Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TELEDYSK: Quebonafide ft. Szesnasty – „Enigma Room”

Opublikowany

  

"Enigma Room" to pierwszy singiel promujący projekt "Hip-Hop 2.0" spod szyldu Quebonafide i QueQuality. W utworze wyprodukowanym przez MVZR gościnnie pojawił się Szesnasty. Do nagrania został stworzony mash-up, za który odpowiada ekipa Improbros.

"Enigma Room" to utwór, który znajduje się na limitowanej, preorderowej wersji płyty "Hip-Hop 2.0".

27 maja w sklepach ukaże się składanka „Hip-Hop 2.0”, za którą odpowiedzialni są Quebonafide i QueQuality. Na płycie znajdą się premierowe utwory od ciechanowskiego rapera, jak i artystów zrzeszonych w jego labelu. 

„Młoda fala raperów coraz odważniej radzi sobie na scenie. Mając swobodny dostęp do nowych technologii, mogą tworzyć i nagrywać praktycznie bez ograniczeń, inspirując się muzyką z całego świata. To ta różnica dzieląca ich od o 20-lat starszych kolegów, którzy mieli znacznie trudniejszy start. Tytuł „Hip-Hop 2.0” nawiązuje właśnie do tej sytuacji.” 

Na płycie znajdziemy takie ksywki jak Deys, Kartky x Emes Milligan, Igrekzet, Szesnasty, Wac Toja, PlanBe, NieznanyKlarenz oraz inni.

 

Zamów preorder: https://www.queshop.pl/hiphopdwazero

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Brony

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tfjJ_e26wb0[/youtube]
PATRZCIE CO ZA GIMBUSY

TADZIA BOSSKA

MAM WYPIERDOLONE JAJA NA TO CHUJSTWO

paknięty gimb

QUEBO, SKOŃCZ SIĘ OŚMIESZAĆ, OK?

cza cza czarli

[img]https://24.media.tumblr.com/62130341dc0af22000d77937d4de402d/tumblr_ms0g27qqw51sqypibo1_400.gif[/img]

Ja nie wierze jak Tede ma po pare milionów wyświetleń i zarabia hajs na gównie nie rapie moim zdaniem. A Łona który od paru lat daje zajebisty rap ma 30 tyś wejść choć wiem że wyświetlenia nie świadczą o jakości. Ja nie wiem czy Polska nie dorosła do dobrego rapu czy Polska jest głucha i sa tu same gimbusy.

takbyo

KURWA JA PIERDOLE WSTAJESZ RANO LEKKO POD WPŁYWEM WSZYSTKIEGO OPRÓCZ KOLUMBIJSKIEJ KOKAINY PO NIEDZIELNYM LAS VEGAS PARANO A NA GŁÓWNEJ TAKIE KURWA RUDE STRASZYDŁO W PODGLĄDZIE NEWSA, POZDRAWIAM ADMINA

Pomidor Bogiem

EJ TAKIE POWAŻNE PYTANIE
JAK TO JEST Z PRZEWÓZKĄ W NASZYM RAPIE? W STANACH CZARNI SĄ W STANIE OJEBAĆ GAŁE NOŁSKILLOWI THUGGEROWI TYLKO DLATEGO BO UBIERA SIĘ JAKBY MÓGŁ WYKUPIĆ CAŁY REAL MADRYD I KAZAĆ IM GRAĆ W KRYKIETA, A U NAS DOBRZY TECHNICZNIE ZAWODNICY (nie mam na mysli oczywiscie kłebochapdzidy i tego drugiego gimbograjka) CHODZĄ W UBRANIACH Z POMOCY DLA POWODZIAN ALBO W CHUJOWYM POLSKIM BRANDZIE STREETWEAROWYM Z AMBITNYMI I GŁĘBOKIMI TEKSTAMI TYPU „JEBAĆ PSY I WESOŁOWSKĄ, TYLKO BUK MOZE NAS SONDZIĆ”.
NIE MA W POLSCE TYLU PIENIĘDZY UKRYTYCH W MUZYCE ŻEBY ROBILI REGULARNIE ZAKUPY W CENTRUM WAWY, MAJĄ CHUJOWY KONTRAKT NA NOSZENIE CHUJOWYCH UBRAŃ OD WYDAWCY CZY PO PROSTU NIE PODŁAPALI TEGO, CO U CZARNYCH OD BIGGIEGO BYŁO NORMĄ? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

...

QUEBO PSEUDOFILOZOFIE
JEZUS ISTNIAŁ, TO JEST FAKT HISTORYCZNY TY KRETYNIE

Aaa kolo

Nie ma dowodu na to że Jezus istniał idioto.

Korwin

Nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o holocauscie.

Fejk Boj

Que na propsie jak zawsze

eloelojp

Do bólu przeciętne

cydży

PIEKNY KAWAŁEK. PRAWDZIWY , PORZĄDNY RAP Z POLSKI.

fak

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wt-tCWZheuY[/youtube]

magikk

Nie za taki hiphop o teleportacji skakałem

Jake810

Znowu jakieś smuty tego łaka, beka z gimbów

ddddd

[img]make animated gifs like this at MakeaGif[/img]

Popularne