Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Popek x Sobota x Matheo – „Z biegiem czasu (Doych Remix)”

Opublikowany

  

W sieci pojawił się kolejny klip Popka, Soboty i Matheo.

Tym razem Królowie udostępnili video do zremiksowanej przez Doych’a wersji kawałka "Z biegiem czasu”, który dostępny jest tylko na krążku Deluxe “Trzech Króli”. Klip to dzieło ekipy Widziszto.

 Zamów album: Popek, Sobota, Matheo – "Trzech Króli"

 

Sklepowy nakład albumu “Trzech Króli” w wersji Deluxe został wyczerpany. W związku z tym informujemy, że preorderowy krążek w mocno limitowanym nakładzie dostępny będzie jedynie na koncertach artystów.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ObozowyKapo
5 lat temu

DOBRZE, ŻE TO GÓWNO JUŻ SIĘ POSYPAŁO, PŁYTY SŁABIEJ SIĘ SPRZEDAJĄ I CORAZ MNIEJSZE WYŚWIETLENIA…

VIVEK
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

SPAKOWANI JUZ? XDDDDDDDDDDDDDDDD

Elżbieta Witek, rzecznik partii Prawo i Sprawiedliwość, w porannym programie „Wstajesz i Wiesz” w TVN24 oznajmiła, że jej formacja po dojściu do władzy zgodnie z zapowiedziami wdraża plan obowiązkowej służby wojskowej na terenie RP.

Rzeczniczka formacji Jarosława Kaczyńskiego stwierdziła, że w obliczu konfliktu zbrojnego na Ukrainie jej partia odwiesza obowiązkowy pobór do wojska.

Powołania dostaną nawet rezerwiści

Obowiązkowa służba będzie obowiązywać roczniki +1988. Młodzi po badaniach, jeśli się nie uczą będą kierowani do koszar. Powołanie trafi nawet do rezerwistów oraz osób u których dawniej przyznano grupę „D”.

– Polskie siły zbrojne są do naprawy albo rozbudowania. Musimy mieć armię obronną. Nie jesteśmy państwem, które zamierza kogokolwiek atakować, ale musimy mieć obronę. Mamy bardzo długie granice. Tego wojska do obrony granic mamy naprawdę mało. Nie ma tego poboru, który jeszcze kilka lat temu był. Dzisiaj jest podobno ponad 30 tysięcy młodych ludzi, którzy sami chcą się szkolić. Musieliśmy powrócić do obowiązkowego poboru – powiedziała w TVN24 Witek.

Obowiązkowa służba wojskowa została zawieszona pięć lat temu i zastąpiona armią zawodową a jej odwieszenie ma tyle samo przeciwników co zwolenników.

Wielu ekspertów sądzi, że powrót obowiązkowej służby poprawi sytuacje Polski, gdyż wielu młodych, stylizuje się na dziewczyny. Obronność naszego kraju spadła tak bardzo, że w razie konfliktu zbrojnego nasz kraj będą bronić ludzie starsi.

„MŁODZI POWINNI MIEĆ POCZUCIE OBOWIĄZKU WOBEC PAŃSTWA, ALE TRUDNO TO BĘDZIE ODKRĘCIĆ”

Eunuch
5 lat temu

Pierwszy
[img]https://oi46.tinypic.com/24q23kj.jpg[/img]

WidzeBuzie
5 lat temu

[img]https://widziszto.com/wp-content/uploads/2014/06/Bez-nazwy-1-%E2%80%94-Odzyskano-%E2%80%94-Odzyskano1-300×135.png[/img]

randomname
5 lat temu

Sobota, okulary z kilka klocków… a weź ty sobie zrób zęby bo wyglądasz jak lump.

cydży
5 lat temu

ALE TO SA ULOMY JA PIERDOLE. CZEGO TA POLSKA TEPA MLODZIEZ KUPUJE TE GOWNA OD TYCH POMYLENCOW? NO ALE W SUMIE SAM SOBIE ODPOWIEDZIALEM W PYTANIU ,BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. JEBAC BIEDAKOW. TYLKO TRAPY I BOGACTWO.

T.A
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=am_Zphzcuvk[/youtube]

Znowu to samo
5 lat temu

Obozowy i cydży dwa pedzie znowu narzekają bo co im zostało.nie podoba sie cwele to nie słuchać tylko dalej walić sobie konia przed laptopem ciecie

Dev
5 lat temu

A ten Matheo jak zwykle jak pizda sie tam giba ;P

dtf
5 lat temu
Reply to  Dev

Mathea to ty zostaw bo on jedyny w tym „zespole” choc do zespołu to dużo brakuje ale on jedyny z nich jest normalny i umie chociaż troche dobrego tekstu napisać

Popularne