Sprawdź nas też tutaj

News

Tymek gościem Frostiego Rege

Zobaczcie klip „Jak nas”.

Opublikowany

 

Fot. @matsalamon

Frosti Rege do tej pory trzymał featuringi z „Midasa” w tajemnicy. Kolejny singiel promujący nadchodzące wydawnictwo to pierwsze odsłonięcie kart w temacie gości. Posłuchajcie „Jak nas” w duecie z Tymkiem. Do kawałka powstał teledysk.

Za muzyczną stronę kawałka odpowiadają moody scrag oraz cries in spanish. Reżyserię i produkcją klipu zajął się Alfonso Pantera. „Jak nas” to kolejny singiel promujący album „Midas” – wcześniejsze zapowiedzi krążka to „Intro”, „The Roof Is On Fire”, „B.D.I.P.K.” oraz kawałek tytułowy. Premiera płyty zaplanowana jest na 15 listopada 2019.

„Midas” to druga solowa płyta Frostiego Rege. Brudny, uliczny realtalk z życia na blokowisku – tak można zdefiniować ten album. Na „Midasie” znajdzie się 14 numerów, które idealnie oddają charakter bezkompromisowego artysty. Za produkcje odpowiedzialni są m.in. NOCNY, 2k i Newlight$.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
RazDwaTrzyTralalalaPatrzy
1 rok temu

Ten Tymek ma mordę jak z jakiegoś niemieckiego boysbandu albo jak scooter tak samo jak smolasty. Rap pedaliada nie ma końca..

facio od krabów
1 rok temu

Gdzie news o Young multim?

WnukTedego
1 rok temu

Chujognioty z autotunem jadą w pizdu na teledysku pewnie w odwiedziny do Rafalali. Jakaś larwa jedzie z nimi bez zapiętych pasów i pije goude z gwinta 15latki już oglądają z otwartym ryjem . Co za czasów doczekaliśmy kiedyś to by było bekowo a teraz główna na glamie . Chuj dupa kamieni kupa a nie rap

Jojne Zimmermann
1 rok temu

ona zajebała szczura wielkoluda

Ania
1 rok temu

A ja Tymka uwielbiam. I mogę go słuchać przez 8 godz pracy. Wtedy czas mija mi szybko. Tymek uwielbiam cię. A dodam, że kie jestem gimbusem bo mam 35 lat.

Pawel
1 rok temu

Kurwa zjeby jak chujj

Odb
1 rok temu

Frost rege w tyłku kolegi

Jebac gr
1 rok temu

Łak z łakiem łączą siły, wyjdzie wielka kupa

Obserwator masturbator
1 rok temu

A ja chciałem tylko pozdrowić tego typa co ma tutaj ksywe Sentino. Pozdro gościu! Dużo dobrego dla ciebie! Jeden z najlepszych komentatorów tutaj

Obserwator masturbator
1 rok temu

I jeszcze przy okazji pozdro dla tego typa co ma tutaj ksywe wkurwiony huj. Jebać go po same kule.

ELOOO
1 rok temu

A JA CHCIAŁEM POZDROWIĆ TEDEGO POZDRO DOBRY RAP OD 1981

Peja
1 rok temu
Reply to  ELOOO

Jebać flaka mentalnego gimbusa impotenta

Popularne