Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Nieznanyklarenz – „Wolność”

Opublikowany

  

Klip promuje mixtape "Ofbitwarmup".

Nieznanyklarenz od początku działalności w rapie zdecydował, że chce się wyróżniać na tle innych raperów. Ta dewiza towarzyszyła mu od czasów kiedy mało kto należał do jego grona odbiorców. Konsekwentna praca, kreatywność i przede wszystkim żelazna konsekwencja doprowadziła go do etapu w którym nabyte umiejętności pozwalają na wyjście z materiałem świeżym, niesztampowym i przede wszystkim dojrzałym. Ofbitwarmup Mixtape to zbiór eksperymentów muzycznych zawierających coś co w nowej szkole zdarza się coraz rzadziej, a mianowicie treść… Mixtape skierowany jest do osób które poszukują w muzyce drugiego dna, oczekują przemyślanej treści i wartościowych rozkmin. Każdy utwór na płycie jest inny. Każdy kawałek to esencja metafor, unikatowych spostrzeżeń i alternatywnego spojrzenia na życie.

 

Płyta jest dla niego zwieńczeniem najtrudniejszego okresu w życiu pełnego nagłych zwrotów i będącego emocjonalną sinusoidą. Projekt ten udowadnia, że niewymuszona zajawka oraz nie silenie się na sukces „tu i teraz”, może zaowocować naturalnym rozgłosem. Dotychczasowe projekty nie miały świetnie rozwiniętej promocji. Utwory docierały do odbiorców w sposób naturalny, pobocznymi kanałami. Płyta ta ma szansę poprzez nietypowe zestawienie ze sobą pewnych składników stać się swego rodzaju przełomem na polskiej scenie.

 

Album jest dostępny na Queshop.pl.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
StopPromowaniuShitu

JEŻELI NIEZNANY TO NIECH TAK ZOSTANIE.

REDAKCJO PRZESTAŃ WYMYŚLAĆ SOBIE RAPERÓW.

AQQ NA WEEKEND

wolnosc w chuj, w pozyczonym pod teledysk ferrari (i to starym) xD

laska

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kUr6dm4pPIA[/youtube]

Wojownik Innosa

KIEDYŚ SWIĘTEJ PAMIECI OWCZAREK NIEMIEKCI MOICH SASIADÓW MIAL NA IMIE KLARENZ. DOBRE LATA 90. PUDOWALEM IGLO NA PODWORKU, A ON NA MNIE SZCZEKAL ZZA SIATKI. EHH. I ADAM MALYSZ ZACZYNAL WTEDY DOBRZE SKAKAC. BUDOWALEM SKOCZNIE NARCIARSKĄ NA WJEZDZIE DO DOMU. NO I TEN KLARENZ

wesolychmordy
miras x

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NhPGwloShSE[/youtube]

Joł

Jak byla afera z tym kulturysta i malolatem, ktory na niego najezdzal w sieci to klarenz zwyzywal tego maksa, ze jego bluza zobowiazuje do glupoty a ta bluza.to NBL XD glupi frajer ocenia po ciuszkach XD

Nieznanyklarnet

NIEZNANY KLARNET PUCUJE FLETA QUEBONIFACEMU I TLUMACZY BRAK SKILLSOW OFBITEM. KLARENZ TY ŁAKU ZABIJ SIE TY KURWO, WYPIERDALAJ Z BDG OD CIEBIE GORSZY JEST TYLKO BEDOPIES.
#JEBAĆ

Popularne