Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

The Generacja to drugi projekt labelu Under The Top, nawiązujący stylistyką do klasycznych brzmień rapu. Kooperacja czterech MC’s i Beatmakera to mieszanka wybuchowa która zadowoli nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Pękacz, Lutek, Bodek i Emil to kombinacja czterech różnych styli, które w połączeniu z bitami Siódmego tworzą niepowtarzalny choć dobrze znany koneserom rapu klimat.

Z wielu muzycznych dokonań wystarczy wspomnieć nagrania Wwarstwy, EP „5 rano”, PS Emble, Przechwyt Skład, Echinacea, Noize From Dust oraz wspólne utwory z czołówką warszawskiej i polskiej sceny. Gościnnie na albumie udzielili się Ero Jwp, Kafar Dixon37, Jeżozwierz, Parzel, Mariolka. Dodatkowo muzycznie wspierają Święty, Nor, Ape One i Kocur. Za gramofonami stanęli Dj Ace oraz Dj Gondek.

Legalny debiut The Generacji ukaże się 22.06.2018 roku nakładem wytwórni Under The Top.

Under The Top to label założony w 2018 roku przez Pękacza, Siódmego oraz Parzela. Label stworzony z czystej pasji do muzyki, którą dzielimy na dobrą i złą. Własna wizja, oryginalność i ludzie zmierzający w tym samym kierunku tworzą Under The Top. Związani z tą kulturą od ponad 20 lat dążymy do promowania naszej rzeczywistości a nie fikcji Top 10. Jakość, szacunek do klasyki i świeże podejście gwarantują świetną zabawę i silną pozycję na rynku na długie lata.

Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne