Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Trill Pem i Wac Toja kończą rok wspólnym singlem

Posłuchajcie „Lifestyle”.

Opublikowany

 

Lifestyle to kolejny singiel zapowiadający nowy materiał reprezentanta Fresh N Dope – Trill Pema. Gościnnie udzielił się na nim inny członek ekipy – Wac Toja.

Końcówka roku zostanie mocno zaakcentowana przez Trill Pema. Na sam koniec 2020 ma dla swoich fanów kolejny singiel wspólnie z Wac Toja. Duo spod szyldu Fresh N Dope ma za sobą już takie hity jak NICKI czy Ona Zna. Z pewnością dołączy do nich także Lifestyle.

Jest to już czwarty singiel z nadchodzącego projektu “All Inclusive”. “Zabawa” oraz “Ey Znowu To Mam” przekroczyły barierę miliona wyświetleń, a ostatni singiel “Teraz Już Wiem” z Kizo zbliża się do bariery pół miliona. Za animację do numeru odpowiedzialny jest frozenglitch oraz Zdvnczuk. Numer wyprodukował Oil Beatz.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
30 dni temu

Trill Sperm i Toi Toja kończą rok wspólnym analem

Stary Włodka
29 dni temu

trill pem … kurwa to brzmi jak jakiś lubrykant do wlewania w dupsko dla pedałów

wsadz mi ale najpierw posmaruj trillpemem zeby nie bolalo

TFU NA TE KURWY

Pozdro Włodi

SPAGHETTI ZE SZNUROWEK
29 dni temu

JA PIERDOLE… NA TEJ FOCI WYGLADA JAK CWEL Z PIERDLA W POLODNIOWEJ AMERYCE… NORMALNIE CZYJAS SUKA,ROBI PRANIE I PALE PEWNIE

Gorzka Prawda
29 dni temu

Kurwa ostatnio w tych newsach to cwel pogadnia cwela. Nawet ciężko coś więcej napisać, jak wrzucanie newsy o Sokole czy Palczastym, to przynajmniej można coś skrobnąć o lataniu na uszach, albo wrzucić hymn ZSRR cyrylicą, a tu, to nic innego nie przychodzi do głowy jak myśl „co to za cweluchy?”

JADWIGA HINEL
29 dni temu

JA TO SYNALKOWI ZAKONCZYLAM
ROK ANALEM JAK MU MAJKROFON WSADZILAM DO DUPY BO JECZAL COS NA TJUNACH IM TEZ BY SIE WYCHOWANIE PRZYDALO

Popularne