Sprawdź nas też tutaj

News

TPS wciąż ma problem z KęKę? „Całokształt nam nie pasi”

„Wybacza się, jeśli ktoś umie przyznać się do błędu”.

Opublikowany

 

W 2016 roku TPS na albumie „Tylko i wyłącznie” umieścił numer, w którym kieruje kilka linijek w stronę KęKę. Między raperami doszło wtedy do konfliktu, a TPS atakował KęKę jeszcze w kolejnych latach pisząc w social mediach m.in.: „Ma Radom w nazwie, a go tam nie widać nigdzie. Tylko na backstagu obstawiony mundurami, żeby prawdziwi Radomiacy go nie spotkali”.

Jak dzisiaj wyglądają relacje TPS-a z KęKę i czy jest szansa, żeby radomscy raperzy połączyli jeszcze kiedyś siły?

– Trudne pytanie. Co było, to było. Osobiście nie mam nic do KęKę. Całokształt nam nie pasi, ale wiadomo – wybacza się, jeśli ktoś umie przyznać się do błędu. My tego błędu nie mamy, choć niektórzy piszą, że oni zachowali się źle wobec Piotrka. Ale co inni mogą wiedzieć. – mówi TPS w rozmowie z Rap News.

– On mieszka obok mnie w bloku. Osobiście nic do niego nie mam, ale tak wyszło przez moich przyjaciół. A ja jestem taki, że jak trzeba z kimś przerobić, to idę pierwszy. – dodaje.

TPS i KęKę mają na koncie jeden wspólny utwór „Pal trawę” z 2007 roku.

TPS vs KęKę – geneza konfliktu

  1. TPS dissuje KęKę?
  2. KęKę odpowiada na diss TPS-a
  3. KęKę odpowiada na zarzuty: „Ani przez chwilę nie czuję się lepszy”
  4. KęKę przesłuchany w sprawie haraczu
  5. TPS atakuje KęKę: „Obstawiony mundurami, żeby prawdziwi Radomiacy go nie spotkali”
 
69 komentarzy

69
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ostatni prawdziwy

nie no typ mowi, ze nie ma nic do kekiego, ale porusza jego temat i se morde wyciera jego ksywka, boli go dupsko ze keke odbil od patusiarzy i cpunow zlodziei wykolejencow i zajal sie rodzina ogarnal leb od nalogu i trzepie pitos mimo iz jego muza mi w ogole nie siada bo nie slucham pl to wplaca hajsy na cele charytatywne a tps co iq rozmiar moich lebronow mentalnosc 15latka

p0lakZAKOLAK

Przychodzi polacek do Niemieckiego lekarza i mówi że ma depresję.

Lekarz mówi mu:

– Proszę nasrać do worka, wkroić jeszcze do tego jedną cebulę drobno posiekaną i 5 ząbków czosnku.

Worek zamknąć na 3 dni bardzo szczelnie, potem otworzyć i wdychać to co

się tam znajduje przez następny tydzień.

Po 10 dniach przychodzi polacek i mówi ze jest już zdrowy, ale chciałby wiedzieć, co mu dolegało.

Lekarz odpowiada, że to była tęsknota za ojczyzną.

Tomcio Poszukiwacz

Zaiste – zdaje sie, iz mlody czlowiek we wspomnianym artykule nie dostrzega tego, co poddaje ludziom pod sad. Z ust jego padaja slowa: „Co było, to było. Osobiście nie mam nic do KęKę. Całokształt nam nie pasi, ale wiadomo – wybacza się, jeśli ktoś umie przyznać się do błędu”, po czym dodaje: „Osobiście nic do niego nie mam, ale tak wyszło przez moich przyjaciół”. Pierw mowa jest o „problemie”, by potem zasadnosc zarzutu wobec Pana Keke poprzec autorytetem „przyjaciol”, o ktorych nic nam niewiadomo, po za tym, iz z racji wiezow przyjazni sa podobni mlodemu „raperowi”. A to wszystko po dwukrotnym podkresleniu, iz nie ma miedzy nimi osobistej zwady. Jestem zmuszony w bezradnosci swojej powstrzymac sie od dalszego zaglebiania sie w rozsterki moralne TPS, gdyz meandry glupoty nie sa sciezkami, ktorymi zwyklem chadzac. Tako rzecze Tomcio Poszukiwacz.

Odb

PKS wciąż nie kąpał się z KęKę? „Kształt wanny nam nie pasi”

Kac Burdelmame

LGBTES wciąż ma problem z RęKę? „Całokształt, a nie piersi”
„Wyrucha się, jeśli ktoś umie wypiąć się do obłędu”

Pissing Cock

Meandry głupoty: po za i pierw…

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty tłuku,patrzę na ciebie z politowaniem ,co wylansowałaś się na FB moim postem?wszędzie gdzie ja jestem podnoszą się statystki..
Tylko Julka idiotko właśnie zobaczą wszyscy że jesteś kolejną kobietą w moim życiu zakompleksiona na punkcie mojej urody..
Więc sobie wklej idiotko Julka moje posty ,wszyscy zobaczą twoje kompleksy i pójdzie o Tobie zła fama..
Słyszałam że Porycka i Ty dostałyście duży pocisk ,tylko kasujesz komentarze..Żal mi ciebie żałosna zakompleksiona idiotko..Ładna jestem no nie? Hahaha

CZARNOWIDZ

Może i ładna, ale poziom twojego SPIERDOLENIA umysłowego przebija nawet urodę Naomi Cambell, wiec utkaj już tą pizdę śmietniku psychiczny.

Julia

Nie jesteś nawet w 1/10 kobietą jak ja

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty tłuku,patrzę na ciebie z politowaniem ,co wylansowałaś się na FB moim postem?wszędzie gdzie ja jestem podnoszą się statystki..
Tylko Julka idiotko właśnie zobaczą wszyscy że jesteś kolejną kobietą w moim życiu zakompleksiona na punkcie mojej urody..
Więc sobie wklej idiotko Julka moje posty ,wszyscy zobaczą twoje kompleksy i pójdzie o Tobie zła fama..
Słyszałam że Porycka i Ty dostałyście duży pocisk ,tylko kasujesz komentarze..Żal mi ciebie żałosna zakompleksiona idiotko..Ładna jestem no nie? Hahaha

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

MASOnkI to kurwa mają takie kompleksy na moim punkcie że robią z siebie totalne posmiewisko

EJ TY KOLO!

MEMBER U MEMBER GÓWNOZJA.D JA TO BYM CIĘ KURWO DO SZCZANIA OBSRANYM KIJEM DWUMETROWYM NIE TKNĄŁ OBLEŚNA, CHORA PSYCHICZNIE KURWO.

EJ TY KOLO!

░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ Kękę ▄▐▄▄▄▀░

░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ TPS ▄▐▄▄▄▀░

Ares

Ja to rozumuje troche inaczej. Kumplowali się, siedzieli w tym samym biznesie 😉 W jakimkolwiek biznesie w którym wspólnie z kimś siedzisz i drugiej osobie wychodzi lepiej, o wiele lepiej, jest to naturalne że będziesz zazdrościć i pluć jadem ja te osobę. Dlatego do biznesu najlepiej wchodzić samemu albo 50/50 Oczywoscie nie mówię o rapie 🙂

p0lki to ŚCIERY

Do Polski należy sprowadzić 1mln kobiet z Ameryki Poludniowej a kosztami obarczyć polskie kobiety. I to jest to co naprawi demografie a nie żadne 500+ i okradanie polskich mężczyzn.

Norbi

Dobrze gada

Iuczjano

Znalazł się kurwa ostatni sprawiedliwy. Zakolak aka uliczna wyrocznia. Sami uliczni patusy się już w tym gubicie kto jest w porządku a kto nie. Jak Jongmen i Bonus mają w ekipie rozjebusa to dobry chłopak bo ich kolega? Jebać patusów a szczególnie TPS-a co stoi na czele siatki pedofilskiej. Byłem raz w życiu w Radomiu i to przez chwilę, podczas przesiadki z busa do pociągu, to na przejściu podziemnym patus ze starym dziadkiem chcieli skroić studenciaka. Jebać patologię i ulicznych żołnierzy. To pedofile i zoofile co na okrągło chcą jebać psy.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Zniszczę Prosto w szybkim tempie,za sianie farmazonów i zamętu w moim życiu i mojego synka.Udzieliłam negatywnego komentarza dwa lata temu Katarzynie Poryckiej i za to się do mnie dopierdalają od dwóch lat.Inwigilacja,nękaniem telefonami nawet w nocy ,różnymi kłamliwymi informacji na mój temat,zresztą bardzo przekręconymi.Milczałam dwa lata na ten temat od momentu wrzucenia tego komentu,ale po dwóch latach coś we mnie po prostu już pękło ..Ci ludzie to pedofile,podłączyli inwigilację mojemu synkowi małemu i jeszcze wydzwaniali do niego przedstawiając się mu,że są zoofilami,tylko tak naprawdę to masoneria pieprzy się z kozami,a nie katolicy ,więc u nich jest tu u każdego masona-pedofilia,a w kościele pedofilia występuje tylko statystycznie w 2% całej społeczniosci katolickiej.. Katarzyna też się pierdoli z kozami w odbycie o czym powiem i napisze później . Dlatego masonom jest potrzebna ta hodowla kóz pod Warszawą.Illuminaci to pedofile zoofile i ZWYRODNIALCE,a zwalają to na Kościół ,Taka jest prawda o masonerii,dlatego te swoją spotkania bardzo ukrywają i co tam robią..I mój synek Michałek od dzieciństwa od 6 roku życia też został napiętnowany przez nich.Teraz ma 8 lat..Dlatego Cleo (mimo że nie jest z Prosto)niech NIE wyjeżdża z jakimiś fundacjami Polsat bo to umorusany ćpun z niej i alkoholiczka.Dlatego przysięgam że doprowadzę do upadku PROSTO.
INNYCH WYTWÓRNI NIE RUSZAM.
RACZEJ NIE INACZEJ..

Synek Michał

Kurwa daj mi spokój wariatko. Ja chcę do Marysi i Wojtka!

p0lakZAKOLAK

morda polacka to jest najgorsze co w naszym narodzie się trafiło. Ryj czerwony od picia od pokoleń. Smak wódki już poznawany przed 15 rokiem życia. Patologia w domu. Alkoholizm przekazywany z pokolenia na pokolenie (dodam, że skłonności do nałogów są przekazywane w DNA)
+Zakola
+małe IQ społeczeństwa ponieważ po 2 wojnie światowej inteligencja Polska została zamordowana.
+mentalność biedaka + mentalność niewolnika pracującego całe życie za tą samą pensje ponieważ strach podważyć słowa Januszexa

Sokół

@Michał Dmowski
Kto powiedział że nie możesz nas odwiedzić

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Dobra dodaje TPS do listy pedofilow w następnym wrzucie

mike

dokladnie jongmen smiec jebany glowny rozkminiajacy z robertem rs77 lysym cwelem stroze prawa, a dwie kurwy bujaja sie na otwarciach ganjashop jamaica z rozjebusem juz nie bede pisal dokladnie o kogo chodzi ale kto ma wiedziec ten wie.

Dono

Kopczynski frajer?

Andżej

Klasyczna mentalność patusa. Osobiście nic do niego nie ma, ale ziomki coś mają, więc nie zadaję pytań, nie myślę samodzielnie, tylko idę za stadem. Jeszcze to używanie liczby mnogiej „my”, no nawet się z tym nie kryje.

No i każdy, kto miał kiedykolwiek, choćby za małolata, epizod przesiadywania z takimi mordeczkami na osiedlu, to wie, że zawsze był kwas, jak ktoś z „ekipy” odbił do pato klimatów, ergo poszedł do normalnej roboty, spędzał więcej czasu z kobietą, zamiast nadal ładować browary albo jarać pod blokiem całą noc.Powolutku stawał się „lamusem” i zdrajcą, bo przecież postawił na swoje życie, a nie na bandę przygłupów, którzy sami przy najbliższej okazji by się wyjebali na kolegów.

yebac

Pięknie opisane, pozdrawiam. Najlepsze jest to, że w tych ekipach, w których ‚brat bratu bratem’ znajdziesz najwięcej ludzi, którzy będą potrafili oszukać swoich koleżków czasem dla głupiego połówasa XD

Tps tylko policję szanuję

„Brat juz nie jest bratem chociaż wydziarane B.S.N.T xD Bez kitu tyle prawdy w dwóch komentarzech haha xD

WSTYDbyćP0LAKIEM

Najgorsze co można zrobić dziecku to wpoić mu strach przed życiem.
Bądź pokorny
Ustępuj głupszemu
Nie wyróżniaj się
Musisz mieć dobre stopnie bo inaczej będziesz nikim
Potem w wieku 20 lat zdajesz sobie sprawę że 80% tego co mówią twoi starzy jest przepuszczone przez ich postkomunistyczny filtr.

Jak to się dzieje że niektórzy dziarają sobie łapy i mają wyjebane na to co reszta o nich pomyśli.
Jak to jest że niektórzy potrafią rzucić januszowi papierami w twarz i kazać mu spierdalać a inni boją się zapytać o urlop i całe życie łykają jego ślinę za 2200 brutto.

Polska mentalność niewolnika pańszczyźnianego, polska mentalność katolicka doprawiona jeszcze komunistyczną tresurą zniszczyła więcej żyć niż bomby w Dreźnie.

pacino aldente

w samo sedno polaki to idioci ruscy z niemcami wyjebali cala inteligencje i zostaly chlopki co od pluga nie odchodzily nigdy .. do tego komuna socjalizm propaganda z tv i ludzie maja gowno w glowie totalnie widac po samych wyborach gdzie od 30 lat to samo gowno wybieraja i jeszcze pruja sie sami do siebie a ksiezycowy konus i maorawiecki klaszcza bo spoleczenstwo podzielone to latwe w manipulacji

Pissing Cock

Inteligencji się nie dziedziczy, chociaż po twojej wypowiedzi zaczynam jednak myśleć, że nauka może być w błędzie i wywodzisz się od tych co pozostali po tym całym przesiewie przy życiu…

LirycznyRozpierdol

Wez wypierdalaj na srykop z tymi historyjkami a nie glamrap zasmiecasz piwniczaku

Czorizo

Tuptuś ale zamknij już pizdę. Ulica cię rucha pajacu. Pamiętam jak po Ostrowcu obesrany łaziłeś.

SDZXZZZ

MA PROBLEM Z KĘKĘ ILE ZARABIA W POROWNANIU DO NIEGO XD NIE SLUCHAM OBU ALE CO MOZNA MIEC DO KĘKĘ…

Iuczjano

To pedofili słuchasz. Lepiej to zmień

SDZXZZZ

LUCZJANO PEDOFIL XD

PAZURY CEZARA

Ten pierwszy to prostak a ten drugi to lamus

never

To znaczy sprawa jest prosta, TPS ukradł rower z komunii Kekemu no i teraz jest lipa.

Granitowe popiersie wodza

Tak jak większość napisała, sam to przerabiałem, dopóki wywracałem się najebany na ławce to byłem spoko ziomem. Jak przestałem pić, ogarnąłem pracę, poznałem kobietę to w miesiąc stałem się persona non grata w towarzystwie. Bodła wszystkich moja abstynencja, jakikolwiek życiowy sukces i stałem się „nie swój”. Nagle wszyscy piwami zaczęli częstować przy spotkaniu, a w ich oczach widziałem tylko to, że nic bardziej ich nie ucieszy jak to, że z powrotem stoczę się i zejdę na zła drogę. Aż ich kurwica brała, że odmawiam i mówię, że tylko fajkę spalę i się zawijam.

I tutaj widzę to samo, tępaki spod trzepaka nie mogą przeżyć, że chłop się ogarnął, przestał pić, ma rodzinę, a jego muzyka wypaliła i zarabia zajebiste hajsy. Zostawił towarzystwo w którym tylko mógłby się pogrążyć i z powrotem złapać za flachę to nagle „całokształt im nie pasi”.

Przegrane kundle wiszące u nogawki, których jedyną satysfakcją życiową jest to, żeby ściągnąć cię z powrotem w to szambo w którym tkwią od lat.

PejaTVN

Hahaha jebany śmierdzący patus się pruje do normalnego człowieka bo odniósł sukces 😀 TPS to chyba największy głąb na polskiej scenie… śmieć bez wykształcenia.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Pamiętacie jaka jestem pierdolnięta czy już zapomnieliście?

DWAYNE THE ROCK JOHNSON

Yes

żENADA

PKS wciąż ma problem do listonosza ? „abstynencja nam nie pasi”

Juzek

Bo zajebał jego babci rentę o to spina była

żENADA

OBOJE SĄ MONOTEMATYCZNYMI WACKAMI

MAJOR SUCHODOLSKI & FAZI

zamknij te dupe komunisto pierdolony

DICKSON 73

____
JA PIERDOLE ALE TEN TPS JEST PUSTY xD ATENCYJNY MIERNY PATUS.
____

Sokół

The Rock > Undertaker wiadomo

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Tps i KęKę wy pojebanskie czarownice pedofilskie z Dzieci Bullerbyn ,wy zoofile pedofile i homoteczowe smiecie

p0lki to szmaty

Kobieta i mąż normik przed seksem:
„Kobieta: Masz gumki?
Mąż: Kurcze skończyły się, możemy bez? Przecież bierzesz tabletki
K: No i co z tego? Musze mieć stuprocentową pewność, natychmiast marsz do apteki, bo nie będzie seksu przez miesiąc
M: Dobrze, już dobrze, idę”

Kobieta i przypadkowy chad przed seksem:
„K: Masz gumki?
Chad: Nie mam i nie lubię, jak ci się nie podoba to wracaj do męża zakolaka
K: Dobrze, już dobrze, biorę przecież tabletki
Chad: No i git, teraz twarz w dół, dupa do góry
K: w myślach „W sumie to nie wzięłam tabletek, ale trudno, zawsze chciałam mieć dziecko, mam męża to będzie komu wychowywać”

żENADA

to historia twojej matki

p0lkiItatuaże

#tatuaze u młodych #p0lka to już prawdziwa plaga. Teraz spotykając się z dziewczyną w wieku 20-24, nie ma sensu pytać, czy ma tatuaż, tylko od razu: jaki i gdzie, bo to, że jakiś ma, to niemalże z góry wiadomo. Jasne, że czasy już nie te, że tatuaż z automatu równa się kryminał, ale że tatuaż = niedojebanie mózgowe już jak najbardziej tak. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nastała jakaś bardziej debilna i obrzydliwa moda. W dodatku pełna absurdów. Często się mówi, że tatuaż ma wyróżnić, ale co to za wyróżnienie, skoro więcej młodych dziewczyn ma tatuaż niż go nie ma? Dbają o siebie i stosują te wszystkie kosmetyki, żeby mieć delikatną gładką skórę, a potem dobrowolnie zadają jej rany (jakby nie było tatuowanie polega przecież na okaleczaniu skóry). Uważają, że nie można założyć tej samej sukienki dwa razy z rzędu, ale jednocześnie nie przeszkadza wizja chodzenia z jednym wzorem na skórze do końca życia. Starają się prowadzić zdrowy styl życia, jogi, fitnessy, siłownie, bieganie, chuje muje, a potem idą wstrzykiwać sobie tusze, które z prawnego punktu widzenia są zwykłymi chemikaliami i coraz więcej wskazuje na to, ze mogą mieć bardzo szkodliwy wpływ na organizm. Podobnie jak liczne źródła potwierdzają, że tatuowanie się jest często skorelowane z zaburzeniami psychicznymi. W końcu komu normalnemu potrzebna jest taka ostentacyjność? A już najbardziej śmieszy mnie stwierdzenie, że to nie moda, tylko „robią to dla siebie”. To ciekawe, dlaczego popularność tatuaży rozwija s

p0lkiItatuaże

To ciekawe, dlaczego popularność tatuaży rozwija się równolegle do popularności mediów społecznościowych? Przecież 10 lat temu też istniały studia tatuażu, a jakoś tatuaże u kobiet były czymś rzadko spotykanym. Potem dopiero rozpowszechniły się te wszystkie facebooki, instagramy i inne snapchaty i zaczął się owczy pęd, bo przecież nie można być gorszą do Dżesiki i jej znaku nieskończoności. Tak samo ciekawe, dlaczego te wszystkie tatuaże wyglądają tak samo – róże, jaskółki, mandale… To już się zrobiło komiczne.

Dziadzior

Ogólnie to indywidualna sprawa każdego, mi się podobają tatuaże, ale nie te w stylu rybka i trzy wisienki tylko robione z pasji. Z drugiej strony każdy może tak powiedzieć, że tatuaż który posiada jest kurwa robiony z pasji i jakiegoś swojego ja, co w sumie miałoby sens patrząc na to, że ludzie o których napisałeś często mają praktycznie te same wzory, motyle, znaki nieskończoności itd. z czego można wysnuć wniosek, że ludzie podążają za tym co jest w modzie,co jest popularne, a to według mnie zaprzecza idei jaką jest tatuaż, skoro ma to być coś wyjątkowego. To też nie są jakieś tatuaże gangusów z LA tylko tandetne wzory, które stają się symbolem tego spierdolenia. Mam 24 lata, nie mam tatuażu, chyba należę do coraz bardziej zmniejszającej się grupy osób nie mających dziar. Ale pozdro dla wszystkich którzy je mają, ciekawie byłoby być tatuażystą bez tatuaży.

Prawda

18:30 17

Opublikowany 1 dzień temu 23 lipca 2020 Przez Mariusz Jop

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

O SIEMANO KURWYYY!!!
ZARAZ BEDZIE NALOT NA GLAMRAP

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Notatka uległa zmianie :
(Czasami notatka jest dopisywana),

Oto lista pedofilów (media już to powoli nadają)bada to szanowny pan Ziobro ,sprawa z zatoki sztuki i nie tylko :

TAXITA,DZIARMA,CLEO,MARGARET,GABI,ADMA,MARIANNE,WDOWA,KATARZYNA PORYCKA,MARYSIA STAROSTA
PALUCH,SPONS,BIAŁAS,JONGMAN,QUEBONAFIDE,TAQONFIDE,TACO HEMINGWAY,SŁOŃ który chciał mnie wywieść za granice,KARTKY,ŻABSON,BONUS RPK,MALIK MONTANA,BEDOES,SOKÓŁ I CAŁA WYTWÓRNIA PROSTO,KIZO,BORYGA, CHILLWAGON,wanna ogółem,Young Igi,KĘKĘ,PEZET,TEDE i wszyscy od Tedego z wytwórni,Marek Sobie,BORIXON,MAJOR SPZ Peja bezele i KaeN , Kaz Bałagane i Bonson !!!Belmondo to też jakiś dziwoląg hahaha Rafalala też …
A jeszcze ten pierdolnięty Aleksander Olsen z Żoliborza podający się za dziennikarza chuj wie co ode mnie chciał się nie z liścia nie z chuja przypierdolil do mnie..Jeszcze Julka i Ej Ty Kolo i Wnuk Tedego/Norbi ,typ podający się za Roberta Lewandowskiego w komentarzach portalu glamrap strasznie bronią pedofili,wiadomo-pedofil broni pedofila…i pewnie inni jeszcze o których nie wiem a też są w TOKU !!!!
Innych osób nie ruszam z rap sceny,to jest siatka pedofilska i handel ludźmi i dziecmi
Pisze to w obronie mojego synka Michałka
Odpierdolcie się ode mnie
WON !!
Z DALA ODE MNIE I MOJEGO MAŁEGO SYNKA PEDOFILSKIE POPIERDOLEŃCE
!!!!!!!!
#antymasonka
#katoliczka
#nacjonalistka
#islamofobka

Iuczjano

Dopisz TPSa i Kękaka

Iuczjano

Trzymaj się MEMBER aka musztarda! Jestem z Tobą w walce przeciwko raperom pedofilom!

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

KęKę już jest
TPS dopisze

luczjano

żartowałem :O

Polak z owłosiona klatą

Jak myślę że jestem poppierfdolony to wchodzę tu na komenty i qrfa od razu myślę że jestem zajedżdżyscie normalny

Gówno

Tps co nas fanów to kurwa obchodzi?

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

KęKę mam talent
KęKę ty analna wazelino
O SIEMANO OO KURWYYY,NIE MAM CZASU TERAZ PISAC,ALE DZISIAJ ZNOWU BEDZIECIE DOJECHANI HAHAHA

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Julka ty tłuku,patrzę na ciebie z politowaniem ,co wylansowałaś się na FB moim postem?wszędzie gdzie ja jestem podnoszą się statystki..
Tylko Julka idiotko właśnie zobaczą wszyscy że jesteś kolejną kobietą w moim życiu zakompleksiona na punkcie mojej urody..
Więc sobie wklej idiotko Julka moje posty ,wszyscy zobaczą twoje kompleksy i pójdzie o Tobie zła fama..
Słyszałam że Porycka i Ty dostałyście duży pocisk ,tylko kasujesz komentarze..Żal mi ciebie żałosna zakompleksiona idiotko..Ładna jestem no nie? Hahaha

Porycka

Nie powstrzymasz nas.

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA

Och Boże jak wy się upokarzacie przede mną z zazdrości kobiecej haha głupie baby

p0lki to brzydale

Właśnie wróciłem po rocznym pobycie w Niemczech i muszę powiedzieć, że największym stereotypem i wysrywem jest mówić, że Niemki to bardzo brzydkie kobiety i że Polki są dużo ładniejsze. Mi się podoba w Niemkach to, że nie malują się tak jak te p0lskie karyńska. Bardzo dużo kobiet w Niemczech, takich np. 6/10 jest ładniejszych niż taka nasza 7/10 ze względu na to, że umie się poprostu malować lub nie nakłada na twarz tyle szpachli, co polska karyna, nie wspomnę już o tych sztucznych rzęsach i szponach.
Odnoszę wrażenie, że Polskim kobietom może brakuje pewności siebie? Hmm nie wiem. Może rywalizują swoim wyglądem o facetów? A może po prostu jest u nas taka, a nie inna moda. Niemniej podobają mi się kobiety, które nie nakładają na siebie tony szpachli. Widać że nie mają żadnych kompleksów, budzą moje zaufanie.

Stalin OG

Tobie się podobają Niemki bo z mordy są jak transy #takaprawda kurwo lubisz kutasy z eurazji

Michał Ziomek

Pan Piotr zwany keke jest człowiekiem który był listonoszem a dziś robi jeden z najlepszych rapów lub hiphopow jak kto woli w Polsce i najlepsze jest to że ten człowiek zna swoją wartość i nie będzie się przejmował tps-em oczywiście z całym szacunkiem do niego i jego twórczości sam byłem patolem ale na tym życie nie polega a Pan listonosz niech puszcza swoje kawałki dalej na blok chce ciągle słyszeć ten Glos pozdrawiam Panie Piotrze i dziękuję że Pan tworzy chce się żyć słuchając Pana

Popularne