Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TPS ft. Dudek P56 – „Nie mogłem mieć” (prod. Tytuz)

Album „Tuptuś inaczej Wojtek” jest już w sklepach.

Opublikowany

 

TiW Music prezentuję oficjalny odsłuch krążka TPS „Tuptuś inaczej Wojtek”. Album został wydany nakładem wytwórni TiW Music, natomiast za dystrybucję odpowiedzialna jest firma Universal Music.

Płyta dostępna jest od 7 września 2018 roku.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil Pee

ale oni te ksywy to wzięli z jakiegoś sklepu ogrodniczego czy o chuj chodzi?

głos rozsądku

Przesłuchałem nawet i spoko brzmi, tylko problemem TPSa jest to że on robi takich numerów kilkadziesiąt podobnie jak Dudek. Druga sprawa to beaty, te Dacki i Tytuzy nie mają nic specjalnego, domyślam się że skoro ma własną wytwórnię, czy tam z ziomami z ZDR to pewnie ma trochę hajsu, więc mógłby zainwestować w lepszą muzę. Nie dopierdalam się nawet o tematy, bo jak na niego to i tak by było sporo, a gość naprawdę mógłby nawet pokusić się o złoto skoro potrafił wejść na 3. miejsce OLiS

cydży

tuptuś to ksywa budzaca respekt u patusa, zenada w kazdym calu, radomski margines z ryjem nieskalanym myślą no i wtoruje mu patus 56, cyferki i literki w patopolo zakotwiczyly sie na dobre

Twój Starry Potter

Montematyczne gówno, ciągle to samo nawet chujowe flow. Niech was dixony straponami pogonią to może przestaniecie wydawac badziewie. Bedoesowi sztucznymi waflami porobili dziury w karoserii, gdy ten schował się w bagaju. Was może dopadna i wyruchaja srogo w te patologiczne dupska.

Tuptuś inaczej wal mi konia głową

Jebane truskulowe gówno z tekstem dla ameb. Jebany odgrzewany kotlet. HG 16 lat temu lepiej nawijali i mieli lepsze flow. Asluchalne dziadostwo. Tuptuś Poleruje Sandacz.

Popularne