Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Ten Preston zaprosił do utworu uczestniczkę „Idola”

Posłuchajcie „BeefLove”.

Opublikowany

 

Ten Preston odsłania kolejny utwór ze swojej ostatniej płyty. Po imprezowych „Lunatykach”, chillowym „Doremi” tym razem dostajemy romantyczne „BeefLove”, do nagrania którego Preston zaprosił znaną z udziału w ostatniej edycji programu Idol Matyldę Makowską. Piosenka doczekała się nastrojowego klipu przy którego powstaniu, jak zapewnią twórcy, nie ucierpiał, żaden związek.

Utwór promuje wydaną tydzień temu płytę „ImPrestoznizm”. Jak deklaruje sam Preston to pierwsze dzieło nowego kierunku w sztuce opartej na psychodelicznym podejściu do rzeczywistości, opisującym ją dostępnymi dla człowieka narzędziami, a także tymi niedostępnymi (na trzeźwo). Na tej płycie Preston ukazuje swój kompletny wykrystalizowany styl i wiele barw, czego dowodem jest różnorodny klimat kawałków od chillu do bangerów, bez zamykania się na jeden vibe.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Ten Prolaps zaprosił do analu uczestnika kąpieli

tfu!p0lka
2 lat temu

Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia o rzekomym „niedbalstwie” polskich mężczyzn mają polskie ulane księżniczki w zapierdzianych dresach i wylewającym się spod bluzki sadle. Do tego podkreślająca nietuzinkową urodę tona tapety na ryju (spod której przebijają monstrualne pryszcze) i brwi…hah kurwa brwi wymalowane pisakiem a la wycieraczki od Audi.
Co jeszcze cechuje polską księżniczkę? Oprócz wyjątkowych pasji takich jak np. całodniowe gapienie się w telefon? Ano kolosalne wymagania odnośnie przyszłego męża, który musi wyglądać jak model z rozkładówki, być bogaty jak Bill Gates i nosić na rękach swoją ulaną królową.
Jeśli chodzi o Polaków to jakoś nie zauważyłem żeby odstawali od reszty Europy. Cała ta propaganda o tzw. „Polakach brzydalach” jest niczym innym jak nieustannie podsycaną przez (najczęściej) szwabskie media kłamliwą propagandą. Zapytajcie jakąkolwiek pokojówkę jak wyglądają pokoje hotelowe po pobycie „paniczów” z Europy Zachodniej. Bród, smród, ubóstwo i nasrane na stole.

Johny
2 lat temu

Tylko prawdziwy Rap!
https://youtu.be/7gWU2mS0_rw

do kurew
2 lat temu

Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

Popularne