Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tragarze ft. Paprodziad „Deszcz z gradem” – teledysk

Pierwszy singiel z nowej płyty.

Opublikowany

 

„Deszcz z gradem” to pierwszy singiel promujący nową płytę Tragarzy „Trzymać w okładce”, zespół zapowiada kolejne. Premiera płyty planowana jest na styczeń 2020 r.

Jest utwór dotykający kwestii duchowości, w formie dyskusji dwóch różnych podejść zawartych w zwrotkach. Konsekwencją takiej formuły jest klip video utrzymany w konwencji znanej z „Gwiezdnych Wojen”. Kosmiczna, jednak westernowa stylistyka podkreśla relacje dobro/zło, co było głównym założeniem przy tworzeniu teledysku. Za korekcję kolorów odpowiadała kanadyjska firma Griingo/ Digital Films Toronto.

Tragarze to projekt muzyków związanych ze Szczecinem. Czwórka przyjaciół – Przemysław, Pelo, Chillu i DJ Twister, każdy z nich przeszedł swoją muzyczną drogę – każdy inną. I w tym widzą swoją siłę. Ich muzyka to powrót do starych czasów, gdzie stoi się w kolejce po bity, unitra i tonsil jest marzeniem każdego obywatela a na ulicach króluje Fiat 126p. Poza ich „tragarskimi” przygodami mieli okazję współdziałać w projekcie dSessions, który pozwolił im pracować z dużą częścią polskiej i amerykańskiej sceny rapowej m.in. Paluch, JWP, Kuba Knap, Quebonafide, Otsochodzi, Hades, Rak Raczej, DJ Kebs, Eldo, Pih, Daniel Drumz, Masta Ace, Torae, Smif’n’Wessun, Guilty Simpson, Skyzoo, Reks, Jeru da Damaja, Afu-Ra, Dillon Cooper i wielu innych. Od niedawna przekazują razem treści, historie i dobre nastroje. Właśnie dobrym humorem i błyskotliwą refleksją chcieliby się podzielić na debiutanckiej płycie. Zanim zaczęli targać wspólnie, każdy z nich intensywnie działał w swojej przestrzeni, które teraz są scalone. Podobne gusta bardzo im to ułatwiają. Wierzą, że z chaosu wyłania się zupełnie nowa jakość, dlatego w ich projekcie usłyszycie wiele połączeń: nowego ze starym, hip hopu z reggae, powagę zestawioną z humorem.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Kutasiarze ft. Dziad spod mostu „Złoty deszcz z kałem” – teledysk

kurwa dupa huj
2 lat temu

co jest kurwa

smaczna i zdrowa parowka drobiowa
2 lat temu
Reply to  kurwa dupa huj

kurwy i takie chot dogi to ja kurwa rozumiem jebane pedaly

bom
2 lat temu

dobry

Peja
2 lat temu

Peja trenuje do walki w KSW
https://www.youtube.com/watch?v=OvUEv6Ieqiw

Trystydycymyt
2 lat temu

Są dowody!
https://youtu.be/kTAHAN6H8No
Bonus RPK naćpany 1:56 i 2:00. Skoro naćpany to miał styczność z narkotykami i słusznie siedzi. Elo!

Profesorek w ustach moich jest pisiorek
2 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

Nie było mnie chwilę, ale to wszystko przez higienę. Rafalalung mył mi piętą zwieracz od środka i się kurwa zapomniałem. Przepraszam kochanieńcy. Już z wami jest

Popularne