Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Toruński, oldschoolowy kolektyw Homies powraca

Odsłuch EP-ki „Szarych Osiedli Struktura”.

Opublikowany

 

Po świetnym przyjęciu wśród słuchaczy mixtape’u „Autentyk”, pozytywnych recenzjach i zagraniu wielu koncertów w 2019 roku, w tym na dwóch największych rapowych festiwalach w Polsce – w Płocku i Giżycku – toruński, oldschoolowy kolektyw Homies powraca z nowym materiałem!

„Szarych Osiedli Struktura EP” to szybki strzał, który powstał podczas prac nad pierwszą w pełni własną, legalną płytą, której premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. To kilka luźnych numerów na mocnych boombapowych bitach oraz opis codziennego, niepodkoloryzowanego życia z perspektywy chłopaków z bloków, czyli wszytko to do czego przyzwyczaił nas toruński zespół.

Odsłuch

Okładka

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Referrbach

Jak to jest hip hop to ja kurwa z Mike Taysonem bede dzis walczyl o prawo do aborcji w restauracji Sowa o 14.30

Odb

Toruński, oldschoolowy kolektyw Hujnie powraca

Pan Mr. Osiedlowiec

Ja pierdole mamy 2020 rok nie 1998 nawijka wszędzie taka sama liryka w skrocie w jazdym kawalku: zyje na osiedlu, osiedle zrobilo moj charakter osiedle wykizako mi dupe i zwalilo konia. Jestem z zajebistego osiedla ale takiego wtorrmnego gowna nienwkem jak mozna sluchac to jest nic nowego. Od verbelka do verbelka kd stopy do stopy a nie daj Boże gdzieś werbla albo stopy zabraknie to juz noe bedzie chyba hiphop?

Suuuu

Za to gówno, które teraz wychodzi jest największym sukcesem muzycznym od momentu wydania Parostatku K.Krawczyka.

Pan Mr. Osiedlowiec

Homies spokojnie chlopaki

walwiadra

Ale Krzysztofa K to ty szanuj kurwo

Mariusz Bartodzieje

Z pydy smietana to jest toruńska elana

Pan Mr. Osiedlowiec

Zawisza to stara kurwa jest, Elana rzadi w tym województwie

ProofesorNauk

Czuję niczym nieuzasadniony smutek. Po prostu nic mnie nie cieszy. Czy po tym co przeżyłem z moją ex, która miała dwubiegunówke mogłem sam popaść w depresję? To nie żaden fejk ani copy z wykopu. Po prostu wiem że są tu osoby, które mogą coś doradzić niż tylko wyzywać.

Rafalala

Zapraszam do mnie. Przytulę, pogłaszcze. A jak będziesz chciał to nawet plecki umyję.

SEFaltruista

Idz juz kurwo jebana sie powies

Snajper Bonzo

Mordo, znajdziesz inną. Na razie tygodniowe tango w opcji – 3 dni jakaś najba z ziomkami, 1 dzień na striptizach, 1 dzień z jakąś fajną panią i 2 dni kaca fizyczno-psychicznego po tym wszystkim. I się poukłada. Jak zejdą Ci paranoje po tygodniowym maratonie alkoholowo-cycowo-ruchowym to wtedy spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy.
Z fartem!

Popularne