Sprawdź nas też tutaj

News

Teksty Łony na przerobionych billboardach wymierzonych w PIS

Kreatywne przeróbki billboardów w Szczecinie.

Opublikowany

 

Łona
Łona

W całym kraju trwa kampania wyborcza do wyborów samorządowych, które odbędą się 21 października. Na ulicach miast możemy oglądać m.in. billboardy sfinansowane przez Platformę Obywatelską, które został wymierzone w Prawo i Sprawiedliwość. W Szczecinie pojawiły się ich pierwsze przeróbki, na których zobaczymy teksty z utworów Łony.

Serwis artscoremagazine.com udostępnił dwa billboardy, które zostały zmodyfikowane – pojawiły się na nich teksty z kawałków Łony. Zamiast „PiS wziął miliony, a wszystko drożeje” możemy przeczytać „PiS wziął miliony, a ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość” lub zamiast „PiS wziął miliony i chce być bezkarny” pojawił się tekst „PiS wziął miliony, a na przykład chodnik krzywy. Proszę bardzo”. Są to fragmenty z utworów Łony „Miej wątpliwość” oraz „Wyślij sobie pocztówkę”.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
jebać lewaków

Pierdolony lewacki knur. Jakim trzeba być dzbanem żeby po tylu latach niszczenia Polski przez PO nadal na nich głosować…?

MANAGER KOKOZIEŁ

SPRAWDZAJCIE KAWAŁEK O MIŁOŚCI SEKSIE I KOBIECIE !
http://www.youtube.com/watch?v=siXMC7NG4tg

WIADOMO ŻE DLA BEKI

J---ć POPiS

Dobrze, że tylko ty jesteś normalny i potrafisz to dostrzec. Trzeba mieć pewien stopień upośledzenia umysłowego (albo być w przedziale wiekowym 8-21 lat) aby tak pierdolić.

tomy

a to peja łonowa na lewym boku śpiąca

Trystydycymyt

Mógł nic o tym nie wiedzieć. Choć polityznie to zawsze była świnia marna lewacka!

bredny

Nie ma to jak robić kampanię wyborczą wymierzoną we wroga za publiczne pieniądze.

stary rozpalacz

rap ma dobry ale poglądy niezbyt

kutas

jezeli mial z tym cos wspolnego to chuj mu w dupe, jest kocur ale kukielka jak widac, a jak nie ma nic wspolnego a jako prawnik nikogo nie pozwie, to jest pizda i pw.

Kalarepnik

JEBAĆ PIS

nnn

Wiadomo, że Pis to nie ideały, ale wymiar (nie)sprawiedliwości w Polsce to jest patologia jakich mało. Sprawa kamienic w WWA, sprawa J Brzeskiej, zajebanie kobiecie 50 zł na stacji benzynowej. Ilu z tych ludzi wywodzi się z SB,WSI ??? Twoje środowisko jest umoczone po uszy w …. Zacznijcie od siebie.

WWW WWW WWW
Gonso

Pjertszy kórwy

Gonso

Pjerszy

Gonso

Drugi

lolko1940

ale jak pisalem ze lona jest z pisu a nie platformy to nikt mi nie wierzyl…………….

Popularne