Sprawdź nas też tutaj

News

TPS i Avi – koniec konfliktu

„Topór wojenny zakopany”.

Opublikowany

 

avi tps
fot. instagram.com/avi_sycylijczyk

W 2018 roku środowisko hip-hopowe zawrzało po słowach Bedoesa, które padły na koncercie w Stodole w trakcie drugiej edycji SB Festivalu. Po wykonaniu utworu „Gustaw”, Borys krzyknął pamiętne słowa:

– Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę.

W reakcji na te słowa TPS napisał: „Niby gang, niby mafia, niby cesarze a majtki obsrane”, a to z kolei doprowadziło do powstania kilku dissów. Pierwszy – w kierunku TPS-a – udostępnił duet w składzie Avi oraz Louis Villain, następnie zrobił to Białas, a na jego diss odpowiedział TPS. Po kilku dniach diss Aviego jednak zniknął z sieci, co zmusiło ich do opuszczenia wytwórni SB Maffija.

– Jest to spowodowane słowami o rodzinie, za które przepraszam, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy z tego, że 3 miesiące temu urodził mu się syn – tłumaczył później decyzję o usunięciu dissu z serwisu YouTube Avi.

Dziś na Instagramie artystów pojawiło się zdjęcie zrobione w studio, na którym pojawili się Avi, Louis Villain, Kafar oraz Krasul z ekipy Dixon 37 oraz właśnie TPS. Fotografia opatrzona została opisem:

– Topór wojenny zakopany, spotkaliśmy się i wyjaśniliśmy sobie parę kwestii. Trochę to zajęło, niech się wiedzie i układa. Pokój.

Dojrzałe podejście raperów robi wrażenie na środowisku. Czy doczekamy się wspólnego numeru – tego nie wiadomo. Spekulacje na ten temat z pewnością zostały podgrzane przez fakt, że wspólne zdjęcie zostało zrobione w studio.

 
106 komentarzy
106 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
DLACZEGO PEJA JULKOM JEST
1 miesiąc temu

avi wiadomo, powazny gangster, syn polki z włoskiego burdelu

a tps obsrany załozył bawelniana kamizelke kuloodporna

PsychoFan Odb
1 miesiąc temu

OdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbO

GRUBY BABU
1 miesiąc temu
Reply to  PsychoFan Odb

Jak byłem chudy to sobie sam robiłem loda ale teraz jestem gruby więc robię innym. Jacyś chętni?

GRUBY BABU
1 miesiąc temu
Reply to  GRUBY BABU

Haha znowu kogos dupa zabolała jak mu pocisnalem, beka

Pissing Cock
1 miesiąc temu
Reply to  GRUBY BABU

Czyli – robi lody i posuwa w dupę! I jeszcze się z tego śmieje…

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

KURWA SAM W TO NIE WIEŻE,ALE MIALEM ZWÓD DO TEJ FOTKI Z TPSEM

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

TYLKO ŹE PAŁY SSĄ RAPERZY Z SB MAFIJI I ZAPSZYJAŹNIENI Z NIOM.

pusia
1 miesiąc temu

postanowilam z soba skonczyc ale proba samobojcza sie niepowiodla wiec kurwa wracam xxx2 jeszcze pivko sobie pierdolnelam wiec skomentuje to gowno, Avi Lubie go za dobre texty i Ladnom Buzie Tps nic mi sie nie podoba A wrecz przeciwnie Ryj niesmaczny ze sie pogodzili super ide poszperac w Lodowce za mieskiem pa pa

(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
1 miesiąc temu

TU FAJNY FILM, JAK TO k0biecie WYRÓSŁ KUTAS 😀
https://www.cda.pl/video/5179140a8

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD AVI. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD TPS. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

Kamil
1 miesiąc temu

Dziecko rodziny to ty nie tykaj…

Imię*
1 miesiąc temu

Ty jesteś kozak dopiero ! No kurwa człowieku zapierdalam do żabki po papier do dupska bo sie aż zesrałem z tej podjarki. Zmień tampona i wykurwiaj na eksperówke brudny psi odbycie

Rucham p0lki
1 miesiąc temu

Beka z farmazonów. Żaden z nich w życiu nie był na macie, nie umie trzymać gardy a do zdjęć spinają te łapy jak gwiazdy UFC na ważeniu. Beka z patusów

Rucham czarne, białe i żółte
1 miesiąc temu
Reply to  Rucham p0lki

Beka z Ciebie, że zamiast trenować normalny boks albo kickbox to się przytulacie SPOCONYMI FUJARAMI I JAJAMI zamiastt się napierdalać jak faceci

Rucham p0lki
1 miesiąc temu

Normalnie a w szatni po treningu sie walimy w te spocone owłosione rowy 😉

pusia
1 miesiąc temu

posluchaj kurwa jestem pusia thc Mafia z Gdanska badz ulegly bo sie zdenerwuje i pojda iskry z twojej pizdy

Pogromca
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

pusia ty Ruro bardaszana będę Cię pryczył w brąz jak Cię spotkam szlaufie

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  Pogromca

zapraszam kurwa miekka palo taki z ciebie pogromca ze z dupom przepierdolisz taniec

Tomek1980
1 miesiąc temu
Reply to  Pogromca

Ty pedale

Rucham mężczyzn, kobiety i trans
1 miesiąc temu

Beka w chuj

Wasz ziom
1 miesiąc temu
Reply to  Rucham p0lki

Tps pokazuje jak wali gruche chłopakom

Uaaaa
1 miesiąc temu
Reply to  Wasz ziom

Nie, nie pokazuje. Stoją razem do zdjęcia. To tylko zapędy są gościu. xD

Uaaaa
1 miesiąc temu
Reply to  Rucham p0lki

A Ty ile już tak napisałeś w Internecie o prawilnosci komentarzy? Widzisz kurwa, byś był mądrzejszy to i książka by się mogła sprzedać. A tak, jedyne co sprzedajesz to ziomka na psach 😉

Tomek1980
1 miesiąc temu
Reply to  Rucham p0lki

Trenuj i nie pierdol. Oni wolą jazdę na rowerze.

Strup Dogg
1 miesiąc temu

Wygląda jak zdjęcie z kolejnego otwarcia restauracji wbrew rządowym ograniczeniom. Od lewej: magazynier, kelner, kucharz, pizzerman i zaopatrzeniowiec.

srtte
1 miesiąc temu
Reply to  Strup Dogg

xD

female fajterka
1 miesiąc temu
Reply to  Strup Dogg

a z połącznia tych mocy wyszedłem ja, kapitan hujowa muzyka.

Analny
1 miesiąc temu

TPS i Avi – koniec kąpieli
„Żel pod prysznic zakończony”.

Tede SLU
1 miesiąc temu
Reply to  Analny

TPS tak trzyma tą ręke jak moja dziewczyna kiedy mi wali konia

Peja NWJ
1 miesiąc temu
Reply to  Tede SLU

Przecież tobie nie staje kutas więc co ty pierdolisz Jacekp

GHETTO FREE
1 miesiąc temu
Reply to  Tede SLU

SPRAWDZAĆ KUKOLDY NASZEGO ZIOMALKA ZIÓŁASKA KOCHAMY CIĘ MORDECZKO
https://youtu.be/C1CVO8REWl4

Białas Pała Na Strzała
1 miesiąc temu
Reply to  GHETTO FREE

Chujnia z grzybnią a z niego taki OG jak z mojego pradziadka hehehe

GHETTO FREE
1 miesiąc temu

A CIĘ KTOŚ PYTAŁ O OPINIE?

Kuzynka buczera
1 miesiąc temu
Reply to  GHETTO FREE

Jak nie chcesz opini to nie spamuj tu tym scierwem, chuja warta jest ta wasza koalicja pedalow, im szybciej sie z tym pogodzisz tym lepiej dla was kasztanie.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Analny

Zakolak i SrAvi – koniec analu.

PsychoFan Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

OdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOd

Cygan Romek
1 miesiąc temu
Reply to  Analny

Nie jestem Cyganem tylko Romem do chuja pana wafla

Eldoka na wolno
1 miesiąc temu
Reply to  Analny

Do moich kolegów strzelano z ostrej amunicji, bo takom oni majom

BEKA Z DICKSONÓW
1 miesiąc temu

KRASUL HAHAHAH CO TO JAKIŚ KROWI TRANSWESTYTA ?

cZŁOwiek
1 miesiąc temu

Ten krasul z kafarem dickson to chyba mają szczękę z mięsem na bazarze na plaskowickiej bo ulani są jak świnie.

Ten avi z tym swoim tołdim fajną mają stylówe do rapu, sweterki, mokasynki wszystko z tego samego bazaru co mięsny mają dicksony.

Tpsik wygląda jak woźny w tym waciaku a okularki i grzyweczka zrobione bo pewnie początek roku się zbliża, ale na majtki z dwoma łyżwami go stać, ja w takich nie będę chodził, pierdole wyglądać jak jakis bialas że wsi czy inny qupanapizdxie z Wąchocka, czekam na kolekcję z trzema najkami

Rejtan
1 miesiąc temu
Reply to  cZŁOwiek

Byłem w twojej matce jak lizaliscie cegły hahahahaha

Tylko Policję Szanuje
1 miesiąc temu

Tps wygląda jak czerepach z zukochanego serialu Polaków minionego dziesięciolecia

PsychoFan Odb
1 miesiąc temu

OdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdb

fried_chicken
1 miesiąc temu

beef zakończony,chłopaki posłuchali razem nowej płyty bedoesa i dali sobie po buziaczku

Andżej
1 miesiąc temu

Koniec konfliktu nastąpił krótko po jego rozpoczęciu, kiedy to Avi został delikatnie wyjaśniony przez TPSa, a w efekcie usunął jak cipka własny diss. A to, co się teraz dzieje to zwyczajne wykalkulowane podpinanie się pod Aviego przez zakolaka, bo ten pierwszy łyknął trochę fejmu. Beka z nich.

hahaa
1 miesiąc temu
Reply to  Andżej

Beka z huj Wielka Ulica Zasady Avi go jechał jak szmatę a teraz zbijają Piątki i pewnie kawałek nagrają

haha

Gurkentopf
1 miesiąc temu
Reply to  hahaa

Nagrają kawałek w studiu tpsa. Kto tu kogo zrucha na szmal już wiadomo

Słuchaj!
1 miesiąc temu
Reply to  Gurkentopf

Grzeczniej

Dżejms z zespołu R
1 miesiąc temu

Hahahaha niewiem kto takich kałamuków boji się na ulicy tps avi na strzała kefir Luis i ten trzeci to wyglądają jak ulane Janusze z ochrony z biedry i najlepsze to że każdy kulawe Flow a apropo ulcicy i zasad to Mezo doniu verba mają więcej szacunku zasad i honoru niż te łaczyska

PsychoFan Odb
1 miesiąc temu

OdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdb

Mam zakola jak TPS
1 miesiąc temu

TPS to taki karzeł?

PsychoFan Odb
1 miesiąc temu

OdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdbOdb

Pelagia
1 miesiąc temu

Jak na niedorozwiniętych to nawet spoko !

csz
1 miesiąc temu

banda frajerów

polski rap fałszywy
1 miesiąc temu

AVIEMU TA ZGODA NIE JEST POTRZEBNA. TO TPSOWI TA ZGODA SIE PRZYDA BO CHŁOP W TYCH SWOICH RAPACH ZAPĘTLIŁ SIĘ I PEWNIE KOMBINUJE JAK TU ZASKOCZYĆ SWOICH SŁUCHACZY. LIRYCZNIE NIE DA RADY NIC NOWEGO WYMYŚLEĆ TO ZAPROSI NA ALBUM RAPERÓW Z KTÓRYMI JESZCZE NIE MIAŁ OKAZJI NAGRAĆ I JEGO SŁUCHACZE BĘDĄ SIE JARAĆ I WYPISYWAĆ JAKIEŚ BZDURY TYPU „OO TPS ALE PROGRES MORDO” I ZAMÓWIĄ PŁYTKE I KOSZULKE.

,,,,
1 miesiąc temu

haha

haha
1 miesiąc temu

TPS od dzisiaj w jednym rzędzie farmazonów koło bedopsa i reszty ….
śmiech na Sali

haha
1 miesiąc temu

No i okazuje się, ze to pierdolenie TPSa o tych ulicznych wartościach jest ch*ja warte. Typ mu na rodzine jechał no ale cóż biznes jest biznes

TPS POGODZIŁ SIĘ Z AVI

Rychu Peja Stulejka
1 miesiąc temu

Widać odrazu po zdjęciu nie znając chodźby żadnego z nich że krasul to chyba tam najnormalniejszy ziomek, reszta to pozoranci grają jacy to nie sooo gangstery

Wypierdalać
1 miesiąc temu

Ten w środku to chyba pokazuje jak obraca w dłoniach dwa kutasy jednocześnie. Wszyscy mogą wypierdalać

Rafalala
1 miesiąc temu

Zapraszam do wspólnej kąpieli, koleżanki.

Rafalala
1 miesiąc temu

Fajne chlopaki. Ruchalbym

qweqwewqe
1 miesiąc temu

Tps pogodził się z Avim ja pierdole Wstyd Kurwa Wielka ulica ZDR haha zdjęcie na fejsie u aviego i TPS
haha Brechta jak skurwesyn Wielka Ulica haha śmiech na Sali

wsryd
1 miesiąc temu

TPS I POGODZIŁ SIĘ Z AVIM JA PIERDOLE haha
ALE WSTYD DLA ULICY
TPS TAK CISNAŁ AVIEGO JAK SZMATĘ A TERAZ PIONY BITE
ja pierdole myśłałęm że Ulica to ma charakter i do końca słowo warte więcej od wszystkeigo
a tu takie Coś
Czyli Co SŁOWA TPS z dissów na AVIEGO można wrzucić do Śmieci farmazony zwykłe
SZKODA STRŻĘPIĆ RYJA

Batman
1 miesiąc temu

A co na to Peja Paluch i kafar trójka która zawsze ma coś do powiedzenia

BANGER
1 miesiąc temu
Tpsa
1 miesiąc temu

No tak wspolny gang bang w studio i wszyscy sie przyjaznia w anal klubie, zalosne.

Aby
1 miesiąc temu

Wy topora na oczy nie widzieliście pedały więc jaki zakopany xd
PS Pierdolone pozery

WhiteSalami
1 miesiąc temu

„Dojrzałe podejście raperów robi wrażenie na środowisku” bo nikt od nich nie oczekuje dojrzałości od tych idiotów. Poza tym ich „dojrzałość” się przejawia czasem, po precedensach wynikających z jej braku. Jebać raperów.

Jestem skrzat, szach mat.
1 miesiąc temu
Reply to  WhiteSalami

Czemu zaraz jebać raperów? Wszystkich do jednego wora nie upchasz za wiele różnic ze 20 worków. Dla zmiany tego pryzmatu przez który na nicb zerkasz proponuję O.S.T.R a wrzuć na nośnik niech leci przez głośnik. Pozdro i z fartem.

SkurwielForReal
1 miesiąc temu

Wielka Ulica i ich zasady haha

ŚMIECH NA SALI

Jak Beef to kurwa do samego końca aż do deski grobowej wtedy jesteś Autentyczny I Prawdziwy Skurwiel For Real

a NIE KURWA godzą się haha to po Huj się Dissowali Kiedyś ???

haha
1 miesiąc temu

Avi Włoski Gangter z Sycylii i TPS Radomski OG

TrueMessage
1 miesiąc temu

Doda zjada Charyzmę i Charakterem 90 % Tej Śmiesznej Sceny

TRAPTONIERAP
1 miesiąc temu

Ja zaglądam żeby czytać te rzetelne artykuły ……Hmmm nie jednak wolę wasze Komentarze tyle hejtu to prawie jak helikopter w ogniu…. Lub 300 Małp w RapieIIICrapiePL

DSNq7e
1 miesiąc temu

co to za błazny??

Pissing Cock
1 miesiąc temu

Czy to jest zdjęcie klasy specjalnej cierpiących na platfusa mózgu, czy absolwenci Ochotniczego Hufca Pracy’98? Czy obie te opcje jednocześnie?

Wieśniak bukkakajoko
1 miesiąc temu

Wy kurwy ulice to znacie z niemieckich widokówek, brzydzę się tą całą rap scena, avi walil konia profesorowi na studiach za magisterkę a TPS bratu pomagał wyruchac pannę, jebac.
Tylko prawilny rap od wieśniaka bukkakajoko się liczy, to że napierdala matkę o niczym nie świadczy, każdego kiedyś stara wkurwiła, pozdro

Smigol
1 miesiąc temu

Fajna fota chłopaki!

Gollum
1 miesiąc temu
Reply to  Smigol

Co oznacza ta poza zrobiona do zdjęcia przez zakolaka TPSa? Że chciałby se zwalić a w międzyczasie komuś walić i ssać?

Gandalf
1 miesiąc temu
Reply to  Gollum

Zamknij ryja bo cię zamienię w Kaena.

haHahaha
1 miesiąc temu

haha nawet PudeleEECzezczek jedzie z farmazonem bedopsem haha nawet w pudelkeczu wiedzą ze bedopies to farmazon i można go ciśnac

haha

Maciej
1 miesiąc temu

BigMack

Rafer Alston
1 miesiąc temu

tego ze zdjecia w srodku to ruchaja w dupe na bank ,nie ma huja

Bestia z Wadowic
1 miesiąc temu

Ciekawe co na to Papież ?

Cichy Bob
1 miesiąc temu

A ten z prawej to ten aktor Robert Gonera?
Kyri elejson!!!

peja jp
1 miesiąc temu

Ten ciul w środku wygląda jakby hył w Ciąży:D

Hooychivdoope
1 miesiąc temu

Słuchajcie kurwa! To jest niezwykle istotne i im więcej osób się o tym dowie tym lepiej. Dotychczas uważano, że auhsaviuhifjnvijfnvaijanviajnruenijvniun3935hgunvjsnnfjnfipsvjnivjninaj0v093ij3ingnjnv ngjgjrt8jgjg9jspimvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifijfnvaijanviajnruenijvniun3935hgunvjsnnfjnfipsvjnivjninaj0v093ij3ingnjnvngjgjrt8jgjg9jspimvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifnjgihj5[j409jgoifjgoijddddddoij[094uj[ierjg[ijrg[0943jg9[0adsf0vjgknfjhg384u0394irodkfkmbknjgihj5[j409jgoifjgoijddddddoij[094uj[ierjg[ijrg[0943jg9[0adsf0vjgknfjhg384u0394irodkfkmbkgnhi804950epokrpgofkjgidfjiugh840938wdokfodskfposjg940349iu09hbgjurhj[0jgkija’r[oijgifijfnvaijanviajnruenijvniun3935hgunvjsnnfjnfipsvjnivjninaj0v093ij3ingnjnvngjgjrt8jgjg9jspimvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifnjgihj5[j409jgoifjgoijngjgjrt8jgjg9jspimvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifijfnvaijanviajnruenijvniun3935hgunvjsnnfjnfipsvjnivjninaj0v093ij3ingnjnvngjgjrt8jgjg9jspimvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifnjgihj5[j409jgoifjgoijddddddoij[094uj[ierjg[ijrg[0943jg9[0adsf0vjgknfjhg384u0394irodkfkmbknjgihj5[j409jgoifjgoijddddddoij[094uj[ierjg[ijrg[0943jg9[0adsf0vjgknfjhg384u0394irodkfkmbkgnhi804950epokrpgofkjgidfjiugh840938wdokfodskfposjg940349iu09hbgjurhj[0jgkija’r[oijgifijfnvaijanviajnruenijvniun3935hgunvjsnnfjnfipsvjnivjninaj0v093ij3ingnjnvngjgjrt8jgjg9jmvhbgjurhj[0jgkija’r[oijgifnjgihj5[j409jgoifjgoijddddddoij[094uj[ierjg[ijrg[0943jg9[0ad i dlatego jebać newschool elo!

Kuzynka buczera
1 miesiąc temu

Kafar jestes mistrzem

Popularne