Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Klubowe” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.

Premiera albumu: 22.03.2019

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Oskar Pam Pam

Ta po chuju świeżość, taki mix Chrisa Browna, Kid Inka i rusków od tego niby hitu, gwiazdka sezonowa

kredensik

kurwa to jest takie zajebiste, ze az wykupie caly naklad jego albumu, a nastepnie zakopie gdzies w lesie u sasiadów na bialorusi. przynajmiej mniej to gówno bedzie slyszalne z aut jebanych licealistów w rurkach. pozdro tymkowe-zabsonowe pedaly! kredens wraca silniejszy 🙂

Odb

Banalne wiatry od tymka

Odb

Analne wiatry od tymka

Kaszysz

Raczej „b analne” chłopięce igraszki

Rągu

Tymek ft. Wiatr – „Analne”

Mama mi wysyła 2500zł tygodniówki, a wam ile?

Witry to ja puszczam po zjedzeniu podwójnego burgera z frytkami z batata od Bydło i Powidło w Wawce 🙂

S. G.

Lepiej niech nawinie jak to wychujal każdego na swojej drodze, żeby wdrapac się tu gdzie jest teraz, wstyd kurwa tak postępować. A uwierz Tymus, są osoby które rozmowy telefoniczne nagrywają, kwestia czasu jak coś odjebiesz i wyciekna.

Popularne