Sprawdź nas też tutaj

News

Tyler, The Creator na niedzielnych mszach Kanye Westa

Nowa inicjatywa chicagowskiego rapera.

Opublikowany

 

Tyler, The Creator

Chicagowski raper rozpoczął nowy rok od ciekawej inicjatywy prowadzenia weekendowych nabożeństw. Raper m.in. zabiera rodzinę i przyjaciół do kościoła. Wszystkiemu towarzyszy chór gospel, a sam Kanye West często staje za muzyczną konsoletą.

Modelka i celebrytka Kendall Jenner podczas jednego z ostatnich spotkań organizowanego przez Westa wypatrzyła wśród tłumu Tylera, The Creatora. Raper wypoczywał na trawie, a kiedy zobaczył, że jest filmowany zaczął machać rękami. To niejedyna znana postać, która pojawia się na mszach Westa. Weekendowe nabożeństwa przyciągnęły już m.in. takie sławy jak Katy Perry, Orlando Bloom czy Courtney Love.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
hsf
3 lat temu

czekam, aż tau zacznie odprawiać niedzielne mszy

stefan
3 lat temu
Reply to  hsf

Pokój i dobro bracia i siostry!
Numer konta w opisie filmu.

Odb
3 lat temu

Tyler, The West na mszy z niedzielnym Kanye Creatorem

Poszukiwacz zaginionej włóczni
3 lat temu

Czekałem razu pewnego na dworcu w Krakowie na pociąg do Katowic. Było już dosyć późno gdy wtem patrzę a tu nic. Przyglądam się a tu jednak jakieś oczy jak w kreskówkach wyłaniają się z nocy. Patrzę dalej a tu murzyn idzie. Wyjąłem z plecaka banana, pomachałem mu nim przed twarzą i zacząłem uciekać. Zwinny był skubany prawie mnie złapał ale ostatkiem sił wskoczyłem do dworcowej toalety. Myślę sobie dam mu stówę i banana to może nie sprzeda mi kosy jak to murzyn. Ale myślę sobie nie dam mu jej ot tal za darmo a jedyne na co miałem akurat ochotę to seks. Czym prędzej wyrzuciłem banana a w skórkę wsadziłem ptaka. Murzyn przyssał się jak odkurzacz aż puścić nie chciał, potem jeszcze chwilę walił mi konia stopami a później poszedłem srać i nie podcierałem dupe żeby mi ją wylizał do czysta. Wyszedłem z kabiny a tego skurwiela już nie było a na dodatek zajebal mi portfel. To byl on! Tayler creator! Jeśli to czytasz czarnuchu to chuj z tym portfelem ale wracaj wycmoktać mi dupsko na błysk!

Popularne