Sprawdź nas też tutaj

News

Tede zapowiada 3-dniową wojnę. „Karmamielno” wraca

Ruszyła sprzedaż biletów.

Opublikowany

 

tede w czołgu

Szykujcie się na trzydniową wojnę. NWJ i Arena Club Mielno zapraszają na trzydniowy poligon imprezowy z okazji kolejnej rocznicy urodzin Tedego. – Piątek 26, sobota 27 i niedziela 28 lipca 2019 roku. Trzy dni koncertów, trzy dni melanżu, trzy dni wyśmienitej zabawy – zapowiada warszawska wytwórnia.

Codzienny desant poprowadzą Bonzay & kanadyjski reprezentant NWJ – DT The Artist, a oprawę muzyczną zapewnią Dj Few Few, Paul Orlov i Dj Papi. Co prawda zeszłoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Ostatnie Mielno”, ale jak widać, ekipie Tedego nie jest łatwo rozstać się z tą nadmorską miejscowością i w tym roku zapowiadają się kolejne największe rapowe urodziny w Polsce.

Jak informuje NWJ właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Ticketos.pl [55 PLN ZA JEDEN DZIEŃ / 143 PLN TRZYDNIOWY KARNET], a niebawem dowiemy się kto oprócz Tedego pojawi się na scenie.

tede urodziny
 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
luczjano

Nie kumam, przecież ostatnie Mielno było ostatnie. Niech ktoś to wyjaśni do kurwy.

Twoja stara

Chłyt mańkietyngowy.

Defro historia

Beka z ciebie kurwaaaa że w to uwierzyć mogłeś:)

rakuu123

Wiesz kurwo co to blitzkrieg?

STEFAN

ODWOŁUJĘ.

Sokół

Rychu mówił ze nie nagra na trapach a Tedzio że ostatnie mielno …. masakra festiwal hipokryzji xD a założę się ze to początek tych absurdów

Odb

Tede zapowiada 3-calową pałkę. „Kurwamielno” wraca

VenoM

nie umiesz w tytuły. odb wraca do podstawówki w wrześniu XD

Huj kutaz kosmiczny

Ja pierdole nie wierzę. Wieprz promuje jakieś wydarzenie i nie ma wspominek o rychu,afer ani zaczepek w stronę celebrytow? Co jest?

shitofu

obudź się, zesrałeś się..

Popularne