Sprawdź nas też tutaj

News

Trzej znani warszawscy raperzy nagrali wspólną płytę

Poznaliśmy tytuł i datę premiery krążka.

Opublikowany

 

Żary, Dudek P56 i INKG
Żary, INKG i Dudek P56 / fot. fb.com/zaryofficialjlb

Latem ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Żary z Hemp Gru pracuje nad tajemniczym projektem wraz z dwoma innymi raperami. Zagadka ta została rozwiązana na początku 2018. Wszyscy trzej warszawscy raperzy powiadomili o wspólnym projekcie, który ma się ukazać w tym roku. – Dziś mogę to śmiało powiedzieć. Dudek P56 oraz INKG, to właśnie w ich towarzystwie powstaje nowa płyta – informował wtedy Żary.

Wspólny album Żarego, Dudka P56 oraz INKG został zatytułowany „Deżawi”. Trafi on na półki sklepowe tuż po wakacjach, we wrześniu. – #deżawi zbliża się wielkimi krokami. Premiera naszej wspólnej płyty już we wrześniu tego roku. Więcej szczegółów niebawem – przekazał w tym tygodniu reprezentant Diil Gangu.

Nowa supergrupa warszawskich raperów może przynieść scenie duży powiew świeżości nasączonej szorstkim ulicznym sznytem. Żary to raper od lat współpracujący z Hemp Gru, który debiutował na płycie zespołu w 2004 roku. Dudek P56 to raper, który przez wiele lat był związany z Ciemną Strefą, a od kilku działa na własną rękę. INKG to raper i producent, który jest podopiecznym Dudka.

Mordeczki👊 #deżawi #wrzesień #2018 @p56_label @inkg_p56label

Post udostępniony przez Żary JLB (@zary_official)

Żary, Dudek P56 i INKG współpracowali już razem

Wszyscy trzej raperzy, których płytę usłyszymy już we wrześniu znają się nie od dziś. Mają oni także na koncie wspólne projekty. Na albumie „My Tape: D12” Dudka P56 ukazał się wspólny numer stołecznych raperów zatytułowany „W zeszycie”. Utwór, do którego zrealizowano teledysk spotkał się z bardzo dobrym odbiorem słuchaczy, dlatego też nie mamy wątpliwości odnośnie długogrającego materiału tej nowej supergrupy na polskiej scenie.

Poniżej zapoznacie się z kawałkiem z kwietnia 2018 roku.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
hejting.pl

uliczne taconafide. ogromny niesamowity sukces wroze.
XD

beka

TRASA KONCERTOWA W NAJWIĘKSZYCH SALACH GIMNASTYCZNYCH W STOŁECZNYCH LICEACH WYPRZEDANA

djdecks

NIE ZNAM ŻADNEGO, SORRY

Biednytedzik

3 łaków na tracku ja pierdole…..

KUBAY

17. zjedz skręta feat. żary

głos rozsądku

To nie będzie nic ciekawego wbrew temu co piszecie, Dudek od kilku lat robi dokładnie takie same płyty. Jeśli coś się różni to chyba ma coraz bardziej piszczący głos, z marnym Żarym i najwyżej przeciętnym INKG (słabo go znam) to będzie najgorsza płyta w jego dyskografii.

Łukasz

Zazdrośnik widzę

cydży to kurwa na smyczy

A cydży będzie kręciła swoją przecweloną dupą w ich teledysku.

Wacaw

superdupa

Popularne