Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes i Emil Blef znów nagrali jako Flexxip

Zobaczcie teledysk do utworu „Bloki”.

Opublikowany

 

fot. Tomasz Karwiński

Poniedziałek, 26 sierpnia to dzień premiery nowej piosenki zespołu Flexxip pt. „Bloki”, którą promuje także teledysk wyreżyserowany przez Tarnia.

Flexxip to jedna z tych kultowych ekip, która nie zakurzyła się na półce z klasykami. Z jednej strony – dlatego, że wciąż wracamy do ich numerów, a z drugiej strony dlatego, że do regularnie wydającego nowe płyty Tego Typa Mesa niedawno ze swoim świeżym solowym materiałem dołączył Emil Blef, który w tym roku wypuścił w świat „Przesunięcia” EP.

Nowy kawałek Flexxipu jest doskonałym wstępem do zbliżającej się niebawem trasy koncertowej, podczas której Ten Typ Mes i Emil Blef wystąpią w sześciu miastach – wszędzie grając dwa solowe koncerty oraz wspólne utwory.

„Bloki” to w sferze muzycznej zaskakujące przełamanie konwencji, z którą kojarzył nam się Flexxip. Za dynamiczny podkład odpowiada Andrzej Fonai Pieszak. Od strony lirycznej – jak zawsze – dostajemy zestaw celnych i nieoczywistych spostrzeżeń ujętych w błyskotliwy sposób. Tym razem przeniesieni zostajemy na osiedla, gdzie pomiędzy blokami panowały sztywne zasady.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wasz ziom

Flexxip – „Ty tworzysz ja Tworzę” numer o Kizo… Mes jasnowidz…

Odb

Ten Typ Mezo i Debil Brew znów nasrali na Brexit

Pamięta ktoś jeszcze?

Mes, Flexxip, łykam cię, kurwa jak zimną Pepsi

Ojciec Źabsona

To ten obszczaniec?

guziktraba

„Wiem jest moda na powroty ekip, co zdychają z głodu”

Dorian

ten typ mes to zwykły zwyrodnialec który wydał wyrok śmierci na bezbronną istotę. ponadto to alkoholik, narkoman, człowiek słaby, tworzący kiepską muzykę, raper piszący pretensjonalne teksty,mitoman,pozer.

SYN TEDEGO

W skrócie: definicja lewaka.

massivewp

Tsu Surf z New Jersey stanął naprzeciwko Hollow Da Dona z Queens w Nowym Jorku, który dopiero wyszedł z więzienia. Mimo, że większość spodziewała się na tamtą chwilę pojedynku Hollowa z legendarnym Loaded Luxem, to tym razem utrzeć nosa Donowi miał Tsunami Surf znany z agresywnego stylu, niezłych schematów i punchline’nów, który niedawno miał walkę z Conceitedem z Brooklynu.

Co w tamtym czasie łączyło Surfa z Joe Buddenem?
Czy Hollow po raz kolejny pokazał świetne umiejętności wolnostylowe?

Czy możliwym jest przeniesienie sceny URL do nocnego klubu?

Dowiecie się oglądając battle tych, dwóch świetnych tekściarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=tg4nFEA5psQ

KURWA

HAHAHA FLEXXIP KULTOWI JAK DLA MNIE MASZ STAJLA CZY SUCZKI ZE SWOIM LISTEM
WSZYSCY WRZUCAJA NA DRUZYNE A CZY 3W ZE HIPHOPOLOWCY I ZRESZTA SLUSZNIE ALE TO DWA BLAZNY BYLY PIONIERAMI TEGO NURTU W POLSCE A MES TO JESZCZE DODATKOWO ROZPOCZAL TO CALE PEDALSTWO ZE SWOIM PEDALSKĄ STYLOWA

TEN TYP MES I EMIL BLEF WASZE STARE TO ….

kindybał paweł

ten typ to smietnik i umyslowa ciamajda

Wulgarny

Ten Typ Cwel i Debil Blef znów ruchali jako Flexxcip

facio od krabów

Łaki

Popularne