Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Dixon37 ft. Nizioł, Hinol – „Mam plan”

Opublikowany

  

Po niecałych 24 godzinach o informacji zapowiadającej teledysk i zaledwie dwóch dniach po ujawnieniu wytwórni, w której Dixon37 wydadzą nową płytę, otrzymujemy nowy klip!

Singiel „Mam Plan” z gościnnym udziałem Nizioła i Hinola, to obraz autorstwa 9liter zapowiadający nową płytę warszawskiego składu „Krew za krew”. Za produkcję odpowiada Fame Beats, a całość zaaranżował RX. Tym samym poznaliśmy pierwszych gości na nowej płycie Dixon37, której premiera planowana jest na jesień 2016 roku.

 

Przypomnijmy – od kilku dni Dixon37 są częścią DistrictAREA, które z okazji powitania zespołu w swoich szeregach udostępniło także specjalny film oraz oświadczenie:

"Cieszymy się, że tacy ludzie jak Dixon37 współpracują razem z nami. Mamy podejście zupełnie odmienne od reszty naszej branży, co oznacza, że czasem rozwiązania promocyjne, które proponujemy, nie są akceptowane przez część branży przyzwyczajoną do samych klipów, wywiadów i suchych informacji prasowych. Chłopaki z Dixon37 w pełni nam zaufali, wierząc, że to co chcemy zrobić na polskim rynku muzycznym może przynieść dużo lepsze efekty niż jedynie silny kanał na YouTube.

 

Sukces Polskiej Wersji był naszym pierwszym naprawdę mocnym uderzeniem w skostniały rynek, natomiast Dixon37 będzie kolejnym pokazem naszych możliwości. Akcja związana z powitaniem chłopaków w naszych szeregach to tylko początek – już za kilkadziesiąt godzin czeka Was kolejna niespodzianka związana z Dixon37. Nowy krążek „Krew za krew” planujemy wydać na jesień 2016 roku. Płyta dostępna będzie na districtarea.pl oraz w Empikach w całej Polsce.

 

Chociaż teraz zdajemy się „siedzieć cicho” i raczej korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, gwarantujemy Wam, że to, co będzie działo się na jesień, pokaże zarówno słuchaczom, jak i pozostałym wytwórniom zupełnie nową jakość promocji muzyki, a Dixon37 wykona świetną robotę produkując swoją kolejną płytę. Tym samym DistrictAREA od jesieni przestanie działać jako klasyczna wytwórnia muzyczna. Nasze działania wobec Dixon37 oraz dwóch pozostałych płyt zaplanowanych na ten okres wydawniczy skupią się na innej płaszczyźnie niż same płyty, które od tej pory będą tylko elementem składającym się w większą całość.”

0 0 votes
Article Rating
 
15 komentarzy
15 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ZNAWCA20
5 lat temu

HUJSTQO OBWSRANEE

DO BEKOWO Z TYMI LAKAMI

RAMPAPMAPM
5 lat temu
Reply to  ZNAWCA20

[img]https://imgproxy.readmore.de/b3885e6a7db850de85250ea2e15c0cb824ca2737/aHR0cHM6Ly80NS5tZWRpYS50dW1ibHIuY29tLzFlZTlhY2ZmYmU0ZGFiYTcxODQ0Njg2NDM5MDMwZGVkL3R1bWJscl9teWV6MzVCZlk2MXRuN3BxZW8xXzQwMC5naWY[/img]

penairski
5 lat temu
Reply to  RAMPAPMAPM

Jaki masz cel we wklejaniu tego martwego sterydziarza w każdym temacie na portalu rapowym?

RAMPAPMAPM
5 lat temu
Reply to  penairski

pomagam gimbom
może się ogarną

Popek karlos
5 lat temu
Reply to  RAMPAPMAPM

POPEK SPIERDALA W KRAKOWIE PRZED HIPSTERAMI

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4ahHj-v3YS0[/youtube]

XDXDXD
5 lat temu
Reply to  ZNAWCA20

JESZCZE LEPSZE SĄ KOMENTARZE XD

cxcxcx
5 lat temu

OBIEKTYWNIE WTÓRNE HUJOWE I SŁABE NA KWADRATOWYCH RYMACH…

p.s. jedynie hinola refren spoko

pryk pryk
5 lat temu

A JA SE PIERDNE BO MOGE

PRYK PRYK

PRUK

AAACCH DOBRY BĄK BYŁ, DOBRE GAZY LECĄ

122222
5 lat temu

ALE BELIAR NIE ZNOSIL WIDOKU SWIATLA I NISZCZYL WSZYSTKO CO INNOS STWORZYL. ZROZUMIAL WTEDY ADANOS, ZE TAK NIE MOZE ISTNIEC ANI JASNOSC ANI MROK. PRZYSZEDL WIEC DO SWYCH BRACI I PROBOWAL POJEDNAC ICH ZE SOBĄ, JEDNAKZE BEZ SKUTKU.
[img]https://vignette2.wikia.nocookie.net/gothic/images/9/90/Jarkendar_oboz_magow.jpg/revision/latest/scale-to-width-down/640?cb=20150402120004&path-prefix=pl[/img]

Jarkendar
5 lat temu
Reply to  122222

xD

Yo
5 lat temu

SOKOLY PONY CHYBA SIE NIE OBRAZO CO ?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=p9Gh_1aGjYc[/youtube]

miras x
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=swdsHrAFMyc[/youtube]

Jebiezryj
5 lat temu

Kupa na patyku to najsilniejsza broń !

nołnejm997
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ir6fiWrAsWU[/youtube]
No to po chuju

japej sentino sosa
5 lat temu

A to nie dobry małpiszon z polszy tak zrzynać nie to co elczapo sceny sosa la degusta sentino mukovelli spray gun tan fada maka szczakór dojcze mark reprezenta co pizga po gałach opalenizną nawet ślepego
AVE SUN BED LIFE
AVE TAN GUN SPREJ
SOSA
SOAS
LOKO SFASTICCO SCIROCCO CO UKŁADY MA

Popularne