Sprawdź nas też tutaj

News

Teksty raperów na puszkach piwa – znamy szczegóły wyjątkowego projektu

Sokół, Żabson, Pezet, Sitek, DJ Steez i Zeppy Zep połączyli siły.

Opublikowany

 

Sokół / fot. kadr z wideo

W minionym roku byliśmy świadkami współpracy Tego Typa Mesa z marką piwa EB. Podczas specjalnego koncertu zarejestrowano klip do utworu „Tymczasem (Poczuć się dobrze)”. Teraz znana marka piwa szykuje projekt, w którego zaangażowani są Sokół, Żabson, Pezet, Sitek, DJ Steez i Zeppy Zep. Efektem współpracy będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę “Tymczasem”, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka.

Wszyscy artyści wybrali nawzajem utwory ze swoich repertuarów, które zaprezentują we własnych aranżacjach. Pierwsze klipy pojawią się już w sierpniu. Już teraz możemy znaleźć na półkach sklepowych puszki piwa EB, na których znajdują się znane cytaty z utworów osób zaangażowanych w projekt.  – Cztery cytaty. Czterej artyści. Jedno wydarzenie. We wrześniu zobaczycie efekty ich współpracy, a już teraz możecie kupić jedną z czterech puszek z cytatami artystów, które są zapowiedzią naszych działań w 2018 – czytamy w komunikacie EB. W wydarzeniu, o którym mowa udział wezmą czołowi przedstawiciele sceny hip-hopowej, którzy po raz pierwszy zaprezentują wspólny program.

Tymczasem to czas między młodością a dojrzałością, w którym młodzi dorośli mogą cieszyć się chwilą, poszukiwać inspiracji i dzielić doświadczeniami ze swoimi bliskimi. Naturalną przestrzenią do wyrażania tych wartości i emocji jest kultura hip-hopu, która przestała już być niszowa, stając się popkulturowym zjawiskiem. To dlatego do wspólnej pracy nad wydarzeniem zaproszeni zostali artyści reprezentujący ten nurt i to zarówno ci, którzy przeżywają właśnie okres Tymczasem, jak i ci, którzy mają go już za sobą – informuje EB.

23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
fewfwefwwef
4 lat temu

Ciekawe jak gimby to kupia jak nie maja jeszcze ukonczone 18 lat xDDD

ebebebe
4 lat temu
Reply to  fewfwefwwef

-mordeczko, kupisz mi 4paczka tych z rapem?

Janusz w klapkach
4 lat temu

Kolejny krok ku rozwoju w rapie. Niedługo rolka papieru toaletowego z całymi teksami. Progres i innowacja.

never
4 lat temu

lol wybitny projekt. Tekst jakby tomik wierszy wydali, ale to tylko teksty na browarach.

Tajfun
4 lat temu

Ciekawe czy tekst „mój kumpel dotknął ją siusiakiem” również będzie dostępny? Ma ktoś jakieś informacje?

Bronek
4 lat temu

Wszystko by by uszło gdyby to piwo było smaczne. Ale to są siki jak reszta popularnych koncerniaków. Żaden złoty wers z klasyki polskiego rapu tego niesmaku nie poprawi. Kiedyś Mes mówił, że nie reklamuje produktów których by nie użył. Jeśli on pije te siki to ładny z niego koneser alkoholu.

Arab 30
4 lat temu

Ja pierdole taka kulture hip hopu,dopiero co sokol jebal zabsona za zmiane jakiegos gowna na koncercie, a tera siedza na jednym zdjeciu, pluje w kurwe

ghostemane
4 lat temu

Wojtek Sokół aka mozesz sobie kupic moja kasete a nie mnie

sith
4 lat temu

EB chujowe piwo dla żuli…

Radek
4 lat temu

Niedługo teksty raperów bedą nawet na pampersach, ta sama grupa odbiorców.

xxx
4 lat temu

ja pierdole… jakie to żenujące…

Nene
4 lat temu

Wyobraźcie sobie jak losowo spotkamy menel wyjedzie wam z taconafide.

Tako hemingłej
4 lat temu

A CYTAT Z QUEBO TO CO ? POJEBAWSZY? NA SAMARACH OD DOPALACZY TO WIDZIAŁEM NAPIS „W ŻYCIU CHODZI I O TO ŻEBY GŁOWNIE ŻYĆ” ORAZ „ORAZ MÓJ FRYZJER JEST GEJEM” ale rozumiem bo przecież nastolatkowie nie kupują piwa tylko te dopalacze 🙂

Riddick
4 lat temu

Zjebane koncernowe siki dla zacofanych januszy i grazyn oraz sebixow i karyn , znaczna wiekszac tych raperkow tesz sie nie zna na dobrym piwie.Tylko craft ,ewentualnie browary regionalne np.kormoran,a z koncerniakow tylko kilka pozycji jest wartych uwagi np.zywiec porter, okocim porter ,zatecky jak na nudnego lagera jest ok i moze cos tam sie jeszcze znajdzie.To tyle w temacie koncernowych siuskow kturych smiecie nazywac piwem .

Gnuff
4 lat temu
Reply to  Riddick

Ale się bucu znasz kuhwa

Riddick
4 lat temu
Reply to  Gnuff

No lepiej nisz ty napewno, pewnie nie zrozumiales pojecie craft czyli piwa rzemieslnicze z malych browarow,chyba ze to jakis trolling z twojej strony.

Adam
4 lat temu

Taco od EB się odciął „Nie biorę hajsu od EB, nie biorę hajsu od Coli” xD

ebe ebe
4 lat temu

eb to ta firma która wytarła sobie ryj powstanie warszawskim?

Deode
4 lat temu
Reply to  ebe ebe

Mylisz z tigerem

ebe ebe
4 lat temu
Reply to  Deode

obie firmy to zrobiły

Robal DDL
4 lat temu

A GDZIE ROGALOS? EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE EBE?

Szczery
4 lat temu
Reply to  Robal DDL

zwrotki rogala to najwyżej na paczce kondonów mogą być, tylko do tego pasuje taki Ch***owy rap

Kokainowy Baron
4 lat temu
Reply to  Robal DDL

Ebe ebe w banie

Popularne