Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Dixon37 ft. Sowa – „Nasze jutro”

Opublikowany

 

„Nasze jutro” to najnowszy singiel promujący album Dixon37 „OZNZ”, który 6 grudnia ukaże się w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. Utwór wyprodukowany przez Goofera wsparła utalentowana wokalistka o pseudonimie Sowa.
Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w Warszawie przez Pawła Poździka i Michała White z ekipy &sensi. Montaż/Postprodukcja: Paweł Poździk (sensi&).

Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. Zespół wywodzący się z Ursynowa i Mokotowa reprezentują Kafar, Michrus, Rest oraz Saful.

Gościnnie na krążku OZNZ pojawili się Ero, Siwers, Paluch, Sowa, Żary, Peja, Bonus RPK, Dudek RPK, Lukasyno, Bilon, Miodu, Sokół, O.S.T.R., Bosski (Firma), Stefan (Miejski Przekaz), Tadek (Firma) oraz Młody Krasul. Warstwa muzyczny płyty to zasługa takich producentów jak Szczur, Klimson, DNA, Songo, Tymek, Jarus, Goofer, Chlebson, Adek, Adam R.. DJ-e: Dj Gondek, DJ Hardcut, DJ Grubaz. Preorder albumu jest dostępny tutaj.

0 0 votes
Article Rating
 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
.xJJ.
7 lat temu

[img]https://glamrap.pl/images/stories/e3/sowa-9682.jpg[/img]
KURDE MYŚLAŁEM, ŻE JUŻ NIE BĘDZIE SOWY, A JEDNAK!
SOWA DOŻYWOTNI PROPS!
PS: D37 DOŻYWOTNI PROPS!

NIESADZENIC
7 lat temu

MYŚLAŁEM ŻE TO SOWA PROSTO Z KĘDZIERZYNA A TO KURWA JAKIS MARNY RAPERZYNA NAWET NIE SŁUCHAŁEM CHUJNIA.

XD
7 lat temu

Tzreci znuw xd

thrhfhr
7 lat temu

CHUJ WAM WSZYSTKIM W DUPĘ, DIXONY GÓWNA NIE ROBIĄ, TYM BARDZIEJ CIESZĘ SIĘ, ŻE FRAJERZY Z TEJ STRONY NIE SŁUCHAJĄ TEGO RAPU, CHUJ WAM Z TEJ TECHNIKI, SKORO LICZĄ SIĘ SŁOWA, JAKIE MA DO PRZEKAZANIA RAPER, A NIE PIERDOLENIE O NICZYM 😉

I Z GÓRY MÓWIĘ: JEBAĆ ERIPE.

MarianAlkoholik
7 lat temu

Ale w chuja sobie polecieli, obejrzałem to gówno, bo liczyłem na Sowę a tu lipa. Więc muszę shejtować. Gówno, kolejny kawałek o tym samym z marnym flow, zwykłym bitem i chujnią technicznie. Jebać.
Eripe Props
Dixon436 hejt tak samo jak RPK i inne syfy

rw
7 lat temu

[quote name=”LilPener”]SKOŃCZ MARSZCZYĆ FREDA ZIOMEK DO OBROBIONYCH W PHOTOSHOPIE DUP, BO NABAWISZ SIĘ MIĘKKIEGO PTAKA KIEDYŚ JAK W KOŃCU WYLĄDUJESZ Z PRAWDZIWĄ KOBIETĄ W ŁÓŻKU. SPOSTRZEŻESZ SIĘ, ŻE NIKT NIE JEST IDEALNY MA LEKKIE WAŁKI NA BIODRACH, LEKKO WISZĄCY BIUST. TWÓJ ŚWIATOPOGLĄD MOŻE RUNĄĆ.[/quote]

CZŁOWIEKu CO TY PIeRDOLiSZ, TA LASKA KTORA WRZUCILES MA ZE 40 lat i figure faceta gdyby nie cycki, ta którą ja wrzuciłem ma 20 lat mniej i kobiece kształty NIE Z PHOTOSHOPA TYLKO NATURALNIE, poszukaj sobie innych zdjec w necie jak masz WĄTY. WSZYSTKIE obrobione w PHOTOSHOPIE? NIE SĄDZĘ. WIEC JESLI WOLISZ takie BABOCHŁOPY to spoko, ale JA NIE.

CZUCZU
7 lat temu

[img]https://img.sadistic.pl/pics/561dc55e3847.jpg[/img]

SOWA JEST TYLKO JEDEN !!! BANG !!!

[img]https://i1.ytimg.com/vi/uXDV6ftmP04/hqdefault.jpg[/img]

elo elo
7 lat temu

i jak tam hejtunie dupki podmyte dla ksiedza?

DIXON37 Od Zawsze Na Zawsze dobry RAP!!!!

Hohoł
7 lat temu

Widzę, że już cenzurowanie twarzy jednego z nich im nie wystarcza. Teraz muszą nawet cenzurować nadruki na koszulkach (przykładowo w 01:34, chłopak po prawej stronie). BEZSENS…

elo elo
7 lat temu

[quote name=”Hohoł”]Widzę, że już cenzurowanie twarzy jednego z nich im nie wystarcza. Teraz muszą nawet cenzurować nadruki na koszulkach (przykładowo w 01:34, chłopak po prawej stronie). BEZSENS…[/quote]

ssij wlasna pale hejterze

Hohoł
7 lat temu

[quote name=”elo elo”]ssij wlasna pale hejterze[/quote]

Cóż, przynajmniej ją mam… 😉

Pandor
7 lat temu

[img]https://cdn.tss.uproxx.com/TSS/wp-content/uploads/2013/09/Kyra-Chaos5.gif[/img]

Mts_K.O
7 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1wLS_uVXebw[/youtube]

TO JEST TO !

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=faI7Nz6tzQ8[/youtube]

Popularne