Sprawdź nas też tutaj

News

„Totem leśnych Ludzi”- słabo się sprzedał?

Opublikowany

 


Ostatnia produkcja donGURALesko „Totem leśnych Ludzi”, która była na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLIS od teraz będzie za friko dodawana do ubrań!

Płyta mimo szczytowania na OLISIE, do tej pory nie pokryła się złotem. Ekipie Szpadyzorów widocznie został spory nakład niesprzedanych płyt, bo postanowili od dzisiaj do końca czerwca dodawać płytę GRATIS do wszystkich ubrań zakupionych w sklepie www.el-polako.com.

 

EL POLAKO zaprasza wszystkich do udziału w promocji: MUZYCZNY START WAKACJI 2011! Od dzisiaj, do końca czerwca, każdy kto zamówi jakąkolwiek rzecz na www.el-polako.com, dostanie całkowicie za darmo album donGURALesko – „TOTEM LEŚNYCH LUDZI”! Aktualnie w asortymencie naszego sklepu znajduje się cała letnia kolekcja (koszulki RAP, Goryl, EL POLAKO CLASSIC) oraz m.in. modele SADZIĆ PALIĆ i damskie DOLCE & GIBONY!

 

Podoba nam się taka promocja 😉 lulz

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
be hejtu

ja na ten przykład zapłaciłem za płytę i czekam na nią już rok

ola

^ a gdzie zamawiałeś?

dbl

PEWNIE BYŁ DRUGI LUB NAKŁAD I NIE ZSZEDŁ W CAŁOŚCI. PŁYTA DGE EL POLAKO ROWNIEZ BYLA DODAWANA ZA FREE NA URBAN CITY, WIEC ZADNA NOWOSC I SENSACJA.

ZIOMS

gural stoczyl sie na dno

SzeRyF

Umryj Ryj dziWko .!

...

po prostu niedługo ma wyjść nowa płyta/mixtape i gural chce o sobie przypomnieć

hahahhaha

dge dawno już odhaczył 15 tyś tylko ma wyjebane na organizowanie śmiesznych eventów i wręczanie sobie złotej płyty patrz rychu

Paweł

Przecież złoto już dawno jest…
Po prostu niezgłoszone do zpavu i tyle…

cocieto

Ze nie wręczył sobie zlota na specjalnej gali, to od razu że się płyta nie sprzedała?

Popularne