Sprawdź nas też tutaj

News

Tory Lanez zdissowany na bicie polskich producentów!

JR Writer i Don Q posłali w kierunku rapera dwa kawałki.

Opublikowany

 

Tory Lanez

Na naszym podwórku bacznie obserwujemy konflikt Szpaka z Bezczelem, tymczasem na amerykańskiej scenie jest równie gorąco. JR Writer i Don Q zdecydowali się zdissować swojego kolegę po fachu – Tory’ego Laneza, a w konflikt zaangażowany jest także duet polskich producentów.

Tory Lanez najlepszym raperem na świecie?

Od czego się zaczęło? Tradycyjnie już od mediów społecznościowych i deklaracji Tory’ego Laneza, że ten jest… najlepszym żyjącym raperem na świecie. To jednak nie koniec, bo w przyszłości zostanie też najlepszym artystą na świecie. Ta deklaracja wywołała wiele komentarzy i nie została pozostawiona bez echa przez Dona Q, który jako pierwszy zaatakował Laneza numerem, w który m zarzuca mu m.in. kradzież swoich wersów.

JR Writer na bicie polskich producentów

Nie minęła chwila, a do sieci trafił kawałek JR Writera, który powstał na bicie polskiego duetu SoSpecial, czyli welona i Młodego G.R.O. – JR WRITER dissuje Tory Lanez’a na naszym bicie – poinformował duet.Nie podbijaliśmy do niego. To JR podbił do nas wcześniej gdzieś słysząc nasze produkcje na yt. Chyba nasze bity przyciągają freestyle’owców hehe. No i Diplomatsami się jaramy już długo. Także z chęcią podesłaliśmy linki do naszego katalogu bitów. Writer wybrał dobry bit a całość to dla nas duża satysfakcja – dodali producenci w rozmowie z Mateuszem Natali z Popkillera.

Odpowiedź na diss

Tory Lanez odniósł się na razie tylko do dissu Don Q, wyśmiewając go i śląc w jego kierunku całą masę obelg. Wciąż czekamy na kawałek.

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
El Romano
4 lat temu

Wypierdalaj już teraz

ProfesorPedał
4 lat temu
Reply to  El Romano

Zostań z tami ty chory skurwielu

Odb
4 lat temu

Zdisowany Tory producentów polskich bicie na Lanez

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=q1Op18ouBtQ

Data premiery napisów do filmu produkcji EMINEMA – „BODIED”

Popularne