Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Paluch – „W moim życiu”

Opublikowany

  

Dziś premiera nowej płyty Palucha.

Z tej okazji do sieci trafił szósty klip "W moim życiu" promujący album "Ostatni Krzyk Osiedla". Za muzykę odpowiada niezawodny Julas a obrazek to dzieło ekipy 9 Liter Filmy.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
GALIK MONTANA

Na koncercie w Łodzi ktoś z pierwszy rzędów rzucił coś w stylu „Leszek, zagraj cośtam”. Jaką kurwa awanturę odjebał, że tak to na niego może matka wołać. Potem po koncercie ziomek mój podbił po podpis i kurwa Eldo miał pretensje, że ktoś chce jego podpis 😆

Mickiewicz

PALUCH NR 1 W PL I BEZ PIERDOLENIA ŻE JEST INACZEJ BO KURWA TA SCENA ŚMIERDZI STOLCEM . PROPSY PYRO ODPIERDALASZ DOBRĄ ROBOTĘ 5 .

bckjdvbcdvcefv

chujnia…tede to kurwa

gimby na majmie

pierwszy

Dobosz

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dyidc5BhcJ4[/youtube]

GALIK MONTANA

Ktos cos kiedys odnosnie Leszka pisał, ze po koncercie zupelnie nie wiem gdzie, najebany podbijał do jakiejs zajetej panny, ktora nie byla zainteresowana jego zalotami, podobno Eldo nie miło sie wobec niej zachował i musiał jej chłopak interweniowac. Jak ktos pamieta to niech opisze ta sytuacje.

e. I jeszcze sytuacje spod Planu B, z zeszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia, jesli ktos kojarzy, bo tam tez chyba Lesiu chamówe wymierzył do jakies dziewczyny

AŁA

Podbiłem do L’doggi z tekstem „strzała Leszek, podpisz się na płycie Pariasu to ten oburzony odszedł od baru i poszedł w głąb klubu 😆 😆 Coś tam burczał pod nosem, ale nie słyszałem co.

_aqq_

głąby nie wiedzo :)))

Morale musi być bardzo wysokie. Oficer wywiadu ma twardą dupę, stalowy kręgosłup, chłodny umysł i gorące serce. Wiem, że to może brzmieć naiwnie, ale to jest bardzo prawdziwe. Gdy jeden z tych elementów szwankuje, można się wyłożyć. Twarda dupa i mocny kręgosłup szczególnie przydają się oficerom wywiadu na rynku wewnętrznym, kiedy obserwują własnych polityków. A za granicą tym bardziej. Bez tych cech ani rusz.
https://ksiazki.wp.pl/tytul,Vincent-V-Severski-W-polityce-zdarzaja-sie-przypadki-socjopatyczne,wid,21823,wywiad.html?ticaid=118262

Paluch zawsze propsy

[img]https://preorder.pl/img/product_media/27001-28000/plyta_BOR2.jpg[/img]

_aqq_

i kontynuując

Problem dla wywiadu zaczyna się, gdy na jego czele staje na przykład facet z innych służb, który ma głowę ustawioną policyjnie lub kontrwywiadowczo. Kontrwywiad to wielka sztuka i niezwykła praca operacyjna, ale to jest inny rodzaj służby. Potrzebne są do niego inne predyspozycje intelektualne, psychiczne i mentalnościowe. Kontrwywiad działa w kraju według określonych prawnych reguł. Oficer musi przestrzegać pewnych norm i zasad, także w pracy operacyjnej, tymczasem u nas jest sto zasad i pięć tysięcy odstępstw od nich. Cel uświęca środki. Stan wyższej konieczności. Obrona konieczna. Wszystko to mamy na co dzień. Oni tego nie mają. Dlatego jeżeli szefem wywiadu zostaje człowiek z kontrwywiadu, na początku zaczyna szukać szpiegów we własnych szeregach. A to paraliżuje prace. Notabene oficer wywiadu szefem kontrwywiadu też nie powinien zostać. Nie twierdzę, że są jednostki, które się do tego nie nadają. Znana jest historia z CIA, kiedy to facet z kontrwywiadu wewnętrznego zarządzał niemalże całą firmą i na wiele lat doprowadził do jej paraliżu.
https://ksiazki.wp.pl/tytul,Vincent-V-Severski-W-polityce-zdarzaja-sie-przypadki-socjopatyczne,wid,21823,wywiad.html?ticaid=118262

bez znajomości technik wywiadu nie ma mowy o zrozumieniu Wowy

[img]https://filminvazio.com/wp-content/uploads/2016/09/ronin-1998.jpg[/img]

kot

[img]https://67.media.tumblr.com/ce009004a37242c59736f2cf0a403e46/tumblr_oh274zTPAF1sgjpmro1_500.png[/img]

miras x

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w_lqjTBKcjQ[/youtube]

Popularne