GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

TVN przeprasza Maffashion po „Kulisach sławy” Fabijańskiego

Rapujący aktor również odniósł się do sprawy.

Opublikowany

 

Maffashion nie spodobało się to, w jaki sposób została przedstawiona w cyklu „Kulisy Sławy” w programie „Uwaga!”. Stacja TVN wydała przeprosiny. Sprawę skomentował też Fabijański, któremu poświęcony był odcinek.

Fabijański w „Kulisach sławy”

Jakiś czas temu Sebastian Fabijański wziął udział w „Kulisach Sławy” programu „Uwaga!”. Zaprezentowano w nim, jak dotychczas przebiegała kariera aktora oraz przedstawiono jego relacje z byłą partnerką.

– Przez związek ze znaną influencerką Julią Kuczyńską, zwaną Maffashion, znalazł się z dnia na dzień w samym środku internetowego show-biznesu, którego wcześniej unikał jak ognia. Media społecznościowe prześcigały się w relacjonowaniu ich pierwszej randki czy zaręczyn. Pisano o kupnie domu, narodzinach syna. (…) Po trzech latach w atmosferze skandalu rozstał się z influencerką. Julia Kuczyńska zaczęła komentować ich rozstanie, a on nie pozostawał jej dłużny. Tak stał się negatywnym bohaterem plotkarskich portali i obiektem hejtu – mówił lektor „Uwagi!”.TVN przeprasza

Maffashion zagroziła, że jeżeli stacja nie przeprosi i nie sprostuje informacji przedstawionych w programie, wejdzie na drogę sądową. Na reakcję producentów programu nie trzeba było długo czekać.

– TVN S.A., wydawca programu ‚Uwaga!’, niniejszym przeprasza panią Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion za naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności w postaci dobrego imienia i godności poprzez podanie nieprawdziwych informacji w wyemitowanym dnia 1 kwietnia 2023 r. programie ‚Uwaga!’ – cykl ‚Kulisy Sławy’ – brzmią oficjalne przeprosiny.

Raper komentuje

Fabijański również odniósł się do całej sprawy zaznaczając, że jego warunkiem udziału w programie było brak poruszania tematu byłych partnerek.

– Oświadczam, że agencja, która mnie reprezentuje, autoryzowała tylko moje wypowiedzi, których udzieliłem w programie „Uwaga TVN”. Zgodnie z przepisami ustawy o prawie prasowym, autoryzacji podlega jedynie cytowana wypowiedź osoby wypowiadającej się dla prasy. Tym samym, proszę, nie łączyć mnie z tekstem napisanym przez autorów programu i przeczytanym przez lektora. Chciałbym również wyraźnie zaznaczyć, że warunkiem udziału w tym programie był brak poruszania tematu jakiegokolwiek mojego związku – skomentował.

Maffashion zamyka temat

Na koniec Julia Kuczyńska wydała jeszcze jeden komentarz, zamykając cały wątek. – Uważam, że można zrobić komuś laurkę bez oczerniania drugiego człowieka. I po prostu tworząc materiał o kimś, wystarczyło się skupić się na tej osobie. Niech każdy robi sobie PR taki jaki chce. Nie pozwolę jednak na wycieranie sobie mną i dzieckiem (kłamstwo o opiece naprzemiennej) gęby. Następnym razem też nie pozwolę – zapowiedziała.23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Donald Kük
25 dni temu

Największy cope jaki femki próbują sprzedać, to to że kobiety nie potrzebują mężczyzn, by żyć na poziomie a nawet w luksusie

Kobiety tak bardzo nie potrzebują mężczyzn, że:

– tata, daj kase
– płać za nią od pierwszego spotkania, bo jest biedną kobietą
– mieszka z rodzicami albo wynajmuje pokój
– markowe ciuchy kupuje na wagę w lumpeksie, bo na stronie producenta kupują tylko frajerzy
– kupuje tylko z promocji, zbędne wielopaki, bo normalna cena jest dla złodziei
– etc.

No i oczywiście zapytania na forach, „nie kocham go, ale nie stać mnie żyć samej”, „czy należy mi się część jego domu?”, itd.

Silne i niezależne p00lki

DMYTRO KOCZOWNIK SOCJALNY Z MARIUPOLA
24 dni temu
Reply to  Donald Kük

DEJ PIENIĄDZE

EJ TY KOLO!!!
24 dni temu
Reply to  Donald Kük

I PO CO CY MBALE ŻEŚ WŁAZIŁ DO TEJ WANNY Z TYM DRUGIM PE DRYLEM CO MU SIĘ W D UPIE POPRZEWRACAŁO I MYŚLI ŻE JEST KOBIETĄ?

EJ TY KOLO!!!
24 dni temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

AHHAAHHAHAHHA….

Mela
25 dni temu

„TVN przeprasza Rafalale po kulisach wanny Fabijanskiego.”

Holka
24 dni temu
Reply to  Mela

TuskVałszNiewiarygodna

Ziominho
24 dni temu

Ona ma na imie JULKA. A fabijanski dal sie wyuchac jak miliony polakow kukoldow inceli. Niech spie*dala do rafalali teraz

AntyFan
24 dni temu

Polska przeprasza za TVN!

ppp
25 dni temu

Fabijanski czy Liroy kto lepszym raperem?

DMYTRO KOCZOWNIK SOCJALNY Z MARIUPOLA
24 dni temu
Reply to  ppp

ALYONA ALYONA

anonimowy OKRUTNIK
24 dni temu

kurcze ogolony jest nie do poznania haha no ładnie a influencerki nie szkoda

Popularne