz się lepszy, kurwa, nie masz honoru
Śmiejesz się z tych co nie mają wyboru
Biorą co dają, a ty szydzisz z nich gnoju
Cały Tede kurwa, wielka gwiazda

KukiWJ
11 lat temu

Pała to PAŁA RACZEJ RACZEJ!!!!!!!!!!!

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

„Występ u Majewskiego i trzęsienie dupskiem” kolejny raz… dystans do siebie, dobra zabawa… niektórzy tego nie rozumieją…

„nagrywanie populistycznych kawałków vide „dokąd idziesz Polsko”, stawianie „prawd objawionych”, które wie każdy gimnazjalista” gdzie tam masz populizm baranie? kurwa gdzie? sama prawda w tym kawałku.

„wyśmiewanie polskiego show-biznesu a z drugiej strony przyjmowanie wszystkich, nawet najdurniejszych propozycji” przesłuchaj notes 3d, tam masz na to odpowiedź.

„Zagranie policjanta w serialu” A co to ma do rzeczy? w serialu może grać kogo chce, i zarobi na tym hajs. nie on pierwszy jest raperem który grał w tv. 2pac, 50 cent, eminem… ich jakoś nie gnojono…

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

Dlatego tede kurwom jest

Baunsuj Dziffko
11 lat temu

wypierdalaj napinaczu podszywający się pode mnie i naucz się chociaż pisać, bo widzę że nie dali Ci w przedszkolu jeszcze słownika do ręki

BLAHBLAHBLAH
11 lat temu

*DLATEGO TEDE KRÓLEM JEST

To jest to
11 lat temu

Królem Policjantow i dziwek

Plinp
11 lat temu

PEDZIK BOGIEM PSÓW I SUK .
BEKA Z KONFIDENTA

Bartoszek
11 lat temu

Haha Spinery idźcie przed blok jebnąć piwo bo was nosi już. To , że zagra w tym serialu nie wpłynie na to jaką muzykę robi tylko na to , że wyrabia sobie status i będzie miał więcej hajsu. A wy nieudacznicy, co będziecie mieli ?

G- Ó -W – N – O – wysrane na was przez ” psa” TDF’a

Pozdrawiam normalnych fanów Tedego i RPS’a

kochamPeje
7 lat temu

[quote name=”Jacek GranieckiR.I.P”]Dlatego tede kurwą jest[/quote]
tede to zwykla policyjna kurwa!!!! wpierdala makowca z komendantem i pluje sie pod cela… z calym szacunkiem pozdrowki dla tedego kurrrrrwy!

he
5 lat temu

Nowa płyta „Zaszczekafszy” już wkrótce.

Popularne