Sprawdź nas też tutaj

News

Theodor: Z Alkopoligamii na kanał Kstyka

Raper zaprezentował pierwszy singiel z nowej EP-ki.

Opublikowany

 

Theodor / fot. Elwira Kusz Photography

Latem 2014 roku po wielu latach współpracy warszawski raper opuścił szeregi wytwórni Stasiaka i Tego Typa Mesa. Od tamtego czasu wydał kilka solowych płyt, a także pomagał w stworzeniu wytwórni SBM Label. Obecnie promuje nadchodzącą EP-kę „Człowiek Człowiekowi”.

Theodor promowany przez Kstyka

Pierwszy singiel z nowego mini albumu Thedora pojawił się na kanale Kstyka. To tytułowy numer „Człowiek Człowiekowi”, za którego produkcję odpowiada Jimmi Kiss. Współpraca Theodora z Kstykiem to dość zaskakująca kolej rzeczy. Nie umniejszając zasług popularnemu komentatorowi, który od lat promuje podziemnych raperów, w przypadku Thedora, który był zawodnikiem Alkopoligamii, to raczej krok w tył.

Nie potrafię nie analizować otaczającego mnie świata. Czytamy książki, oglądamy z narzeczoną filmy i nie możemy zrozumieć rasizmu, niewolnictwa, homofobii, fanatyzmu. Przerażają nas. Nie wiem dlaczego toczyć wojny, wzajemnie się krzywdzić i nienawidzić. Dokąd ludzie tak pędzą gotowi podeptać wszystkich po drodze. Dlaczego nienawiść jest tak wszechobecna. Dlaczego inność tak drażni. Tak straszy. Dlaczego ktoś ma być gorszy bo inaczej wygląda, ma inny pogląd czy wiarę. Dlaczego ma być wrogiem? I tak będziemy współistnieć. Nie rozumiem. A to „są sprawy co dotyczą nas wszystkich”. Przez całą płytę toczę temu podobne refleksje, o tym jaki świat gotujemy sobie nawzajem. Jestem za wolnością, jestem za tolerancją. Inność nie jest zła. Jest inna. Sam często czuję się inny i boję się, że spotka się to z brakiem tolerancji – napisał raper pod kawałkiem.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jebac gr
3 lat temu

Haha niżej upaść nie można

cydży
3 lat temu
Reply to  Jebac gr

To ten Teodor co mu Kuba Knap wyruchał pannę? A poza tym jedyny prawilny Teodor to ten z Alternatywy 4 czyli pies docenta. A ten to zwykły noname.

DzikiTibijczyk
3 lat temu

kstyk, ty kurwo niedomyta po kliencie, tfu ci na łeb.

Analny
3 lat temu

Theodor: Z Analpoligamii na kanał Kstyka

Sobota
3 lat temu
Reply to  Analny

Theodor: Z Alkopoligamii na anal Kstyka

Hiena
3 lat temu

Ja tu tylko czekam na ODB

Odb
3 lat temu
Reply to  Hiena

Teodorowi styka kanałów do poligamii i alkoholu

Czysty Anal
3 lat temu

I dobrze jebac alko-onanistow alko-aborterow alko-cokolwiekow

Romanesco
3 lat temu

Niby taki hardy zjeb od Kukiza a zaczyna pierdolić w tych cytatach, chłop pomysłu na siebie nie ma i zacznie turlać kasztana w partii wiosna, biedny zdziwiony co go otacza. Niestety znam typa i to już choroba psychiczna

pies bedopsa
3 lat temu

lewacka kurwa tfu ci na ryj

Sobota
3 lat temu

XDDD

Jurekj
3 lat temu

Kstyk Jurek
Opublikowany 28 minut temu Przez Mariusz Jop

20:18 17

Popularne