Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Jano PW ft. Dixon37 – „Stawiam na jedną kartę”

Opublikowany

  

Dzisiaj premiera płyty Jano PW – Senna Powieka. Z tej okazji DistrictAREA publikuje kolejny teledysk promujący album.

Tym razem zobrazowany został utwór „Stawiam na jedną kartę” z gościnnym udziałem Kafara Dixon37. Produkcją bitu zajął się Chrome, a swoje cuty dodali DJ Gram i DJ Lem. Za klip odpowiada ekipa ML FILMZ.

 

Album „Senna Powieka” zakupić można w sklepie wytwórni www.districtarea.pl lub na stronie płyty www.sennapowieka.pl. Do poniedziałku 15.05 do końca dnia istnieje możliwość zamówienia edycji limitowanej ze smyczą, plakatem, wlepkami i autografem Jano PW. Przedłużenie możliwości zakupu płyty w edycji limitowanej oraz zwiększenie jej limitu spowodowane jest możliwym opóźnieniem dostępności płyt w Empikach, gdzie płyty będzie można zakupić maksymalnie od wtorku 16.05.

 

 „Senna Powieka” zawiera 12 utworów, a w połowie z nich usłyszymy takich gości jak Hinol, Małach, Rufuz, Kafar Dixon37, BRZ, Kleszcz czy Rest Dixon37 . Za bity na nowej płycie Jano PW odpowiadają PSR, Chrome, BRZ i Lema. Za gramofonami stanęli DJ Lem oraz DJ Gram.

0 0 votes
Article Rating
 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ObozowyKapo
4 lat temu

Pierwsza płyta Polskiej Wersji jest spoko, ale kolejne wygrzewy są maksymalnie wtórne i się im bardzo dziwie na jaki chuj nagrywają teraz takie marne płyty skoro mogą być w trasie cały czas ze starym materiałem.
Większość starszej gwardii jest bardzo wtórna, a znowu młoda fala mimo dobrej techniki i skilla nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Smutne, bo nie widać nikogo ciekawego na horyzoncie.

cydży
4 lat temu

[img]https://cdn.escortfish.com/images/993ca1.jpg[/img]

rogal.ddl
4 lat temu

a ja stawiam na was rzadkiego klocka

VerminatorX
4 lat temu

Oddaj Shadow Jago jego maskę, marny grajku.
[img]https://ki.infil.net/images/chars/shadowjago.png[/img]

pp
4 lat temu

HE………

Popularne