teledysk
TELEDYSK: PTP – „Jalapeno”
„Jalapeno” to pierwszy klip promujący album toruńskiej ekipy PTP, która po trzech latach nieobecnościwa, waraca z nowym wydawnictwem „#4 Poezja Twojego Podwórka”.
– Nasz singiel będzie sprawdzianem dla naszych słuchaczy i fanów. Jeśli ktoś słucha nas od lat wie, że nie boimy się eksperymentów i podejmujemy wyzwania, przecierając nowe szlaki na naszej muzycznej drodze. Podeszliśmy do tego z dystansem i robiąc zarówno klip, jak i sam kawałek mieliśmy świetny fun. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej reakcji, na to co dla was przygotowaliśmy! Jedno możemy wam obiecać – będzie OGIEŃ! Wszystkie melanże, imprezy, domówki, kluby, fury będą bujać się w rytm „Jalapeno” – informuje zespół.
Za realizacje obrazu odpowiedzialny jest Dondi.
teledysk
Jakub Jan Bryndal, Expo 2000 i DJ Eprom zainspirowani rapem z lat 90-tych
Pierwsza odsłona łączącego ich supermoce projektu UROBOROS.
Spontanicznie napisany kawałek nawiązuje do niewysychającego źródła inspiracji, jakim jest rap zakorzeniony w latach 90’. Surowość bitu wyprodukowanego przez Expo uzupełnia się z groteskowymi linijkami Bryndala oraz mistrzowskim turntablizmem Eproma.
Zauważalną między chłopakami synergię można wytłumaczyć nie tylko wspólną miłością do hip-hopowej kultury, ale również zajawą na oldschoolowe bitmaszyny z krótką pamięcią i prastare gry komputerowe. Czas pokaże, czy projektowi UROBOROS będzie bliżej do Cypress Hill, czy do soundtracku z Dooma 2.
Autorem okładki singla oraz poligrafii nadchodzącej płyty jest ilustrator Bolesław Chromry. Za teledysk do JuNouMi Freestyle odpowiada Yomen Videos.
teledysk
Destro i Johny Flex – alternatywny rap z domieszką rocka
„Chcę być lepszym, musze pobyć sam”.
“Widzę cię” to mroczna, melodyjna i emocjonalna podróż przez alternatywny rap z domieszką rock’a. Numer opowiada o konfrontacji z przeszłością, która boli i dawnym sobą, który wciąż daje o sobie znać.
Nowy singiel Destro, mimo mrocznego klimatu, nie jest pozbawiony mocy i silnej energii – a to w dużej mierze za sprawą gościnnego udziału Johnego Flexa. Ciekawostką jest to, że Johny Flex – który odpowiada zarówno za mocny refren jak i świetną produkcję – poznał Destro na planie show Rap Generation od Amazon Prime, w którym Johny również brał udział, a Destro w zeszłym roku, został jego laureatem.
Utwór zapowiada zbliżający się, debiutancki album Destro.
teledysk
Nizioł z numerem dla sportowych fanatyków i jubileuszowym albumem
„Idę na rekord, tym razem się uda”.
Do sieci trafił właśnie nowy teledysk Nizioła – do utworu „Rekord”. Raper opowiada w nim o swojej przemianie i determinacji, która doprowadziła go do efektów widocznych gołym okiem.
Nizioł udowadnia, że wymówki są cichymi zabójcami marzeń. To mocny przekaz o sile charakteru i przekraczaniu własnych granic.
Poza ww. klipem światło dzienne ujrzał dziś również nowy album Nizioła – już dziesiąty. Projekt o tytule „10” składa się z dziesięciu w pełni solowych kawałków.
Tracklista
- 1. Jackpot (prod. BassVandalz!)
- 2. Ostatni Mohikanin (prod. Kudel, skrecze DJ Gondek)
- 3. Rekord (prod. Kudel)
- 4. Feniks (prod. BassVandalz!)
- 5. Wszystko albo nic (prod. Czaha)
- 6. Mindset (prod. Flame)
- 7. Chciałbym (prod. Kudel)
- 8. Nic nie muszę (prod. Flame)
- 9. Luźna szelka (prod. Kudel)
- 10. Nie mam łez (prod. BassVandalz!)
Podziemny raper Dzixon Dziku DzX kontynuuje wypuszczanie luźnych numerów, tym razem prezentując utwór „Wolność”.
Dzixon mówi o sobie „raper z powołania”. Tym razem prezentuje oldschoolowy, motywacyjny numer z przekazem „Wolność”, za którego produkcję odpowiada t8pebeats.
teledysk
Natalisa i Kizo z wakacyjnym hitem „Nie ma nas tam”
„Jestem taka hot, że przychodzi Alert RCB”.
Kizo po raz kolejny dostarcza numer skrojony pod lato. Raper zaprezentował nowy singiel „NIE MA NAS TAM”, do którego zaprosił Natalisę. Efekt to melodyjny, imprezowy letniak pełen luksusowego klimatu, wakacyjnej energii i chwytliwych wersów.
Kizo od lat przyzwyczaił fanów do tego, że przed wakacjami wypuszcza numery stworzone pod festiwale, kluby i nocne przejazdy autem. „NIE MA NAS TAM” idealnie wpisuje się w ten klimat – taneczna produkcja, mocny refren z „bit robi bum bum bum” i tekst pełen odniesień do luksusu oraz życia bez ograniczeń.
W numerze nie brakuje także kobiecej energii. Natalisa dodaje singlowi lekkości i flirtującego vibe’u, który dobrze kontrastuje z pewnym siebie stylem Kizo.
Razem z premierą singla do sieci trafił również oficjalny teledysk, który można oglądać na kanale My To Sukces.
-
News2 dni temuMalik Montana i Kazior zatrzymani? Auto raperów przeszukiwał pies policyjny
-
News3 dni temuTen Typ Mes żąda odszkodowania. „Biedronka przejęła wizerunek rapera”
-
News2 dni temuŻabson i Lila Janowska rozstali się po 6 latach – oświadczenie
-
News2 dni temuKuba Klawiter: „Biedronka powinna zapłacić Mesowi albo usunąć reklamę”
-
News2 dni temuJaś Kapela chce 50% podatku dla Maty i Sanah. Tłumaczy dlaczego
-
News2 dni temuTede załamany tym, co robi Wujek Samo Zło w TV Republice
-
News3 dni temuDopłaty dla raperów i ostra reakcja Stanowskiego. „Czy kogoś poj**ało?”
-
News2 dni temuHukos uważa, że rząd chce przekupić artystów i wspomina o Miuoshu w nowym BMW