Sprawdź nas też tutaj

News

Ten chłopak to pistolet. Tyler, The Creator zaprezentował drugi klip z „IGOR-a”

Zobaczcie obrazek do numeru „A boy is a gun”.

Opublikowany

 

W maju tego roku Tyler, The Creator zrobił rzecz, której wiele osób się spodziewało. Wydał niesamowitą płytę, która od razu wspięła się na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się albumów Billboard. Wszystkie, zarówno polskie, jak i zagraniczne media, która mają coś wspólnego z rapem niosły na ustach jeden przekaz – Tyler to niesamowity umysł, który mimo swoich wielu dotychczasowych muzycznych przemian, ciągle potrafi zaskakiwać, a każde jego nagranie jest najwyższej klasy.


„IGOR” to album trafiający w serce, który portretuje Tylera z opuszczoną gardą. Pokazuje jego zmienne artystyczne oblicze, które ciągle dorasta. Zrzucił całkowicie swoją skórę, by stać się wulgarnym internetowym kowbojem” – Rolling Stone.

W tym tygodniu na światło dzienne wyszedł nowy klip, który idealnie rezonuje z wizerunkiem artysty przedstawionym na płycie „IGOR”. Estetyka, tak samo jak w przypadku pierwszego singla „EARFQUAKE” przenosi nas do ery nagrań taśmowych. W teledysku oczywiście występuje alter ego rapera ze specyficznymi okularami przeciwsłonecznymi i w blond peruce. W skrócie można powiedzieć, że to zawiła opowieść o kłótni kochanków, która odbywa się w wielkim pałacu, ale najlepiej samemu doszukać się wielu nawiązań, które przygotował jeden z najważniejszych artystów młodego pokolenia. 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Twoj stary pijany
3 lat temu

Dziwnie jak na tym portalu czasem sie pojawia normalna muzyka, ktorej nie wstyd puszczac w otoczeniu wiekszym niz 1 osoba.

Jebac polski rap i jego sluchaczy wrzucajacych laski z kutonami w komentarzach.

Odb
3 lat temu

Ten chłopak to dildos. Igor, The Creator zaprezentował długi dildos z „TYLER-a”

Popularne