video
Tupac: „Póki będę zwracał się do głodnych ludzi, mam pracę do końca życia” (1993 r.)
Wywiad z Tupac'iem Shakur'em przeprowadzony w 1993 roku w programie Arsenio Halla.
Raper został zapytany m.in. czy mówienie w kawałkach o przestępczości i kontrowersji nie jest jego sposobem na większą sprzedaż płyt?
– Głodnych ludzi jest więcej niż bogatych, więc póki będę zwracał się do głodnych ludzi, do biedoty będzie dobrze, mam pracę do końca życia. Bogaci martwią się ogłupianiem biedoty, wszyscy wiedzą o otaczającej nas przestępczości i wiedzą w jakiej sytuacji się znajdujemy, ja jedyne co robię, to pokazuję i opowiadam wam o tym. Dlaczego złościcie się na brata, który przynosi te informacje? Złośćcie się na osoby, które są za to odpowiedzialne – tłumaczy Pac.
W dość zabawnym wywiadzie poruszone zostały takie tematy jak marihuana, brutalność policji czy współpraca rapera z Janet Jackson przy filmie "Poetic Justice".
-
News4 dni temuTede podał dalej film o Mesie „Najbardziej odklejony raper w Polsce”
-
News2 dni temuLil Narcyz – 23-letni polski comedy-raper i yotuber nie żyje
-
News4 dni temuHanior popełnia błąd językowy, który obszernie zdefiniował Sokół
-
News3 dni temuDawid Obserwator zgłosił skutecznie fanpage innego rapera, który robił o nim memy
-
News3 dni temuWażka G zwrócił się do posła PiSu, który został usunięty z partii
-
News3 dni temuYoung Leosia zdała prawo jazdy i została nagrana przez fankę podczas egzaminu
-
News2 dni temuKoszulki z hołdem dla Pono, a zysk dla jego córki. Czy przesadzili z ceną?
-
News4 dni temuKalwi i Remi odrzucili wielomilionową propozycję za swój katalog. „To za mało”