GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tuzza prezentuje „Chiellini”

Raperzy promują album „Forza”.

Opublikowany

 

Tuzza prezentuje trzeci singiel pt. „Chiellini”. Za produkcję odpowiada Borucci, a klip stworzyła ekipa Wow Pictures.

„Chiellini” zwiastuje nadchodzący album duetu pt. „Forza” – jego premierę zaplanowano na pierwszy kwartał bieżącego roku. Limitowany preorder z dodatkową epką oraz merchem znajdziecie na stronie tuzza.store

 


9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cdfgdf
1 rok temu

Ale guwno

Paluszak
1 rok temu

WYPIERDALAĆ Z TYMI CWELAMI!

Gorzki Smak Pitaladora
1 rok temu

Benito słuchaj kurwa dzieciaku jaktybyś ode mnie tak na pizdę wyłapał bym cię rozjebał bez najmniejszego problemu. Słuchaj, jeżeli ktoś przyjeżdża do nas ze sprzetem to rozpierdalamy go sprzętem również i teraz posłuchaj mnie jeżeli latanie kurwa ze sprzętem jest bez honoru to kurwo obrażasz Tupac’a Amaru Shakur’a bo Tupac Amaru Shakur strzelał i by też będziemy do was strzelać kurwy jak się będziecie pruli!

Fred
1 rok temu

A kim wy w ogóle jesteście pajace?

Gruha
1 rok temu
Reply to  Fred

Chistorji tego cwetra i tak byś niezrozumiał

UWAGA!!!
1 rok temu

Przed podłączeniem pralki do sieci elektrycznej należy ocenić wizualnie, czy nie ma żadnych uszkodzeń przewodu zasilającego. Przewód nie może posiadać zagięć i załamań. Za względów bezpieczeństwa, uszkodzony przewód zasilający powinien być wymieniany wyłącznie przez producenta lub upoważniony serwis. 2.6. Ze względu na dużą masą pralki, podczas jej przenoszenia powinny być zachowane szczególne środki ostrożności. UWAGA! Nie wykorzystywać pralki jako półki, podstawki, drabiny itp. Nie opierać się na otwartych drzwiach pralki. 2.7. ZABRANIA SIĘ używać pralki poza pomieszczeniami zamkniętymi, gdzie byłaby narażona na działanie czynników atmosferycznych. 2.8. ZABRANIA SIĘ używania pralki bez prawidłowo zamontowanych wtyczek. 2.9. Przy podłączeniu pralki do sieci wodociągowej należy używać wyłącznie węża doprowadzającego wodę znajdującego się w zestawie. 2.10. Zabrania się używać do prania środków zawierających rozpuszczalniki, gdyż może to powodować emisję szkodliwych gazów.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

grozne miny skurwisyny

BiuroOchronyŁaków
1 rok temu

Gasiłem wczoraj na melanżu pety na czole „profesoor trapu” bo był taki najebany, później go wrzuciliśmy do wanny i każdy się na niego odlał a paru gejów nawet spuściło, a dzisiaj rano cały śmierdzący moczem i chujem nie pamiętał co sie z nim stało, ale kazałem mu wypierdalać bo śmierdział moczem a my dalej balujemy 

HRRR HAAAA TFUUU NA P0LKI !!!
1 rok temu

Srory time. Pamiętam jak w liceum w klasie mieliśmy takiego kolesia co był mulatem. Nie przepadałem za nim ani trochę, bo straszny był z niego cham i cwaniak, ale nie to jest istotne. Istotne jest to, że jego rodzice oboje byli biali. Jak to możliwe? Pomyślelibyście może, że został on adoptowany? Nic bardziej mylnego. Jak się okazało, jego matka jako młoda mężatka jeździła na prace sezonowe do DE. Po jednym z takich sezonów wróciła z niespodzianką. Mężuś wybaczył zdradę i przyjął ten dar, który w dodatku okazał się kolorowy 😀 Taka tam historyjka.

https://www.youtube.com/watch?v=lLFPbjIqHTw&ab_channel=TVNFashion

Popularne