Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tribbs wprowadza w wiosenny nastrój nowym hitem

Gwarancja świetnego nastroju i pozytywnej atmosfery.

Opublikowany

 

tribbs
fot. materiały prasowe

Najnowszy kawałek Tribbsa z pewnością wprawi wszystkich słuchaczy w słoneczny nastrój. Popularny DJ i producent muzyczny połączył tym razem siły z wokalistą Stevie’m Appletonem (współpracującym dotychczas m.in. z Tïesto, i Samem Feldtem), by wspólnie stworzyć idealny wiosenny track. Przepis na sukces? Melodyjne gitary oraz nostalgiczny beat z gwizdaniem w tle, które stanowią podstawę „Without You”.

Okładkę do singla stworzył jeden z fanów Tribbsa. W tygodniach poprzedzających premierę artysta ogłosił internetowy konkurs, w ramach którego każda chętna osoba mogła zgłosić swój projekt grafiki. Obserwatorzy DJ-a wyłonili zwycięzcę swoimi głosami, by wspólnie wskazać obrazek najlepiej oddający nastrój piosenki.

Singiel „Without You” zdecydowanie ma szansę stać się hitem, który podbije zarówno radiowe stacje, jak i playlisty fanów na kolejne, ciepłe miesiące. 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tatuaże=niedoyebanie mózgowe
29 dni temu

Często jest tak, że takie osobniki ze względu na zaniżone poczucie własnej wartości i chęć przynależności do jakiejś grupy, lub dostania uwagi tatuują sobie jakieś gówno. Często można właśnie zauważyć, że baby z depresją mają tatuaże i sznyty.

Tatuaże to oznaka:
– słabych relacji z ojcem i niedojrzałości psycho-emocjonalnej
– wyjątkowej niestabilności emocjonalnej
– braku przyszłościowego myślenia
– zdziecinnienia
– niskiej inteligencji

bieda=zawiść
29 dni temu

Nie stać cie na tatuaże i tyle zawistny incwelu.

Popularne