Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Promocja ostatniej płyty Mesa wchodzi w finalną fazę: światło dzienne ujrzy długo oczekiwany dodatkowy CD. „Rapersampler +” to kilka nowych utworów powstałych na tym samym patencie, co album wyjściowy: Typ sam wyprodukował bity na samplerze, oraz napisał i nagrał teksty w swoim mieszkaniu na warszawskim Wyględowie.

Suplement promuje tercet z zespołem Tuzza pt. „Kaczzki”. Remiksy to dzieła zarówno świeżaków (Kacperczyk) jak i uznanych zawodników (Urbansky, RAU, Spisek Jednego i in.). 5 nowych numerów plus remiksy przysługują za darmo tym, którzy nabyli wcześniej płytę „RS” na sklep.alkopoligamia.com. Pozostali mogą wejść w posiadanie suplementu zamawiając cokolwiek w tymże sklepie.

„Kaczzki” powstały w trybie tradycyjnym – choć Tuzza jest zespołem co najmniej futurystycznym. Panowie spotkali się kilka razy, na kawie oraz pod wpływem. Wszystkie wokale zarejestrowano w jednym miejscu (u Mesa), a kompromis dotyczący użycia auto-tune’a pozwolił obu stronom poczuć się komfortowo (słychać macierzyste głosy Ricciego i Benito, w chórkach jednak pojawia się robot). Mes, jako kibic Tuzzy od czasów „Włoskiej roboty” chciał usłyszeć rough boysów na szybszym bicie i to jest nowość.

Szmidt wyjaśnia dalej: – Ujęcia z ostronosami kręciliśmy w mieście, ale ogólnie zależało mi, by zachować typowo tuzzowy patent z klipami „podróżniczymi”. Akurat niedawno w ręce moich bliskich wpadła ciekawa nieruchomość na Mazurach, pełna pamiątek po latach 90-tych. Reżyser Radek Nowik, człowiek Tuzzy, doskonale odnalazł się w tym klimacie. Puszczanie kaczek mnie uspokaja. Nie odpuszczam żadnej linii brzegowej, szukam płaskich kamulców i jadę na rekord.

Teledysk można obejrzeć na Redbull.com.

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
jędrula

Ten typ pejs

wi fiii

Slucham Mesa, krece pejsa

staśłak

ten typ mezo skończyles sie, wracaj pic i namawiac typiary na aborcje

Kaszysz

Kaczki uuuu dzioby w górę, zgodnym chórem

Twój Starry Potter

Ten Typ Mezo wraca znowu na jeden sezon

Adrian Duda

ale kupsko, panie idź pan w chuj. To jednak fakt, że Mes to synonim od Mezo.

Z wyrazami dezaprobaty Adrian Duda

Pistolet

Co ty chcesz , Pebbles jeszcze za słabo rozkwitła a tyle już ma lat , swoją drogą straszne , że w pracę dają jaskiniowcy

tomo

zajebiscie benito

matka wdowy

co ten mes odpierdala, praktycznie kazdy zajebisty gracz odbil od alko bo mes mial wyjebane w promocje mlodych kotow, a teraz co, tonacy brzytwy sie chwyta? mesina, to juz nie te lata

Dj Haziel

Kaczki dziwaczki

Igor Stuleja

Beka z XK-8

cydży

nawet na niego nie potrafisz zebrać koło 60 tyś marny polaku ?

Igor Stuleja

Nie o to chodzi 🙂 mam hajs, chodzi ze Ten xyd Mes pozbyl sie merca i kupil marne XK8 z USA zamiast XKR

Migdały

Ale to są jego pieniądze. Ty ewentualnie możesz porozkminiać czy kupić sieciówkę na 3 miesiące czy na pół roku.

Igor Stuleja

Kurwa ludzie… gdzie stary glam rap? gdzie hejt? co sie z wami stalo? Skad ta powsciagliwosc i wyrozumialosc?

massivewp

Członek zespołu SIDxRAM, który zawojował rosyjską scenę w 2016 hitami jak „Jean Grey” czy „Ramsing”, ubrany w lateksową maskę autor tripowych klipów typu „Toxin” – Dirty Ramirez zadebiutował w lidze VERSUS stając w szranki z jednym z bardziej truskulowych battlerów, będących w projekcie od jego zarania, romansującym z horrorcorem – Andym Cartwrightem. Walkę sędziują m.in. dwaj weterani rosyjskiej sceny – Basta i DJ 108.

VERSUS!

https://www.youtube.com/watch?v=a3cFaIG0H2Q

Popularne