Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Paluch – „Gdybyś kiedyś”

Opublikowany

  

To piąty singiel z nadchodzącego albumu "Ostatni Krzyk Osiedla", którego premiera przewidziana jest na 25 listopada 2016r.

Będzie to drugi solowy album Palucha w 2016r. W preorderze zostało sprzedanych 7000 płyt. Premierowy koncert oraz 10lecie BOR przewidywany jest na 25 lutego w poznańskiej Arenie.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
123

Propsy,zajebisty kawałek jebać internetowych hejterów z glam rapu

wonski

NIE WYSLUCHALEM DO KONCA, HUJNIA Z GRZYBNIA

stuldupe

Bez sprawdzania Propsy dla Pyry bo jako jeden z niewielu trzyma poziom. Płytka kupiona bo warto !! Paluch najlepszy w pl rapgrze.

dsfsdfdfsdfsdff

„najlepszy w rapgrze”? Chyba najbardziej przereklamowany i najczęściej słuchany przez głupich gimbów którzy tak jak tautomatycznie propsują bez sprawdzania. Własnie zalajkowałeś kolejną chujnię kciuka, która rozczarowała. Paluch=wypalony wack.

stuldupe

Chuja się znasz jak tak mowisz. Gimby słuchają i gimby hejtuja a Palec nie gra pod gimbów co wiele razy podkreślał. Jeb sie na ryj glupia ściero.

dsfsddfsdfsdfsdf

przecież oficjalnie paluchniak nigdy nie przyzna, że gra pod gimbów, a jakoś dziwnym trafem trzyma się tematyki, którą gimby kupują najchętniej xD Jesteś naiwnym i otumanionym dzieciaczkiem, który bezczelnie łyka wszystko co powie twój idol xD Kiedyś zrozumiesz jak zostałeś wykorzystany i będziesz płakał. Przykre.

luukasz

szaleństwo Paluch zabija

PASTATOR

Wysiadam sobie z trajki wchodzę do awiteksu żeby kupić chleb i widzę tam kuszącą drozdzowke. Podchodzę do kasy i mówie poproszę krojony sądecki i Palucha z serem. W tym momencie otwierają się drzwi i do środka schodzi Łukasz Paluszak znany jako Paluch i krzyczy „wyjeżdżam jak jebany szaman żeby zbudzić ducha wojny”. Wtedy ekspedientka mówi do mnie ze kupiłem milionowego Palucha z serem i wygrałem konkurs w którym nagrodą jest spotkanie z owym artystą. Mówię że to pierdole i chce moją bułe bo jestem głodny i sram na tego gimbograjka a on na to że co ja se myślę?! On jest z BOR wiec mam już przejebane. Nie jestem szamanem bo nie ogarniam. A on jest na wyższym levelu. Wyjmuje z kieszeni telefon i wykręca 061. Po chwili słyszę ze z słuchawki wydobywa się znajomy głos. To Ryszard Andrzejewski pseudonim Peja. Mówi ze będzie za 5 minut i ten kozak ( czyli ja ) ma przejebane bo zrobi mi Polski Rap Rozpierdol. Próbuje uciec z awiteksu ale Paluch obezwladnia mnie zakleciem „wszystko pod kontrolą władza opetana”. Po chwili pojawia się ryszard razi mnie paralizatorem zabiera czapke i zegarek. Wkurwiony próbuje zadzwonić na bagiety żeby odzyskać swoje rzeczy. Z oddali słyszę tylko OKO! OKO! OKO! ZAGŁUSZA PATROLE W AKCJI. Poddaję się zabieram swoje produkty i wychodzę z piekarni. Właśnie tak Paluch zepsuł mi dzień.

stuldupe

TEDE ZAMKNIJ PIZDE.

rtrtrtrtrtrtrt

PEJA, CHCESZ W RYJ?

czikicziki

ŻEBY NIE BYŁO – PALUCHA SZANUJĘ

ALE JA PIERDOLE, ZNOWU TEN SAM WERBEL CO U 99% NIUSKÓW

RZYGAĆ SIĘ CHCE JUŻ OD TEJ PLASTIKOWEJ SEKCJI RYTMICZNEJ ZE STAREGO KEYBOARDU Z WESELA, NAD KTÓRĄ ONANIZUJĄ SIĘ NIUSKULE PIERDOLĄC, ŻE „ŚWIEŻE” I „BANGLA”

NAPRAWDĘ BRAKUJE JUŻ INSPIRACJI I TOŻSAMOŚCI NASZYM RAPEROM I PRODUCENTOM. ZAMIAST PRÓBOWAĆ TWORZYĆ COŚ NOWEGO, KSERUJĄ TO CO NA TOPIE. TO JEST TO SUPER FRESZ SWAG YOLO NOWA SZKOŁA RAPU?

Popularne