Sprawdź nas też tutaj

News

Ten Typ Mes wskazuje najlepszy album tego roku

Dowiedzieliśmy się także jakiego producenta najbardziej szanuje.

Opublikowany

 

Po wydaniu albumu „Rapersampler” Ten Typ Mes ma tournee wywiadowe. Tym razem rapera możemy zobaczyć w cyklu „Najs” prowadzonym przez Macieja Dobkowicza. Odpowiedział on na kilka szybkich pytań, wskazując m.in. najlepszy tegoroczny album.

Mes przyznał, że najbardziej szanowanym przez niego producentem jest DJ Quick z Compton. Dlaczego? – Gra na trilionie instrumentów, sam miksuje, masteruje, aranżuje, jest królem – tłumaczy Mes.

Wskazał on także najlepszy album tego roku. – Jest taki raper Saba z Chicago. Wydał świetną płytę i słucham tej płyty. Nie pamiętam jak się nazywa, bo jeszcze nie jestem ultrasem, ale to jest rzecz, której słucham i mi się wydaje najlepsza. Mogę to jeszcze 10 razy zmienić, ale Saba jest kozakiem i tez sobie sam robi bity i nie bierze jeńców – wyjaśnia.

Ponadto raper opowiedział o najprzyjemniejszej sytuacji z fanem i wskazał najlepszą piosenkę z projektu „Albo inaczej 2”.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BORYKSON KLEKSON

Dziwne, że Ten Typ Pejs się nie boi wyrażać takich opinii, przecież w odwecie może zostać ostrzelany z wodnej amunicji – bo tako oni majo.

Swoja drogą … Ciekawe czy dalej leje po gaciach…

PRAWILNIE RPZYPOMINAM:

[img]https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_PrRBUjf7Jig3L7QoyifYIv9ibY5iySNZ,w400.jpg[/img]

tylkotet

Dobrze że tobie waginosceptyku nikt nie wypomina zdarzeń sprzed 10+ lat bo byśmy musieli słuchać o tym jak nie trafiałeś do nocnika.

.....13:44

13:46

Popularne