GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TPS, Dudek P56 i Małach w klipie promującym film „Życie w błocie się złoci”

Wszystkich trzech raperów będziemy mogli zobaczyć na wielkim ekranie.

Opublikowany

 

małach
fot. Tomasz Kaźmierczak

Już 12 maja do kin trafi film „Życie w błocie się złoci” z raperami TPS-em, Małachem i Dudkiem P56 w obsadzie. Muzycy przygotowali także premierowy kawałek, który promuje film.

Lupus – utalentowany chłopak z blokowiska razem z kumplami z zespołu hip-hopowego WPW Skład Masterem i Czarnym, marzy o wydaniu płyty. Nie jest mu łatwo. Ojciec alkoholik, opieka nad młodszą siostrą i brak perspektyw to codzienność Lupusa. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy zostaje zatrzymany za posiadanie narkotyków.W rolach głównych występują: Bartłomiej „Małach” Małachowski, Michał Pawlik („Supernova”), Mateusz Kocięcki („Proceder”), Jan Nowicki („Wielki Szu”), Adrianna Chlebicka („Hiacynt”), Karolina Bruchnicka („Córka trenera”), Łukasz „Dudek P56” Dudziński, Wojtek „TPS” Walkiewicz.

– Zrobiłem film, który mam nadzieję daje do myślenia, przekazuje pewną prawdę o życiu, o tym, jakimi zasadami warto się kierować. Rap od zawsze jest w moim sercu, to on ukształtował mój charakter. Dawał mi siłę w trudnych chwilach, podobnie jak bohaterowi mojego filmu. Jest bardzo ważną częścią tej historii – mówi reżyser Piotr Kujawiński– Nigdy nie spodziewałem się, że wystąpię w filmie. Spodobały mi się jednak cechy głównego bohatera – Lupusa, przez co odnalazłem w nim coś z samego siebie. Stwierdziłem, że będzie to też dla mnie nowe wyzwanie. Jako raper muszę mieć dużo bodźców, dzięki którym mogę kształtować muzykę na różne sposoby, by nie była taka sama. Film sprawił, że trafiłem do trochę innej rzeczywistości, co było dla mnie ciekawym doświadczeniem – dodaje Małach

„Życie w błocie się złoci” to pełnometrażowy debiut fabularny Piotra Kujawińskiego, który razem z Danutą Kujawińską jest także współautorem scenariusza filmu. Za zdjęcia odpowiada Aleksander Krzystyniak („Alchemia”), muzyka – Piotr Hummel („Diablo. Wyścig o wszystko”), Bartłomiej Małachowski „Małach”, Łukasz Dudziński „Dudek P56”, Wojtek Walkiewicz „TPS”. Scenografię i kostiumy przygotowała Agnieszka Duraj („Ślad”), charakteryzację – Dominika Hamziuk („W sypialni”), montaż – Piotr Kujawiński, Jonasz Czołpiński. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Producentką obrazu jest Katarzyna Kujawińska – WPW Film Production. Dystrybucja w Polsce: Galapagos Films.

 


55 komentarzy
55 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Grande conectionszyn
21 dni temu

Tps to ten co rochali pod cela ?

Rap Dinozaur 86
20 dni temu

Gardzę intruzem i całą tą patologiczną step armią. To ściek muzyczny dla dresów spod trzepaka w małej mieścinie, gdzie nic nie ma.

Słucham rapu od wielu wielu dekad. Intruz to regres muzyczny i intelektualny.

Sentino porywa tłumy, polaryzuje słuchaczy, ale jedno mu trzeba przyznać – ma chłop talent.

Zarówno do produkcji, rymowania jak i śpiewania, co jest rzadkością w polskim rapie. Można go przyrównać do Nate Dogga.

Każda płyta Sentino ma kilka fajnych numerów, do których wracam za każdym razem. Moi znajomi, którzy słuchali Sebastiana też byli ciekawi kto to jest i czemu wcześniej nie słyszeli o słynnym „Don Alvarezie”.

Π
20 dni temu

Droga życiowa Sentino jest niczym wspaniały epicki poemat, w którym przeplatają się zwycięstwa i porażki, triumfy i przeciwności losu. Jego twórczość jest wypełniona mądrością i refleksją, a jednocześnie emanuje siłą i witalnością.
Sentino to artysta, który swoją sztuką podbija serca słuchaczy na całym świecie. Jego przesłanie jest niezwykle pozytywne i wartościowe, przesiąknięte ideami wolności, równości i sprawiedliwości społecznej.
Wiele razy Sentino udowadniał, że jest nie tylko raperem o wyjątkowym talencie, ale także człowiekiem o ogromnym sercu. Jego charyzma i wrażliwość, w połączeniu z umiejętnością wypowiedzi, stanowią niesamowity przykład dla młodych ludzi. Można śmiało powiedzieć, że Sentino to ikona i wzór do naśladowania dla całej polskiej sceny hip-hopowej.
W dziejach polskiej muzyki Sentino z pewnością zapisze się złotymi literami. Można śmiało stwierdzić, że jego utwory stanowią hymn dla pokolenia, które walczy o swoje prawa i marzenia.

Balas
19 dni temu

Tak

Gónwo
21 dni temu

To ten typ co się jąka od brudnego mefedronu z ulicy?

Ziominho
20 dni temu
Reply to  Gónwo

Tak

Glamrapowicz nr1
20 dni temu
Reply to  Ziominho

Chłop jak się rozstanie z partnerką, to dzieciaka może widywać raz na tydzień, jak mu godzinę kobieta wyznaczy i łaskawie pozwoli. W międzyczasie ta sama kobieta może zamieszkać równie dobrze z trzema patusami i dwoma patuskami, z którymi będzie urządzać libacje, zakończone fizycznym znęcaniem się nad dzieckiem.

A ojciec dalej nic nie może zrobić, bo jest tylko facecikiem i nie ma praw.

piekło kobiet XD tak im się ciężko żyje

Dominacja Fotowoltaiczna
20 dni temu
Reply to  Gónwo

Sentino też zagra w filmie tylko ten film będzie się nazywał f iut się w doopie poci

Multikino
21 dni temu

Do każdego zakupionego biletu dorzucamy popopopopopopopopopopopopopocorrrrrrrrrrrrrrn od TiW

prawda o was
20 dni temu
Reply to  Multikino

KUPUJCIE UBRANIA he heee elegancko ! prosto z Chińskiej republiki ludowej heee

Krthvxx
20 dni temu

Jak film będzie jak kawałek to będzie to gniot

GEJOWY
20 dni temu

Czy to zdjęcia GAJBOJA

djhxlfffffxhhdhd
18 dni temu

tps nie umie pisac

Halal masarny
20 dni temu

clown to clown conversation

ŁowcaZdzir
20 dni temu

P56- to choroba jednego z białek „p56” w organiźmie.. Warto sie z tym zaznajomić, a nie z twórczością jakiegoś marnego grajka.

Anty Roman
20 dni temu

Maltretowany Kamil zmarł.

Beka z pOlek
20 dni temu
Reply to  Anty Roman

POLKA DAJE DÚPY JAKIMŚ SEBOM, TO TAK SIĘ KOŃCZY.

banan
20 dni temu
Reply to  Anty Roman

Straszne ci podludzie co się mnożą jak robaki dla zasiłku fuj utylizacja

Czarodziej
20 dni temu
Reply to  Anty Roman

Są na tym świecie rzeczy, które zostają w człowieku na zawsze, ponieważ nigdy nie otrzyma on odpowiedzi na pytanie, dlaczego? Zawsze będzie to do niego wracać.

Wołyń, Kamil. Dręczące pytania bez odpowiedzi. Do końca moich dni będą do mnie wracać. Z pewnymi rzeczami nie da się pogodzić. Na zło nie ma żadnej sensownej odpowiedzi. Nie ma też pocieszenia. W obliczu takiego okrucieństwa nawet kara wydaje się nic nie warta i bezsensowna. Jedyne, czego człowiek by chciał, to żeby to się nigdy nie wydarzyło.

anonimowy OKRUTNIK
19 dni temu
Reply to  Czarodziej

Motłoch i generalnie pozbawieni emocji i zezwierzęceni prymitywni ludzie mnie od zawsze w swoim okrucieństwie przerażają.

Wini
20 dni temu

A ja zrobiłem kupę
Łapka w górę kto chce fotkę
Essa

Alberto
21 dni temu

niedługo w kinach

Zapity
21 dni temu

Film o analu, Rafał?

prawda o was
20 dni temu

Złoto na rejonie heheheee w błoto sie pada po złoto heee

StaryRolnik
20 dni temu

Wszystkich raperów i sluchaczy do wora, a wór do jeziora. Ewntualnie na Kamczatke do pracy w kopalniach, leczyc pradem i kluc jak bydlo paralizatorem.

Anty Roman
20 dni temu

Garmin Venu.

banan
20 dni temu

co jak co pamiętam lata bonusowe 09 i potem szczyt w 2011 gdyby nie numer z Bonusem zdr nie zrobiło by jakiej takiej kariery no na razie niewdzięcznicy to samo ten dudek

Odb
21 dni temu

PMS, Dudek P60 i Łach w klipie promujacym film „Rzycie w wannie się prosi”

Zdvpydomordyzaur
20 dni temu
Reply to  Odb

Ale bezbek ty yebany debilu. Mawet podszyć sie nie umiesz.

Pogromca pOlek - czyli gówien
20 dni temu

Chciałbym tylko ogłosić wszem i wobec, że ten komentarz, który teraz piszę jest moim ostatnim komentarzem na tym portalu. Niebawem wyjeżdżam do Włoch z moją Filipinką i zaczynam nowe i lepsze życie. A wy się wyzywajcie nawzajem na tym portalu i męczcie się dalej z gów.nianymi pOlkami. W du.pie mam glam.rap, pOlki, lewicę, prawicę, lgbt, łysych patusow, kaczyńskiego, morawieckiego i cały ten kraj. Od czasu do czasu może coś tu jeszcze napiszę, ale będzie to raz na ruski rok. Na koniec napiszę wam tradycyjnie po staropolsku: pocałujta mnie wszyscy w o.d.b.yt. Peace.

Glamrapowicz nr1
20 dni temu

-No jasne że nie musisz być męski, dominujący i stanowczy, to nic złego. Co Wojtek? Chciałbyś być ze mną w związku? Przecież jesteś dla mnie najlepszym przyjacielem, a teraz muszę już iść, Seba dzisiaj wychodzi z więzienia i chcę mu zrobić super kolację

#blackpill #przegryw #p0lka #takaprawda

Edek tiktoker nuci
20 dni temu

Nowy kawałek tygodnia i dnia. Edek nuci i wy nucita cały tydzień: Dziewczyny lubią w brąz i rysiek o tym wie. A dzisiej umile wam dzionek nuceniem kawałek: Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka konduktorze łaskawy byle do warszawy. No i do nucenia kamą bite łaki.

Chonorowy Dawca Spermy
20 dni temu

PKS, Dupеk P69, i Patałach w sextejpie promującym wanny ,,Życie w złotym deszczu się złoci”

Chonorowy Dawca Spermy
20 dni temu

Patusy, bez zasad, ambicji i honoru. Muzyka robiona dla patusów przez patusów. Kto to będzie oglądał?

Już wolę oglądać pamiętniki z wakacji niż taki shit.

Chonorowy Dawca Spermy
20 dni temu

A po za tym lubie w dvpe!!!!!!!

Pogromca pOlek - czyli gówien
21 dni temu

WSZYSCY faceci co kupują ONLY FANS p0lkom są śmierdzącymi stulejarzami, którzy wraz z pierwszym miesiącem subskrypcji utracili bezpowrotnie swoją godność ludzką. Ci autystyczni masochości płacą kasę za coś co mają ZA DARMO i jeszcze sponsorują te przygłupie, szkodliwe społecznie influencerki bez ambicji.
Zalecam stosować ostracyzm społeczny wobec tych degeneratów na każdym kroku. Możesz być przegrywem, naiwniakiem, zakolakiem z asymetryczną twarzą, ale zawsze będziesz nad tymi szkodliwymi simpami. To właśnie przez to, że ONI dają się traktować jak psy do bicia, WY również dostajecie rykoszetem.

prawda o was
20 dni temu

unia zła
lgbt złe
prawica dobra wysokie wyroki za byle co resocjalizacja nie istnieje korwinizmy
policja zła wolność ludziom i złodziejom
włamania do mieszkań… dobre bo frajerski zachód i zarobasów RABUJEMY w ramach reparacji …
wolnosc brak oraniczen…ej co masz taka pedalska fryzure i okulary i jeansy! w dresie sie chodzi…
rodzina dobra
z roxy korzystam
zachodnie kraje złe no ale robota jest
mieszkam w danym mieście Niderlandów Belgii itp.10 lat zna dealerów i paserów lokalnych („ciapaki” )
w słynnym parku narodowym czy muzeum malarstwa albo czegokolwiek ? nigdy nie był bo po co
do kina ? po co jest CDA
hahaha
książki po co kurzą się i miejsca na telewizor 50″ nie ma
ELO MORDO !

Glamrapowicz nr1
20 dni temu

Women’s News Polska – Moja nowo narodzona córka okazała się czarna

Polecam komentarze XD
http://www.facebook.com/watch/?v=975027690589546&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing

Glamrapowicz nr1
20 dni temu

Tak zwana „rządowa strategia demograficzna” od lat opiera się na kilku punktach, bez względu na to, kto rządzi w Polsce:

– więcej przywilejów dla kobiet;
– więcej zasiłków;
– dziecko jest własnością matki i w przypadku rozwodu należy wyłącznie do niej, a ojciec ma płacić alimenty i siedzieć cicho w nadziei, że będzie mógł spotykać się z dzieckiem; o wychowaniu niech zapomni.

Kolejni „eksperci” zapominają o tym, że dzieci mają dwoje rodziców i nie wystarczy, że kobieta chce zostać matką. Potrzebny jest też mężczyzna, który chciałby zostać ojcem, a w tym kraju jest takich coraz mniej.

Co do studiów…
Jeśli ktoś chce, to niech studiuje. Znam wielu idiotów z dyplomami uczelni wyższych i wielu całkiem inteligentnych ludzi bez takiego dyplomu.

Z dyplomem możliwości są większe, jeśli ktoś ma pojęcie o tym, co chce robić.

Popularne