Sprawdź nas też tutaj

teledysk

TUZZA „Warszawska Nike” – singiel i premiera płyty

Między słonecznym południem Włoch, a szarymi podwórkami Warszawy.

Opublikowany

 

fot. Radek Nowik

„Warszawska Nike” to kolejny singiel promujący album „GIARDINO” TUZZY. Za produkcję tego numeru odpowiada Hubi, a video to dzieło ekipy Doh.how w reżyserii Łukasza Filaka. Wraz z premierą klipu w serwisach streamingowych pojawił się odsłuch całego albumu, o którym sami twórcy mówią, że jest tajemniczym ogrodem zasadzony pomiędzy słonecznym południem Włoch, a szarymi podwórkami Warszawy.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Goldstein
2 lat temu

Mariano italiano, wypierdalać

Multikrzyś
2 lat temu

Siema, chciałem wam tylko powiedzieć że macie się ogarnąć kurwa i pisać śmieszniejsze komentarze. Pracuje w serwerowni i mam tu pod ręką 30 komputerów. To ja rozdaję karty na tym portalu. Nie spodoba mi się komentarz i cyk – 30 łapek w dół. Nie zawsze mi się chce ale może mi się zachcieć niebawem więc uważać sobie. Nie chcecie poznać mojego gniewu.

Goldstein
2 lat temu
Reply to  Multikrzyś

Ssij kutasa

Odb
2 lat temu

Tuzza”Warszawska wanna” – singiel i płyta u premiera

Rap pudelek
2 lat temu

Nareszcie kawałek z nowej płyty z prawdziwym stylem TUZZY, bo reszta singli jest co najwyżej średnia (Paranza) a nawet nijaka (Portofino). A z Hute Couture to Taco sobie zrobił własny kawałek, bo Wam zabrał klimat. Na szczęście nie zapomnieliście jeszcze stylu i tym kim jesteście. Btw słucham Was od kilku tys wyswietleń na YT.

Popularne