Sprawdź nas też tutaj

News

Tede z kasetą i winylem. Limit? 250 i 500 sztuk

Płyta sprzed laty w nowej odsłonie.

Opublikowany

 

W nowym roku wytwórnia Wielkie Joł oraz Polski Rap wracają do fanów duetu Tede & Sir Mich z nowymi, wyjątkowymi wydaniami albumu „Skrrrt” na płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej.

Wydanie winylowe, wytłoczone w ściśle limitowanym nakładzie 500 sztuk na neonowym, cytrynowym winylu zostało wydane w wyjątkowej, dwustronnie zadrukowanej, obwolucie z wyciętym logo płyty, pokrytej błyszczącą folią. Okładka wewnętrzna, nawiązująca do oryginalnej poligrafii albumu, także została wykonana z grubego kartonu, pokrytego jaskrawą folią. Płyty wyprodukowano przy wykorzystaniu szczególnej matrycy typu „acetat”, a sam krążek został przygotowany tak, jak premierowo miało to miejsce przed laty. Za wykonanie matrycy odpowiada jeden z najlepszych europejskich cutting engineerów, na podstawie analogowego masteru, wykonanego specjalnie na tę okazję przez Sir Micha.

Wydanie na kasecie magnetofonowej to nawiązanie do tzw. “prison tape’ów”, słynnych w Ameryce. Nakład tego wydania to 250 sztuk, na całkowicie przezroczystej kasecie, bez poligrafii. Na opakowaniu znajduje się sticker, sprawiając, że wydanie „Skrrrt” różni się od tego, do czego przywykli słuchacze.Poligrafia reedycji to dzieło Jacka Rudzkiego (Znajomy Grafik). Producentem wykonawczym jest Maciej Maj (Polski Rap). Wydania ukażą się nakładem wytwórni Wielkie Joł / Polski Rap, a dystrybucją zajmuje się Asfalt Records.

tede skrrrt kaseta winyl

O albumie „Skrrrt”

Witaj w traphałsie! Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem. „To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka” – dodaje Tede. Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się raper wraz z ekipą, by w stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem nadchodzącej produkcji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

 


35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mam dość fałszywej mordy małysza i wieśniaka żyły
1 rok temu

Peja ma rodzinę, dom, kawałek ogrodu w chuj oszczędności. A ty co masz tede? Kota, kawalerke w bloku i kilka złomów

Jacula
1 rok temu

I godnosc

PATOlog
1 rok temu

Martwych złomków

Hjk
1 rok temu

To zdjęcie ma zachęcać do kupna ?

Rysiek Peja
1 rok temu

i tak ci już nie stanie, flaku.

Apelsztrudel
1 rok temu

Znowu nagrywa ziomkow?

JEBAK Z LIPNA
1 rok temu

Sorry, ale 50 zł za pudełko z naklejką i przezroczystą kasetę z walniętym nadrukiem to jest za dużo. Moim zdaniem wygląda to strasznie słabo. Już nie mówiąc o bezmyślności, bo jakby się pudełko połamało lub pękło, to wtedy już tylko sama kaseta zostaje. Dla mnie kaszana!

Tede
1 rok temu
Reply to  JEBAK Z LIPNA

Zniszczę cię

Flakende Flejvo Flak
1 rok temu

Do dupy sobie ten palec wsadź flaku jebany to może ci konar zapłonie

Szad Masturbata
1 rok temu

Chuj mnie to. Niech wyda jeszcze na dyskietkach 3,5 cala i kartridżach do pegazusa

Kris
1 rok temu

Hej tede wyliżmi

Truee
1 rok temu

Szkoda że Rogal DDL już nie nagrywa, dobrze że teksty ma ponadczasowe.

Git Potwierdzacz
1 rok temu
Reply to  Truee

Tak, wielka szkoda. Ale niech tam może zostanie.

JJS 444
1 rok temu
Reply to  Truee

rogall ddl mam nadzieję że teraz ta dziwka , jest cięta maczetą przez diabła .

Wacek
1 rok temu

Wypierdalaj Tede z tymi płytami

Natede
1 rok temu

Zagadka
W kawałku „Zły” JWP Ero nawija: „położył się na Tede, wyjebal keny i kepy….” czy to oznacza, ze tzw. Tede uczęszczał na wandalskie wyprawy jako poducha?

Pan Paweł
1 rok temu

Kiedy mnie KURWO namierzysz

Pan Paweł
1 rok temu

Procesor Rapu Cweloza Glamrapu. Buahahhhaa

Popularne