Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes poleciał do Stanów, żeby promować piwo

Towarzyszyli mu Kacper Ruciński i Wojtek Łozowski.

Opublikowany

 

ten typ mes piwo

Trudno znaleźć rapera, który bardziej niż Ten Typ Mes nadawałby się do reklamowania alkoholu. Nic dziwnego więc, że Carlsberg Polska zatrudniło go do promocji piwa Brooklyn. W jej ramach szef Alkopoligamii udał się do Nowego Jorku.

Brooklyn to nowa lagerowa marka Carlsberg Polska w segmencie piw premium jest inspirowana wielokulturową dzielnicą Nowego Jorku, która tętni różnorodnością i jest uważana za kolebkę wielu stylów oraz trendów od hip-hop’u po street art. W ramach inauguracji piwa w Polsce, trzech influencerów – raper – Ten Typ Mes, muzyk – Wojtek Łozowski i standuper – Kacper Ruciński – poleciało do Nowego Jorku na Brooklyn by pokazać go swoimi oczami.

ten typ mes piwo brooklyn

Raper i jego towarzysze odwiedzili m.in. Brooklyn Brewery, gdzie spotkali się z Brewmasterami, by poczuć i móc opisać klimat tego miejsca. – Brooklyn trochę przypomina mi warszawski Mokotów. Jest wielowątkowy, to naprawdę duża dzielnica, w której można znaleźć coś dla siebie – mówi Ten Typ Mes.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

Sentino ma „zbyt duże skille”, żeby odpowiadać Paluchowi

„Robimy zupełnie inne rzeczy, żyjemy w innych krajach”.

Opublikowany

 

Przez

sentino

Między Sentino a Paluchem robi się powoli tak, jak w 2015 roku, kiedy mieli ostry konflikt. Alvarez reaguje na wypowiedź Palca, a nawet go pozdrawia.

Sentino w książce „Tatuażyk” opisał nieprawdopodobną historię rzekomego spotkania z Paluchem w Żabce i wyjaśnieniu go w 1 sekundę. Poznaniak odniósł się do tego wymyślając historię, że doszło do tego tuż po tym, jak Sentino napadł na bank, czym zakpił ze swojego oponenta. Ten już na poważnie się do tego odniósł:

– To jest do Palucha. Mam zbyt duże skille, zbyt dobry wygląd i za dużo pieniędzy, żeby o tobie rozmawiać, stary. Widzieliśmy się w Poznaniu. Nie wiem czy pamiętasz. Wtedy cię skonfrontowałem i jakoś nie byłeś taki odważny. „Halo policja” to nie byłeś ty tylko ludzie ze wschodu, 100 razy groźniejsi niż wszystko co znasz. Wypraszam sobie, żebyś po dziesięciu latach wyskoczył ze swojej nory i pi*rdolił na mnie jakieś kocopoły. Schowaj sobie to w kieszeń, bo robimy zupełnie inne rzeczy, żyjemy w innych krajach. Nie wiem, czy nadal jesteś mną zafascynowany homoerotycznie, ale stary – rób swoje. Życzę ci wszystkiego najlepszego – Sebastian.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Paluch odnosi się do opowieści Sentino o ich spotkaniu

„Wszedł cały zakrwawiony, bo został postrzelony wielokrotnie przez antyterrorystów”.

Opublikowany

 

Przez

sentino paluch

Nie bójmy się powiedzieć o tym wprost, że historia o rzekomym spotkaniu Sentino z Paluchem w Żabce została po prostu zmyślona. Poznaniak zdecydował się jednak do niej odnieść.

Sentino napisał w swojej książce „Tatuażyk, że spotkał Palucha w Żabce i wyjaśnił go w sekundę. Tę historię, jak i wiele innych opowiadanych przez Alvareza na przestrzeni ostatnich lat możemy włożyć między bajki. Oto w jaki sposób skomentował ją Paluch:

– Pamiętam. To było chwilę po tym, jak on zrobił napad na bank w centrum Warszawy wraz ze swoimi żołnierzami. Wszedł cały zakrwawiony, bo został postrzelony wielokrotnie przez antyterrorystów. Spotkanie nie trwało długo, bo wybiegł i odleciał F16, które wylądowało po niego na środku ulicy. Pamiętam że pilot mówił po hiszpańsku i zrozumiałem tylko HOLA POLICIA. Niewiarygodne, ale tak było – napisał raper pod postem Hype’a na Instagramie.

Paluch komentuje rzekome spotkanie z Sentino


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Popek odzywa się pierwszy raz po wybuchu afery z psami

Raper wydał krótki komunikat.

Opublikowany

 

Przez

popek

Po blisko miesiącu od ostatniej aktywności, Popek napisał dzisiaj wiadomość do fanów. Raper, który po wybuchu afery z owczarkami trafił do szpitala psychiatrycznego kolejny raz wszystkich przeprosił.

Po oskarżeniach o zoofilię Popek wydał natychmiast oświadczenie, które w żaden sposób nie ostudziło emocji, a wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej napędziło jego przeciwników. Z relacji jego partnertki oraz znajomych wiemy, że trafił on do szpitala psychiatrycznego w Tworkach. Teraz, po blisko miesięcznej ciszy wydał taki komunikat na Facebooku:

– Walka trwa nawet jak przegrywam. Trzymajcie za mnie kciuki. Przepraszam wszystkich których zawiodłem – napisał Popek, dołączając klip do „Wodospadów”.

Na razie nie wiemy, czy Popek wciąż jest w odizolowaniu czy wyszedł już ze szpitala do domu. Niedługo otrzymamy od niego więcej informacji.

Popek oskarżony o zoofilię

 1. Psychotrop twierdzi, że Popek molestował owczarki niemieckie
 2. Sprawa zoofilii Popka trafi do prokuratury
 3. Różal zakończy karierę Popka? „Ty zoofilu j**any”
 4. Popek wyrzucony z federacji. „Nie ma tu miejsca dla takich ludzi”
 5. Dwóch znanych influencerów modli się za Popka
 6. Wujek Samo Zło o Popku i Macie: „Patocelebryta i patointeligencja”
 7. Popek potępiony przez środowisko rapowe. To jego koniec
 8. Próba wplątania Popka w aferę z dziećmi? Zaczyna brakować nam rozsądku
 9. Pierwszy raper stanął niejako w obronie Popka
 10. Popek trafił do szpitala psychiatrycznego – oświadczenie partnerki rapera
 11. Kolega Popka ze szpitala promował ubrania Jongmena w serialu


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Dudek P56 staje w obronie Medusy i wspomina o treningu Bonusa z Matą

Na rapera wylała się fala hejtu.

Opublikowany

 

Przez

dudek p56 medusa

Dudek P56 zaprosił na swoje 10-lecie Youtubera Medusę, co wywołało falę krytycznych komentarzy pod adresem rapera. Ten postanowił się do nich odnieść, wspominając m.in. o tym, że Bonus RPK trenuje z Matą, a Zbuku pojawi się na Clout MMA.

Medusa na 10-leciu Dudka i fala krytyki

Na początku marca Dudek będzie świętował w jednym z warszawskich klubów 10-lecie działalności scenicznej. Na koncercie pojawi się wielu oczywistych gości jak np. Hemp Gru, Dixon37, TPS, Nizioł, Bonus RPK, a także Youtuber Medusa. Obecnośc internetowego twórcy na jubileuszowym koncercie Dudka nie spodobała się sporej części odbiorców rapera, którzy swoje niezadowolenie wyrazili w komentarzach. Oto kilka z nich:

 • Jeszcze Young Leosie do kompletu i Zenka Martyniuka.
 • Zapraszacie chłopa co ostatnio z Szalonym Szczurem wyj*bał ludzi na hajs w loterii, której był twarzą, a jak ludzie zaczęli z nim jechać, że to scam to schował łeb do wora i pousuwał wszystkie filmy promujace to g*wno.
 • Brawo, Medusa to legenda polskiej sceny HH!
 • Właśnie mój idol, który był ze mną całe dzieciństwo, płyta od serca znana na pamięci każdy kawałek, a tu proszę. Chęci zarobku podniesienie popularności każe nam oglądać jakiegoś zj*banego Meduse.

Raper postanowił odnieść się do krytyki. Jego komentarz przeczytacie poniżej.

Medusa gościem specjalnym na 10-leciu Dudka P56

Dudek P56 komentuje: „Skąd tyle jadu i nienawiści?”

– Post pod tytułem „Jak wywołać gówno burze jednym postem„. Ludzie, proszę, ochłońcie trochę, bo wydaje mi się, że u wielu z Was granicę już dawno zostały przekroczone. Naprawdę nie rozumiem skąd Was nagle się tu tylu wzięło, żeby skomentować jeden post? Można wrzucać info o kawałkach, info o koncertach i wiele innych informacji z mojego życia codziennego, muzycznego, a wystarczyło jedno zdjęcie Medusy i się zrobił zlot hejterów – napisał Dudek.

– Otwórzcie oczy i głowy naprawdę, skąd tyle jadu i nienawiści? Nigdy nie zrozumiem fenomenu komentowania w tak negatywny sposób, naprawdę. Ja rozumiem konstruktywną krytykę, ale czy występ Medusy na X-leciu P56 jest aż tak wielkim wydarzeniem, że trzeba pisać, że ktoś się skończył? Zaprosiłem koleżkę tak jak wielu innych artystów, z którymi się przecinałem przez ostatnie lata. Otwórzcie głowy, bo świat się zmienia – dodał.

Przypomnijmy, że Dudek z Medusą pojawili się w ubiegłym roku razem w studiu: Dudek P56 w studiu ze znanym youtuberem

Zbuku na Clout MMA i Bonus RPK trenujący z Matą

Jako przykłady otwartych głów i zmieniajacego się świata Dudek podał nowe przedsięwzięcia swoich kolegów z branży.

– Zbuku występuje na Clout, a Bonus zrobił sobie zdjęcie trenując z Matą i czy to jest powód do tego, żeby wylewalo się morze hejtu? Oprócz życia muzycznego My nadal jesteśmy ludźmi z własnym życiem. Oczywiście nie zawsze muszą Wam się podobać Nasze wybory, ale naprawdę warto czasem wyluzować, bo nikt tu nikogo nie krzywdzi, a podejmuje własne wybory – kończy wątek raper.

10-lecie Dudka P56 odbędzie się 2 marca w Praga Centrum w Warszawie. Bilety na to wydarzenie i więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

KęKę sprzedał już 15 tys. płyt, a do premiery jeszcze 3 miesiące

„Niezależny od algorytmów czy trendów, zawsze mogę na Was liczyć”.

Opublikowany

 

Przez

Fot. @dagsoon

W czerwcu ukaże się kolejna solowa płyta KęKę „4:01”. radomski raper ujawnił, że na kilka miesięcy przed premierą udało mu się osiągnąć status złotej płyty, za sprzedaż 15 tys. egzemplarzy.

– Choć do premiery „4:01” zostało jeszcze 3,5 miesiąca to już dziś mogę ogłosić, że album spełnił warunki na przyznanie mu Złotej Płyty. (Oficjalnie będzie można ogłosić na pierwszym posiedzeniu po premierze). Ciesze się, że zarówno „Start” i „Znachor” tak Wam się spodobały. Przede wszystkim jednak dziękuję za zaufanie i tak liczne kupno preorderu – poinformował KęKę.

– Jest to dla mnie znak, że tam gdzie mam bezpośredni kontakt z Wami, niezależny od algorytmów czy trendów, to zawsze mogę na Was liczyć. Z mojej strony chciałem zapewnić, że zarówno do albumu jak i EP-ki dodanej do wersji przedsprzedażowej, naprawdę się przyłożyłem i wierzę, że będziecie zadowoleni! – dodał.

Przypomnijmy, ż do złotej płyty wlicza się zarówno sprzedaż albumów fizycznych, cyfrowych jak i streaming. W przypadku streamingu przelicznik jest następujący: 20 złotych przychodu jest przyjmowane jako sprzedaż jednego albumu. Sumowany jest przychód ze wszystkich utworów z albumu.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bonus RPK dostał propozycję walki we freakfightach

Czy zobaczymy BGU w klatce?

Opublikowany

 

Przez

Bonus RPK nie pozostawia złudzeń – nie pojawi się na żadnej gali freakfightowej. Raper ujawnił, że otrzymał taką propozycję, ale odmówił.

Warszawiak to kolejny polski raper po Peji i Quebonafide, który nie zamierza brać udziału w galach freakfightowych. Z relacji innych tworców wiemy, że włodarze federacji kuszą hip-hopowców ogromnymi kwotami. Peja przed laty miał propozycję 1 miliona złotych, Tede ujawnił, że federacja zgodziła się na zaproponowaną przez niego kwotę 1 miliona euro, a Quebonafide zdradził, że odrzucił ofertę 6 milionów złotych.

W klatce nie zobaczymy także Bonusa RPK. Ujawnił on w jednym z nowych numerów, że otrzymał taką propozycję po wyjściu z więzienia, ale odmówił.

– Wyskakuję z puchy, chcą Bonusa na freakach. Trudno jest być kimś, za to łatwo zostać nikim. Owszem lubię pliki – ale bez paniki. Dla sportowca ring, mnie ciągnie do muzyki (…) Nie chce brać udziału w pompowanych aferach. To nie moja sprawa, mówię i ucinam temat. Skupiam się na dzieciach, kobiecie, biznesach – nawinął raper w singlu „Nie chcę brać udziału”.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)