Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes odpowiada na propozycję Malika Montany

Mes chce zacząć od… bigosu.

Opublikowany

 

mes malik

Rozłam w Alkopoligamii i informacja, że Ten Typ Mes nie jest już członkiem wytwórni spowodował, że pomocną dłoń do rapera wyciągnął Malik Montana. Doczekał się on reakcji ze strony autora „Hello Baby”.


Mes chce zacząć od… bigosu

– Mes, jeśli ja albo GM2L możemy jakoś pomóc, to wiedz, że jesteśmy. Za samo to, ile włożyłeś w kulturę, szacunek. Pozdro – napisał Malik Montana, dając do zrozumienia, że jest w stanie pomóc Mesowi w tym trudnym dla niego czasie, a może nawet zacząć go wydawać.

Ten Typ odpowiedział na propozycję szefa GM2L w humorystyczny sposób. – Dzięki Malik Montana, może zaczniemy od bigosu, a potem się zobaczy? – napisał, nawiązując do zdjęć Malika z bigosem, które ten co roku publikuje na święta.Mes: „Red skumał żart”

Ten Typ podzielił się ze słuchaczami również zakulisowymi informacjami, jak powstał numer „Ten Typ ’22”, od którego zaczęła się publiczna dyskusja na temat wyrzucenia rapera z Alkopoligamii:

– Choć Jezus mówił, że fanów wystarczy dwunastu, to dzięki za 100k wyświetleń klipu na jutubku. Tym bardziej dziękuję, że to ważny dla mnie numer, który jak wiecie wleciał bez specjalnej zapowiedzi na zupełnie nowy kanał. Z tej okazji fun fact: głowiłem się dłuższą chwilę jaki bit dać do kontynuacji „Tego Typa”. Bit Reda (który skumał żarciki od razu i miał być na klipie, gdyby nie szaleństwo dat i zaproszenie w trybie „dawaj kręcimy pojutrze w nocy” to byśmy go skręcili) miał elektroniczny, oszczędny styl. Nie kochałem tego soundu, ale dał mi on w 2002 r. przestrzeń, by się pokazać. Pomyślałem, że prężenie się 20 lat później na jakieś groźne, ale modne dudnienie jakby noo udziecinni przekaz. Że jak w życiu s’e chodzę po jazzowych barach, to w piosence też. I tyle, nie drąż. Ważny był jeden smaczek: @kubawie_cek & his crew dostali zadanie zagrać kompozycję sprzed lat. Te kilka „tyt_tyt_ty-tyd” nut Reda zostało wzięte w obroty. @latarnik777 dodał akordy, co kompletnie zmieniło klimat. @janpieniazek dał rytm, a @wuja_hzg bazę, co w połączeniu z naszymi (moimi i Kuby Więcka) golden touches (taczys?) dało zamierzony efekt takiego hmm.. post g-funku zmutowanego z czołówką „Ekstradycji”, bo pewien sentymentalizm był nieunikniony. W ogóle spina jest tylko częścią energii tego singla tak, jak jest częścią życia. Muzyka pozwala się do spiny zdystansować. Oczywiście istnieją doskonałe bojowe kawałki starych ludzi, ale w tym momencie czułem, że to nie do mnie, do mnie nie. Cieszę się, że „Ten Typ ’22” spełnił Wasze oczekiwania, bo trochę nad tym siedzieliśmy i jeździliśmy po studiach – napisał raper na Instagramie.

 
52 komentarze
52 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szczaw
1 miesiąc temu

To jest „muzyka” dla polskich sprzedawców w sklepach sieciowych typu MediaExpert, Neonet, Nike, Adidas, Hi-Tec, Decathlon. Niezalnie od branży taki człowiek z reguły nie ma pojęcia o tym co robi. Tak na prawdę sam nie wie jak się tam znalazł. A prawda jest taka że spośród kilkunastu złożonych cv po prostu nie był upośledzony. Spytasz dajmy na ten przykład w decathlonie o pompkę do roweru to cię zaprowadzi na dział z deskorolkami i będzie udawał że gdzieś to tutaj było. Spytasz w rtv i agd o słuchawki na przewodnictwo kostne to taki sprzedawca zbieleje i zawoła tzw. starszego sprzedawcę – takiego samego jełopa tylko z większym stażem. Beka. No ale ktoś to musi robić. Często jak tacy ludzie kończą zmianę i wsiadają do samochodu to słychać zza uchylonych drzwi rap – od debilli dla debili

aaaa
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

tego brakowało

Dzielnicowy Rupert
1 miesiąc temu
Reply to  aaaa

To musi być jakaś forma rapowej grypserki .. zacznijmy od bigosu czytajcie narobimy bigosu czytaj bedzie brudno chodzi o anal bez wypróżniania .. wiem bo pierwsze patrole stawiałem na warszawskich markach koło sport plus gdzie ludzie skarżyli sie na mega fetor pozdrawiam Dzielnicowy Rupert

unabomber ted kaczynski
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

to sa tzw eksperci ktorzy dumnie podpisuja sie pod belkotem o covid ociepleniu klimatu LPG- oraz inflacji kroczacej. Trzeba ufac EKSPERTOM!

Aloha 30%
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

„Doradcy” minusują zamiast poszerzać wiedzę fachową xD

Tata prooofesssora traaapu
1 miesiąc temu
Reply to  Szczaw

Możesz się chować i tak wiemy ze to ty przegrywie

Bebzun
1 miesiąc temu

Kiedyś czytałem jakiś felieton mesa, bo on chyba pisywał do jakiejś wyborczej czy innej.To była jedna z najcięższych popelin słownych z jaką miałem do czynienia, bezpłciowy bełkot z jakąś pokraczną składnią w którym wyłapanie jakiegokolwiek sensu równało się z koniecznością przedzierania się przez dziesiątki pozbawionych w ogóle sensu wątków i niby skrótów myślowych.Wiem tylko że z grubsza dotyczyło to oczywiście życia w mieście Warszawa ale do końca nie dotrwałem.Straszne.

Wnuk Tedego
1 miesiąc temu
Reply to  Bebzun

On jest tak pretensjonalny i pseudo inteligencki jak tylko można. I tak to w wyborczej było o ile się nie mylę miał kolumnę w „Dużym formacie” ale to w 2017 było jakoś

Nauczka
1 miesiąc temu
Reply to  Wnuk Tedego

A co Was skłoniło w ogóle, żeby sięgać do wyborczej? 🙂

Komendant Jerzy
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczka

Durzy Format akat bardzo sobry

Bebzun
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczka

No np. to że dział kulturalny zawsze był tam obszerny i dosyć treściwy, recenzje ciekawych książek i filmów, no czasem jakieś kwiatki pokroju rubryczek mesa.Bez przesady znowu, to nie była tylko i wyłącznie tuba post komuchów.

Belmondowponczochachrafalalikocha
1 miesiąc temu
Reply to  Bebzun

do jeszcze 09 2011 nawet to był świetny magazyn i przyzwoita gazeta codzienna

Wzgórza Golan
1 miesiąc temu

To nigdy nie byla przyzwoita gazeta.

Byly fan
1 miesiąc temu
Reply to  Bebzun

Od dluzszego czasu Piotrus jest nie do zniesienia, i to ideolo zacietrzewienie (charakterystyczne raczej dla mlodych, starzy raczej lapia odpowiedni dystans, widzac, ze to wszystko zapasy w kisielu dla gawiedzi) nie wiem co mu sie tam poprzestawialo, w kazdym razie kolunio dawno przejal palme pierwszenstwa w konkursie na najbardziej oczytanego glupka od poety z Bemowa.

young leosia
1 miesiąc temu

Że jak w życiu s’e chodzę po jazzowych barach, to w piosence też. I tyle, nie drąż.”

Chryste
ten człowiek nawet na piśmie jest trubo irytujący

Turk
1 miesiąc temu
Reply to  young leosia

Jak on w taki sposób jak pisze mówił do tych przefletów stasiaka i witka to nic dziwnego ze oni mieli dosyc tego kretyna. On powinien im jeszcze dopłacać, że tyle lat z takim ohydnym egocentrykiem silącym się na oryginalność wytrzymali. Przecież ten bełkot ciężko zrozumieć. No ale pewnie pijany albo na kacu był jak zwykle.

Red
1 miesiąc temu

Łooo…

Huragan Katrina
1 miesiąc temu

MEGA ŁACZYCHO

STOP DOPALACZOM
1 miesiąc temu

xd

Donieck
1 miesiąc temu

Totalny wack z tego Meza

Komendant Jerzy
1 miesiąc temu

Jestem wysoko urodzonym łowcą przegrywów. Mój dzienny rekord wynosi: 23. (Numer koszulki M. Jordana – żebyście zapamiętali, przegrywy).

Co później z nimi robię – chcielibyście, co?

Ale nie.

Później robię im upgrade. Stają się raperami, zawodnikami freak fightów, aktorami nawet – lub po prostu ludźmi.

Nie chce mi się już tego pisać.

Dopadnę cię, leszczu. Myślisz, że rzucam słowa w eter, nie, leszczu, to dokładnie do ciebie, Andrzej.

Andrzej
1 miesiąc temu

Tylko KSW

C|ota z miasta powiatiwego
1 miesiąc temu

Dopadnij bo tak się nie da żyć

Komendant Jerzy
1 miesiąc temu

Napisz tylko miasto.

Jest to zadanie niestety przekraczające możliwości czasowe człowieka, więc wszystkich nie wszytkich.

Das efx
1 miesiąc temu

Hahahah ale śmieszne jak te wasze rapy.

Cygi
1 miesiąc temu

MES NAGRAJ COŚ Z ZNOWU Z TYM YOUNG KOMUCHEM I POSMIEJCIE SIE WSPÓLNIE Z LUDZI KTÓRZY SAMI CHCĄ O SOBIE DECYDOWAĆ 🙂

ten typ mezo
1 miesiąc temu

Zaczniemy od bigozu a potem mi wsadzisz po same kule az mi wyjdzie oczami

kangol rozumisz?
1 miesiąc temu

Na miniaturce klipu widać ta jego blada upudrowana nieszczera zakłamana korpo morde zawsze z dala od takich pacjentów taki typowy low level menago z korpo w WWA taki wajb od tego grafomana i pozera który całe życie kogoś udaje aha i tacy pospinani pozerzy sprawili że kluby jazzowe to obecnie miejsca dla snobów z dress codem i cała otoczka nie mają nic wspólnego z Jazz klubami np w Nowym Orleanie czy na Queens ale mniejsza z tym

pacino aldente
1 miesiąc temu

Mes dobrze zrobil jebàc tych judaszy a alkopoli

Honey boo boo
1 miesiąc temu

Kto wiedzial ten wie gdzie wanna rafalali jest

GARGLE NU GARGLE pritesz
1 miesiąc temu

Japończyków z lekka pogięło jak Macka z klanu i Boszne jego siore www .

trottla.net/eredwhite
.html

YO..
1 miesiąc temu

zacząć od… bigosu.

Opublikowany 12 godzin temu 28 grudnia 2022Przez Maxymilian Hozer
mes malik

22:18 29

Michał
1 miesiąc temu

Nie do konca rozumiem, ze człowiek o swojsko brzmiącym nazwisku „Schmidt” wypowiada się nt Jezusa. Przecież go, panie „Mes”, Pańscy ludzie nie uznali. Apropos, „Mes” to może skrót od „Meschuge”?

Słoń WSRH
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

coś tam niby wiesz czyli nie wiesz

THENITROSIUSIAK
1 miesiąc temu

Co to jest za pieprzenie o niczym? Typ se nawija do teledysku cos tam jestem mes ej skumaj to Xd dzieciaki tego sluchaja tylko to odnajduja a potem koncza bez zadnego wyzszego celu w zyciu poza nowa bluza i epetem k0rw4 co za czasy

Gustavo Gaviria
6 dni temu

Lampka jest po to aby jakoś gówniak słuchając tych wysrywow w nocy pod kołdrą mógł sobie zapalić światło, bo wiadomo, że w dzień każdy normalny rodzic wyrzucił by ten syf do kibla

Baba
1 miesiąc temu

Pierwszy galik król

Nicola
1 miesiąc temu

Teraz uwaga patrioci i laicy , gdy Raper , Muzyk jest dla was mily, tzn. ze chce was sie pozbyc czyli zabic , czasem nie pisze o was wogole , a pisal ta sama sytuacja , ucichlo i chce sie was pozbyc czyli zabic , natomiast , gdy robi konflikt z toba , to boi sie o zemste , wie , ze ludzie zabijaja za oszczerstwa albo wydawanie innych , stad tzw. Beefy jestes grozny i nagle szuka zwady . Gdy muzykom nie idzie sprzedaz plyt , sluchalnosc , robi konflikty , ze jest jakas slabosc , ze tak jest , i cala kariere taka miewaja , im tylko juz na pieniadzach zalezy i zeby ktos zrozumial , ze to przez asluchalnosc . Dlatego wiezi z muzykami to drwiny , nawet w rodzinie bywaja judasze . W zyciu moze bywa podobnie , zatem prezenty traktujcie jako ostrzezenie , ze byc moze to wrog ,jak byla klotnia albo chlopak obu sie podobal dziewczyna .

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Siemanko! Wpdajcie na rapowo . pl
Jedyny sensowny portal o rapie bez cenzury w komentarzach.

Spocony wioślarz
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor_Nauk

No cenzury tam nie ma, nie ma też komentujących iks DE

Popularne