Sprawdź nas też tutaj

News

Teksty raperów na puszkach piwa – znamy szczegóły wyjątkowego projektu

Sokół, Żabson, Pezet, Sitek, DJ Steez i Zeppy Zep połączyli siły.

Opublikowany

 

Sokół / fot. kadr z wideo

W minionym roku byliśmy świadkami współpracy Tego Typa Mesa z marką piwa EB. Podczas specjalnego koncertu zarejestrowano klip do utworu „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”. Teraz znana marka piwa szykuje projekt, w którego zaangażowani są Sokół, Żabson, Pezet, Sitek, DJ Steez i Zeppy Zep. Efektem współpracy będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę “Tymczasem”, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.

Wszyscy artyści wybrali nawzajem utwory ze swoich repertuarów, które zaprezentują we własnych aranżacjach. Pierwsze klipy pojawią się już w sierpniu. Już teraz możemy znaleźć na półkach sklepowych puszki piwa EB, na których znajdują się znane cytaty z utworów osób zaangażowanych w projekt.  – Cztery cytaty. Czterej artyści. Jedno wydarzenie. We wrześniu zobaczycie efekty ich współpracy, a już teraz możecie kupić jedną z czterech puszek z cytatami artystów, które są zapowiedzią naszych działań w 2018 – czytamy w komunikacie EB. W wydarzeniu, o którym mowa udział wezmą czołowi przedstawiciele sceny hip-hopowej, którzy po raz pierwszy zaprezentują wspólny program.

Tymczasem to czas między młodością a dojrzałością, w którym młodzi dorośli mogą cieszyć się chwilą, poszukiwać inspiracji i dzielić doświadczeniami ze swoimi bliskimi. Naturalną przestrzenią do wyrażania tych wartości i emocji jest kultura hip-hopu, która przestała już być niszowa, stając się popkulturowym zjawiskiem. To dlatego do wspólnej pracy nad wydarzeniem zaproszeni zostali artyści reprezentujący ten nurt i to zarówno ci, którzy przeżywają właśnie okres Tymczasem, jak i ci, którzy mają go już za sobą – informuje EB.

 
23 komentarze

23
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
fewfwefwwef

Ciekawe jak gimby to kupia jak nie maja jeszcze ukonczone 18 lat xDDD

ebebebe

-mordeczko, kupisz mi 4paczka tych z rapem?

Janusz w klapkach

Kolejny krok ku rozwoju w rapie. Niedługo rolka papieru toaletowego z całymi teksami. Progres i innowacja.

never

lol wybitny projekt. Tekst jakby tomik wierszy wydali, ale to tylko teksty na browarach.

Tajfun

Ciekawe czy tekst „mój kumpel dotknął ją siusiakiem” również będzie dostępny? Ma ktoś jakieś informacje?

Bronek

Wszystko by by uszło gdyby to piwo było smaczne. Ale to są siki jak reszta popularnych koncerniaków. Żaden złoty wers z klasyki polskiego rapu tego niesmaku nie poprawi. Kiedyś Mes mówił, że nie reklamuje produktów których by nie użył. Jeśli on pije te siki to ładny z niego koneser alkoholu.

Arab 30

Ja pierdole taka kulture hip hopu,dopiero co sokol jebal zabsona za zmiane jakiegos gowna na koncercie, a tera siedza na jednym zdjeciu, pluje w kurwe

ghostemane

Wojtek Sokół aka mozesz sobie kupic moja kasete a nie mnie

sith

EB chujowe piwo dla żuli…

Radek

Niedługo teksty raperów bedą nawet na pampersach, ta sama grupa odbiorców.

xxx

ja pierdole… jakie to żenujące…

Nene

Wyobraźcie sobie jak losowo spotkamy menel wyjedzie wam z taconafide.

Tako hemingłej

A CYTAT Z QUEBO TO CO ? POJEBAWSZY? NA SAMARACH OD DOPALACZY TO WIDZIAŁEM NAPIS „W ŻYCIU CHODZI I O TO ŻEBY GŁOWNIE ŻYĆ” ORAZ „ORAZ MÓJ FRYZJER JEST GEJEM” ale rozumiem bo przecież nastolatkowie nie kupują piwa tylko te dopalacze 🙂

Riddick

Zjebane koncernowe siki dla zacofanych januszy i grazyn oraz sebixow i karyn , znaczna wiekszac tych raperkow tesz sie nie zna na dobrym piwie.Tylko craft ,ewentualnie browary regionalne np.kormoran,a z koncerniakow tylko kilka pozycji jest wartych uwagi np.zywiec porter, okocim porter ,zatecky jak na nudnego lagera jest ok i moze cos tam sie jeszcze znajdzie.To tyle w temacie koncernowych siuskow kturych smiecie nazywac piwem .

Gnuff

Ale się bucu znasz kuhwa

Riddick

No lepiej nisz ty napewno, pewnie nie zrozumiales pojecie craft czyli piwa rzemieslnicze z malych browarow,chyba ze to jakis trolling z twojej strony.

Adam

Taco od EB się odciął „Nie biorę hajsu od EB, nie biorę hajsu od Coli” xD

ebe ebe

eb to ta firma która wytarła sobie ryj powstanie warszawskim?

Deode

Mylisz z tigerem

ebe ebe

obie firmy to zrobiły

Robal DDL

A GDZIE ROGALOS? EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE?

Szczery

zwrotki rogala to najwyżej na paczce kondonów mogą być, tylko do tego pasuje taki Ch***owy rap

Kokainowy Baron

Ebe ebe w banie

Popularne