Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes blokowany przez byłych kolegów w innych wytwórniach

„Witold Michalak i Łukasz Stasiak muszą przestać zachowywać się jak pały”.

Opublikowany

 

mes stasiak

Koniec roku przyniósł jeden z ciekawszych beefów ostatnich lat. Czy Mes usłyszy ripostę na majku? Póki co, Stasiak nie zabrał jeszcze głosu w żaden sposób. Stawka jest naprawdę galanta, zwłaszcza dla bohatera tego tekstu. W najgorszym potencjalnym scenariuszu może być w znacznym stopniu odcięty wydawniczo od słuchaczy. Wygląda również na to, że pozostałości po kolejnym rapowym składzie zostały bezpowrotnie spalone i zaorane.


Seria zarzutów, których tłem jest Alkopoligamia, musiała zmącić świąteczny nastrój Łukasza Stasiaka i Witolda Michalaka, w rękach których jest teraz wytwórnia. Mes wybrał osobliwy moment na wytoczenie dział, ale jeśli jego wersja pokrywa się z rzeczywistością, to raczej szczypać się nie powinien. Według nakreślonej przez niego historii, Stasiak i Michalak wyrzucili go z labelu, jednocześnie oczekując, że… Mes będzie dla nich dalej wydawał płyty i nie może podpisać żadnego innego kontraktu. Miało się to stać po tym, gdy jeden z założycieli Flexxipu został wyautowany z Alkopoligamii za pomocą wypowiedzenia, jakie znalazł na biurku. Od tamtej pory jest odcięty wydawniczo od korzeni, Spotify, iTunes i musi rozkręcać wszystko od nowa własnym sumptem.

O sprawie napisały prawie wszystkie portale muzyczne, poza prorządowym, związanym z TVP, który niedawno wystartował i borykającym się z problemami wizerunkowymi Newonce. #RapowyTopWszechczasów W przypadku tego drugiego medium, wygląda, iż Mes próbuje wywrzeć presję, korzystając z faktu, że pracuje tam Stasiak. – Kiedy zastanawiałem się „co dalej?” (bo ciągle nagrywam nowe rzeczy), jakieś 2 miesiące temu „koledzy” z Alkopoligamii zaczęli dzwonić do innych wytwórni. Dwóch konkretnie labelów. „Mesa nie wolno wydawać, Mes ma zobowiązania!” – mówili. Tak, ci sami dwaj mistrzowie biznesu, którzy nie chcieli już ze mną pracować, którzy „nie mają ze mną kontaktu”. Nie wiem czy telefonowali ze stacjonarnego w Niuansie, a może łączyli się przez satelitę Def Jamu, ale skutecznie – na gębę, bez poparcia w umowach – zrazili do mnie ew. kontrahentów – pisze Mes.– Wcześniej, przez kilka miesięcy, wierzyłem, że uda się nam dojść do jakiegoś porozumienia i rozstać się mając w pamięci zwłaszcza te dobre momenty z ostatnich lat. Rzutem na taśmę zorganizowałem ekipę filmową. Zapłaciłem za produkcję klipu i wyrobiliśmy się (ledwo!) na moje wczorajsze 40 urodziny, tak, żeby refren nie stracił sensu. Muzyczne wycieczki z kochanym Kubą Więckiem & co. oczywiście też sformowałem niezależnie.

Czemu o tym piszę? Bo pytacie dlaczego „Tego Typa ’22” nie ma na streamach. Skumajcie, musiałem działać w pośpiechu, wrzucać mp4 na YT z kumplami (mam kilku prawdziwych:) ale ze spotim’ to już nie takie łatwe. Jeśli chcecie swobodnego i pełnego dostępu do moich nowych rzeczy to Witold Michalak i Łukasza Stasiak muszą przestać zachowywać się jak pały. Niech się cieszą z naszej wspólnej pracy przy „T.B.Z.D.” czy „Żbikach” i od..czepią od teraźniejszości i przyszłości. Naprawdę, pogrywanie ze mną jak z „pracownikiem sezonowym” to nie jest dobry pomysł.

Wy też pamiętajcie, proszę, to co dobre i dopracowane spod szyldu Alko’ wyszło. Dziękuję Wam za okazane wsparcie, „macie łby aż Wam się, k’ świecą”!! Wszystkie wiadomości, życzenia, komentarze, udostępnienia wiele dla mnie znaczą! Time to move on! Ale na moich zasadach – dodaje.

Patrząc na feedback w sieci – lwia część słuchaczy stoi za nim, niezależnie od tego, po czyjej stronie jest racja. Gdyby chciał i zradykalizował swój przekaz, nie można mieć wątpliwości, że po swojej stronie ma sporo argumentów, mogących zachwiać posadami.

Pod wpisem Tego Typa pojawiły się wyrazy wsparcia Numera, Ero i Onara.

 
163 komentarze
163 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooooorr Trraapppu KRÓL GLAMRAPU
1 miesiąc temu

TAK SIE KOŃCZY ZADZIERANIE Z #SICARIOS

ROK 2022 I 2023 NALEZA DO SENTINO

KTO SIE ZGADZA – LAPA W GORE

POKARZMY WSZYSTKIM SILE SICARIOS

VATOS LOCOS SICARIOS

SENTINO – BOSKI LATINO!

Ppprofesssor Trraapppu Król Glamrapu SICARIO NR1
1 miesiąc temu

Brzydzi mnie jak nisko upadła nasza cywilizacja w której kawałek yebiącego mięsa w postaci cipy jest wart więcej niż ludzkie życie (życie przeciętnego mężczyzny) i ten kawałek rozklepanego mięsa jest jedyną wartością k0biet i ich kartą przetargową w życiu na easy mode. Gardzę wami spermiarze

Incfele to podludzie
1 miesiąc temu

Zdychaj incelska koorvo.

Ppprofesssor Trraapppu Król Glamrapu SICARIO NR1
1 miesiąc temu

Właśnie się dowiedziałem, że na 8 córek moich kuzynów, aż 5 jest samotnymi matkami, jedna jest w normalnym związku, jedną zamknęli w jakimś ośrodku za notorycznie uciekanie z domu, a ostatnia…uwaga…ma 18 lat i jest z 45 letnim chłopem XDDDD (tutaj ewidentne skrzywienie i syndrom DDLG, bo ojciec, mój kuzyn, ich zostawił kilka lat temu dla innej i brak kontaktu)

Jaki mindfuck, co tu się odpleprza, serio jest aż tak źle?(-‸ლ) Nie wiem czy się cieszyć, że nie jestem w związku, czy płakać, że młode pokolenie jest tak zepsute? Jak można sobie tak życie splerdolić w wieku 18-22 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) to nie są patologiczne rodziny z wyjątkiem tego ojca, który ich zostawił, ale to też nie patologia tylko rozwód po prostu, bez jakichś alkoholizmów i bijatyk.

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Są samotne oraz bezdzietne plus wyedukowane do tego).

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

På på doopa! Żegnaj d00po? Pa Pa?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Gierkę jej odpal oraz podnieść kobietę rozpalając ją by była gotowa do seksu).

niezla jazda
1 miesiąc temu

Brzydzisz sie cipy bo lubisz kutangi wkladane w twoja pupe. Nie twoja wina tylko spyerdolonego jednego z
kilku bezpiecznikow w glowie.

nerdpathologeek 666
1 miesiąc temu
Reply to  niezla jazda

Chooya w d00pę?

nerdpathologeek 666
1 miesiąc temu

Dwa karły szwedzko-holenderskie?

Julka WWA
1 miesiąc temu

JAK MOŻNA BYĆ TAKIM FRAJEREM ŻEBY PRACOWAĆ NA TAŚMIĘ? XDDD

http://www.youtube.com/shorts/HBeFCzLqgWM

nerdpathologeek 666
1 miesiąc temu
Reply to  Julka WWA

Zarabiaj hajs!

Borys Sentino
1 miesiąc temu

Jeb.c cie ty kundlu piwniczny. Je.bać tych twoich sikariów cweli bitych. Obys sie przekrecił

Borys Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Borys Sentino

Ale tak naprawde to tylko Sentino przeboski Latino i Profesor Trapu

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Takiej samej kobiety jak i Ty szukaj (bele nie siedziała ona na wózku inwalidzkim, ani za kierownicą, automobil, czy tam samochodu, albo jakiegoś innego auta hybrydowe). Latajcie prywatnymi odrzutowcami).

Mokebe
1 miesiąc temu

twoja własna matka dawała zupy Abdullachowi

nerdpathologeek 666
1 miesiąc temu
Reply to  Mokebe

Abdullah! Gurahha! Wirej! Wirksworth? Wirkos?

Randomowy Dukacz
1 miesiąc temu

Polacy po 35 roku zycia robia sie tak twardoglowi czy to awangarda, czy muzycy czy janusze z magzynów. Jakos wczesniej sie dogadywali dwie dekady a teraz co. Ehhhh

Sentino
1 miesiąc temu

Właśnie pożyczyłem 600zl na oprocentowanie zmienne od arabskiego gangu, nie mogłem wytrzymać,te skarpety amiri były przepiękne

Randomowy Dukacz
1 miesiąc temu

Stasiak z profilu wyglada jakby miał korzenie izraelskie

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Moralnie oraz nadmoralnie oraz ponadmoralnie wszystkie kobiety kochałem zawsze i kochać będę oraz kocham je!

MAGIK
1 miesiąc temu

DOBRA PANOWIE TO JA LECE ELO!

Chada
1 miesiąc temu
Reply to  MAGIK

Wpadnij na jointa mordo

Ppprofesssor Trraapppu Król Glamrapu SICARIO NR1
1 miesiąc temu
Reply to  Chada

p0lka mówi że każdy ma szanse
jeden 99,99%
drugi, 0,009
trzeci 0,001
ALE KAŻDY MIAŁ
http://www.ibb.co/Zmrbh5V

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Szwedzki biznes w Szwecji?

Mokebe
1 miesiąc temu
Reply to  MAGIK

ale żebyś własną matkę sprzedał do arabskiego burdelu to już przesada

Puff daddy
1 miesiąc temu

Stasiak z tymi upasionymi pultynami zawsze mi wyglądał na fleta

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  Puff daddy

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

Chłamrap
1 miesiąc temu
Reply to  Puff daddy

Dokładnie ale ja jestem taki podejrzliwy że od razu myślę sobie że to sztucznie wykrecona drama, żeby coś tam podbić wyświetlenia, zainteresowanie, żeby dopisać jakąś historię bo już te kawałki nikogo nie interesują jak żadna historia za tym nie stoi.

Ale nie dziwi mnie takie zachowanie mesa, zawsze wyglądał na bitą pałe która szybko wyciągnie brudy przy najbliższej okazji bez pytania u zrodla

Dom
1 miesiąc temu

Znowu dziecko chyba pisało artykuł. Co to za porównania. Wiesz co to jest język polski?

Meloman
1 miesiąc temu
Reply to  Dom

Zapraszam na Newonce. Za jedyne 14 złotych miesięcznie.

ChosennOne
1 miesiąc temu
Reply to  Meloman

Brzydzi mnie jak nisko upadła nasza cywilizacja w której kawałek yebiącego mięsa w postaci cipy jest wart więcej niż ludzkie życie (życie przeciętnego mężczyzny) i ten kawałek rozklepanego mięsa jest jedyną wartością k0biet i ich kartą przetargową w życiu na easy mode. Gardzę wami spermiarze.

hiperamia k0biet
1 miesiąc temu
Reply to  ChosennOne

W całej Europie dzietność jest tragicznie, różnice nie są duże, nawet w bogatej Norwegii czy Szwajcarii dzietność szoruje po dnie, a w Polsce panuje opinia, że dzietność niska z powodu biedy i niemożliwości utrzymania dziecka 
Prawda jest inna, bardziej bolesna, więc się ją pudruje.

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu
Reply to  ChosennOne

Szwedzka vampirzyca?

nerdpathologeek 666
1 miesiąc temu
Reply to  ChosennOne

Wyoerfumuj krocze. Jesteś plebs i robol oraz parobass!

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  Dom

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  Dom

Kącik piosenkowy Edzia extended, kamą:
-Dzisiej w bentlejem dzisiej w bentlejem wesoła nowina
-Życies lajk det a śniło mi sie śniło
-Ole olek witaj ole olek to prowidensa tylko ty
-Hawry z poligonu hawry z poligonu to żonglerki tu
-Jestem włodi przesłuchałem wszystkie płyty mówię sobie włodi co ty
-Many many okseladin aha many many
-Ołuo julinmi joli nał
-Dżiz niga pliz madafaka ril dżiz
-Oł łin czrajs icanade dej forju jułenmi paredajs
-Hej ho żagle stop
-Laj laj laj laj laj laj laj graj cyganie na gitarze graj
-Staruszel świat nie wygląda na tyle lat
-Bom badabim bom badabim czeke liroj napiedrala znów ponownie na scenie
-Boli mnie cewa o kuwra boli mnie cewa boli mnie cewa o kuwra boli mnie cewa
-Mem ze meło czesu
-Hirigołjo hirigołjo sołla sołla sołla scenerijoł
-To jest to tylko jest orkiestrijo tirarirarari siczi
-Muczikalora stej łitmi pank madafaka niga rap
-Cziiil łenuła cziiiil łenuła łenuła cziiil
-Czeczecz i głin głin głez ołloł
Lecim ze spiewem kamą

Mokebe
1 miesiąc temu

cudownych ku.tasów mam
cudownych ku.tasów mam
lubię ich ssać od tyyylu lat !

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Szwedki że wsi? Szwedzka kultura?

świadekwieluincydentów kiedys sikalafo
1 miesiąc temu
Reply to  Dom

chat gpt

Borys Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Dom

Tylko Sentino przeboski Latino!!!!!

Ekipa z na wspólnej
1 miesiąc temu

GDYBY NIE MES TO STASIAK BY PRACOWAŁ NA JAKIEJŚ BRUDNEJ BUDOWIE. DZIĘKI MESOWI ZARABIALI KAPUCHE NA FAJNE ŻYCIE I TERAZ SIE NA NIEGO WYPIELI I BĘDĄ GO BLOKOWAĆ 😀

Mezo ReaL1
1 miesiąc temu

Zniszczyłem cię.
Tylko się nie popłacz.

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  Mezo ReaL1

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

wTF
1 miesiąc temu
Reply to  Mezo ReaL1

buhahah mezo – kolo jednego sezonu, stworzył nowy nurt w rapie – wieśniackie przyśpiewki, ale nie przyjeło się, niszczycielu buhaha
popłakałem się ze śmiechu

Julka WWA
1 miesiąc temu
Reply to  wTF

Jednego sezonu, a do dziś gra koncerty i zarabia miliony z zaiksu xD

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu
Reply to  Mezo ReaL1

Wóda czyni cuda!

t99
1 miesiąc temu

Stasiak zabrał glos. Napisał na insta, że nie mają kontaktu z Mesem od 4 lat XD

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  t99

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

TDF
1 miesiąc temu

Mes przestań płakać, sam nie raz innych tak traktowałes, karma wróciła, więc zajmij się wynajmem mieszkań i wychowaniem babelka.. jak nie czytasz umów, to teraz nie żebraj jak cygan pod kościołem.. essa!

Imie
1 miesiąc temu

„Lukasza Stasiak” – usiluje zdyskredytowac Stasiaka jako pasywnego homo, niby lewak, tolerancja, ale jak przyjdzie co do czego…

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu
Reply to  Imie

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

Koprobo1488
1 miesiąc temu
Reply to  Imie

Ten Typ Gej „„Witold Michalak i Łukasz Stasiak muszą przestać podawać mi pały”

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu
Reply to  Koprobo1488

Szwedzki Motowan?

PIOTREK
1 miesiąc temu

Może Ten Typ Mes chce wydać płytę i szuka darmowej promocji bo Raper z niego mega przeciętny…

Stare chłopy z niby zasadami o których mówią od 20 lat, a zachowują się jak dzieci które kradną w piaskownicy zabawki….

Pejomir
1 miesiąc temu
Reply to  PIOTREK

nie no warsztatowo nawet spoko, ale teksty z ostatnich płyt to XD boomer przespał swoje czasy i rzeczywistość go zmiotła z planszy

Fdaa
1 miesiąc temu

Skąd tu tyle obrońców obszczanego żydka?

cwel
1 miesiąc temu
Reply to  Fdaa

po prostu tego ulanego cwela stasiaka nienawidzimy jeszcze bardziej

Karol W bo rodo
1 miesiąc temu

Powiedzieli innym jak to z tobą jest i tyle łapserdaku nadęty dałeś się stłamsić swoim kobieta narzucić co ubierasz jak rapujesz haha zagubiony chłopiec 😀 typowe towarzystwo walące mdma po pracy w korpo

Turecki Przyjaciel
1 miesiąc temu

Dziwię sie, że ktokolwiek słucha tego przechlanego piotrka po tym jak Mezo go zezłomował w beefie lata temu

Jankes
1 miesiąc temu

Jak bym miał iść na piwo z mesem albo bezdomnym to by wolał bezdomnego.

wTF
1 miesiąc temu
Reply to  Jankes

przecież Tobie piwa nie sprzedadzą dzyndzlu

Get Money Od Starych
1 miesiąc temu

Wytwórnie będą wydawaly każdego, na kim zrobią hajs. Czterdziestolatkowie z bialymi włosami nie robią na nikim wrażenia.

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Czyli jak pracownik jest sezonowy to można mu kręcić krzywe akcje?

Czesław z Bochni
1 miesiąc temu

Bożena marszcz te skóre mocnie !

Wiesiek Hardkor
1 miesiąc temu

Tak kończą frajerzy.

csz
1 miesiąc temu

właśnie tak

Hjdjsdj
1 miesiąc temu

Nie jest blokowany tylko napewno chciał skorzystać z platformy do wygodnego wrzucania muzyki, jaką większość wytwórni ma, żeby nie wrzucać muzyki jak podziemi raperzy przez Distrokid. Czy można się dziwić kolegom Mesa, że nie chcielo mu użyczyć platformy do wrzucenia numeru z dissem na nich? XD Mes, wytrzeźwiej i zacznij się zachowywać jak dorosły człowiek, może już czas.

Mes
1 miesiąc temu
Reply to  Hjdjsdj

Ja bylem na KILKU cyklach TERAPEUTYCZNYCH, moje auto ma v8 to Cie boli?? Mam synka to cie boli? Jestem raperem moje v8 wgniata w fotel. Nie wiem co to rozrzad ani sprzeglo, nie wiem jaki mam uklad wtryskowy ale v8 rozumiesz!? V8 silnik Stasiaki nie maja podjazdu, moje zycie v8 zmienilo sie na lepsze nie jestem juz dresiarzem i gardze calym tym sznytem dresiarskim. Pamietaj v8

mordo real talk
1 miesiąc temu

przyjaźń, braterstwo, frajerstwo

Pitu pitu kilka słów do bitu
1 miesiąc temu

Kasztan mi na ręce wyrasta jak kasztanki tiki taki,klamek maniaki

Dżodżo
1 miesiąc temu

Nigdy nie słuchałem tego kiepskiego ćóla.

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Z piętnastolatką seks w Polsce jest dozwolony?

Kącik Piosenkowy Edzia
1 miesiąc temu

Mamy nowy tydzień i kawałek tygodnia: Jak minoł dzień jak minoł dzień dzisiejszy to ladamur. A dzisiej umile wam chwile kawałkiem: NOWOŚĆ!!! Junoł gatde stori set maj lajf on ewribadi. Także łaki do śpiewania lecgoł komoł oraz hirigoł.

Taaaaa
1 miesiąc temu

Ej mes…. Dobze wiess….

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

ahaha opera mydlana 😀

Joker oraz Batman in one person
1 miesiąc temu

Śnieżnobiałe szwedki narkomanki oraz brytyjki alkoholiczki?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Nie zawsze matka swoje własne córki porzuca by romansować z kochankiem?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Kobieta udaję się do kochanka romansując z nim w sklepie na zakupach?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Wszyscy Polacy muszą służyć w naszym wojsku polskim, aż do śmierci swojej własnej!

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

W 2023 roku kobieta mi powie bym ją roochał oraz się w nią i do niej spuścił! Nawej do jej doopy zwanej big d00psko?

Old Leosia
1 miesiąc temu

Najśmieszniejsi są 30kilku latkowie na fb co się sadzą do tego beztalencia Stasiaka że wyruchal obiekt ich nocnych zmazòw
XD

Prawdziwy Polak
1 miesiąc temu

Polki są najlepszymi kobietami. Trolle z Olgino od lat starają się nasze kobiety zdyskredytować, ale prawdziwi Polacy wiedzą do czyjego cyca mają się przytulić.

Dawo
1 miesiąc temu

Pijcie dużo wody pamiętajcie. Przynajmniej 2 litry dziennie

dsqes
1 miesiąc temu

poparcie od NUMERA :))) ta pała to wie jak to być wywalonym z wytwórni- tylko ten rzep miał za co 🙂

UkUk
1 miesiąc temu

ale.. kto by tego albumu sluchal? jacy sluchacze? serio ktos cie dopytuje gdzie plyta na spoti? to ty masz fanow dziadzie stary? przeciez ty cale zycie tej polskiej rap gry wydales 5 plyt kolezko a ostatnia plyte wydales w 2014 roku jeszcze sie dziwisz ze koledzy cie zwolnili? co zrobiles dla pl rapu? do usa piwo pojechales promowac? albo na taxi dorabiales? albo pokazales swoj dom? wez nie rob sobie zartow ze sluchaczy bez kitu jedz na ogorki do niemiec czy cos

Rocco
1 miesiąc temu
Reply to  UkUk

Masz chyba coś ostro z garem koleżko skoro uważasz że ostatnia płytę wydał w 2014, kolejny yebany troll na tym śmiesznym serwisie

jebadź_glamrapowiczów
1 miesiąc temu
Reply to  UkUk

No ale kur.wo j.ebana przestań 3,14erdolić farmazony jak komuś jedziesz. Troll je.bany

syn al kapone
1 miesiąc temu

Skoro był szefem , założycielem alkopoligami niby jak go mogli wyrzucić? Wyjaśni ktoś?

Powiedz nie sportom
1 miesiąc temu
Reply to  syn al kapone

Jeśli masz w firmie zarząd i udziałowców – szef to tylko pusty tytuł.

syn al kapone
1 miesiąc temu

Dzięki

Rocco
1 miesiąc temu
Reply to  syn al kapone

Steve Jobs też został wyrzucony ze swojej firmy

OszczanyMes
1 miesiąc temu
Reply to  syn al kapone

On nie był żadnym szefem jak się okazuje. Alkopoligamia to była działalność jednoosobowa prowadzona przez Michalaka, a Mes i Stasiak byli tam połapani umowami. Nie można mieć udziałów w JDG XD. Kretyn przez 13 lat był robolem, który na własnych plecach ciągnął wizerunkowo tą „wytwórnię”.

LIŻ MI ŁYNTĘ
1 miesiąc temu

NO I PRAWIDŁOWO.

Joker oraz Batman in one person
1 miesiąc temu

Stratosfera!

Joker oraz Batman in one person
1 miesiąc temu

Dla matek i starców oraz kierowców!

Joker oraz Batman in one person
1 miesiąc temu

System kapitalistyczny oszukał Polaków?

Joker oraz Batman in one person
1 miesiąc temu

TuHaiBei?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Tylko ze Szwecji to Polski wydzwania? Szwed Szwecja Sweden?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Zaciekawione oczy podlądaczki obserwującej? Wyłupiasta?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Teraz doopą kobieta podnieca?

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Domowa kłótnia rodzinna to jest jeszcze nic strasznego (da się z tego wybrnąć oraz można).

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Na dysku SSD ma Was policja w formacie jpg?

Nicola
1 miesiąc temu

Rap jak zycie , po co komu lekarz ? Nauka porodu i gowno warty , po co komu ksiadz ? Wystarczy w domu klekac czy siedziec i modlic sie , po co komu policja ? Wystarczy pobic tak kogos , zeby inni nie zaczynali , takze wszyscy sa gowno warci , ale trzeba udawac Ile sie zawdziecza . Z lekarzem to np zlamanie , to nastawic kosc , Ksiazka o tym kilka zdjec krok za krokiem , robia sie na bogow , a gdyby nie szalency by byli bezrobotni .

Nicola
1 miesiąc temu
Reply to  Nicola

Ponadto , osobiscie odradzam w tych czasach partnerow , slubow , ciaz , zgryzota jest na wykanczanie sie rodzin , polowanie na majatki , ciaze bolu , podmian dzieci , dzis dziecko moze byc szatanskim pomiotem , pozbyc rodzicow i rodzenstwa , rodzice sprzedaja dzieci innym rodzinom , rodzenstwo ucieka z domow do innych krajow bezpowrotnie . Kobiet tyle , ze pozbywaja sie do burdeli , zabijaja . Zdrady jak jedzenie , co pare godzin ktos jest na stosunek . Jak do kogos to nie przemawia , prosze nie narzekac pozniej .

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Podniecone samotne szwedki w Szwecji WYPINAJĄ swoje doopy przez MMS.

SMS uwielbiałem kiedyś otrzymywać? Nowe numery telefonów uwielbiam śmieszne oraz wesołkowate (słucham dzwonka).

Szwed Szwecja Sweden
1 miesiąc temu

Dno dna moralności! Dno moralne?

Popularne