Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Tymek & Kizo & Szpaku w singlu „94”

W przyszłym miesiącu ukaże się płyta „FIT”.

Opublikowany

 

szpaku

Kolejnym singlem Tymka z nowej płyty jest „94”. Gościnnie w numerze pojawiają się Kizo i Szpaku. Wszyscy trzej raperzy urodzili się w 1994 roku i mają po 26 lat. Za produkcję kawałka odpowiadają Michał Graczyk i 2K. Album „FIT” ma się ukazać 20 marca.

„Jestem indywidualnym typem, co sobie marzy trochę!” Jednym z marzeń Tymka było rozkręcenie wielkiej kariery i to mu się udało! Każdy jego kolejny kawałek staje się niezwykle popularny, zatem i tym razem fani na pewno będą zachwyceni nową nutą od rapera.

94 to świeży materiał od Tymka, którego muzyk nagrał wspólnie ze Szpakiem i Kizo. Tytuł odnosi się do roku urodzenia rapera, a cały kawałek opowiada o początkach jego kariery i drodze, jaką w tym czasie pokonał. I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz, wielka wyobraźnia. I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz i bagaż doświadczeń.

Teraz jest wdzięczny, że miał przy sobie bliskich i mógł pozwolić sobie na pasję, dzięki której zgarnia coraz więcej. Mam swoje pieniążki, mam swoje błyskotki. Niosłem to na barkach, choć nie miałem forsy (…) Dzisiaj dziękuję pięknie! – rapuje Tymek.

Najnowszy singiel jest kolejnym, który promuje najnowsze wydawnictwo rapera czyli FIT. Do premiery coraz bliżej, a piosenek coraz więcej… zobaczymy czym nas zaskoczy marcowy krążek.

 

Singiel

Nowy Polak ft. Miszel „Opatrunek” – niespodziewana współpraca

Za produkcję odpowiada Premixm.

Opublikowany

 

Przez

nowy polak miszel

Nowy Polak jak zwykle nie zwalnia tempa. Dzisiaj na platformy streamingowe wleciał singiel „Opatrunek” wraz z visualizerem na YouTube.

Tym razem przy numerze usłyszeć możemy również Miszela, który wspólnie z Nowym Polakiem odpowiada za warstwę tekstową utworu. Za bit odpowiada Premixm, z którym artyści połączyli siły przy tym singlu.

Czytaj dalej

Singiel

Lo-Fi w stylu Wu-Tang Clanu – ostatni singiel od DJ Taeka

Kawałek promuje projekt „Next Sunday”.

Opublikowany

 

Przez

djtaek

„Staten Island Mystery” to trzeci singiel z albumu „Next Sunday”, mroczny i pełen napięcia instrumentalny utwór inspirowany surowym brzmieniem Wu-Tang Clanu.

Tajemniczy, uliczny vibe buduje ciężki bass i surowe bębny, tworząc atmosferę miejskiej opowieści. To numer dla fanów klimatycznych beatów i analogowego brzmienia miasta nocą.

Czytaj dalej

Singiel

Drugi przystanek przed premierą „Next Sunday”. DJ Taek prezentuje „Street Life”

Idealny numer na letni chillout.

Opublikowany

 

Przez

dj taek

„Street Life” to drugi singiel z albumu „Next Sunday”, utrzymany w przyjemnym, lekkim klimacie z wyraźnym miejskim charakterem.

Gramofonowe tekstury, subtelne scratche oraz liczne cuty i skrecze tworzą swobodny, uliczny vibe inspirowany codziennym życiem miasta. To idealny numer na letni chillout, miejskie spacery i spokojne playlisty.

Czytaj dalej

Singiel

DJ Taek „The Brooklyn Way” – podróż przez Nowy Jork

Zapowiedź płyty „Next Sunday”.

Opublikowany

 

Przez

dj taek

„The Brooklyn Way” to pierwszy singiel zapowiadający album „Next Sunday” – instrumentalna podróż przez miejski klimat Nowego Jorku.

Ciepłe gramofonowe brzmienie  oraz wyraziste scratche i cuty budują analogowy, hip-hopowy vibe inspirowany rytmem miasta.

To utwór, który łączy spokojny groove z ulicznym charakterem, idealny do chilloutu i miejskich playlist.

Czytaj dalej

Singiel

Oki wypuszcza „reklamację beefu” – drugi diss na Kinny’ego Zimmera

„Jadę z tobą dla kultury”.

Opublikowany

 

Przez

oki
fot. Dorota Szulc

OKi nie czeka na odpowiedź Kinnny’ego Zimmera na ostatni diss i podobnie jak jego oponent – wypuszcza diss po dissie – „reklamacja beefu”.

Tym razem Jeżyk opublikował numer na kanale 2020, a nie Instagramie. Odniósł się do większości argumentów, które często rozwinął o dodatkowe wątki i wyjaśnienia. Pomysł na diss po dissie prawdopodobnie wziął się z tego, że po kawałku Kinny’ego „24/7” wielu słuchaczy obrało stronę zawodnika SBM.

Co najciekawsze, Oki sugeruje, że Kinny Zimmer miał nagrany na niego pierwszy diss jeszcze przed zaczepką.

„Masz kreta na pokładzie i niestety wiem już wszystko. Bo mieliście „Darka” gotowego, zanim „shoota!!!” wyszło. Siedzisz ze mną w pokoju, ale słychać u nas wszystko. Ty szukasz ze mną pokoju, ja Ci wbijam chuj w nazwisko” – nawija.

Czy Kinny Zimmer odpowie? Chyba nie ma wyjścia.

Kinny Zimmer vs Oki – geneza beefu

  1. Oki dissuje Kinny’ego Zimmera i SBM Label
  2. Kinny Zimmer dissuje Okiego numerem „Darek”
  3. Oki reaguje na diss Kinny’ego Zimmera – publikując ośmieszające wideo
  4. Kinny Zimmer drugi raz dissuje Okiego. „Quebo napisał Ci freestyle, a Sobel zrobił dwie płyty”
  5. Oki dissuje Kinny’ego Zimmera: „Za wplątywanie Bambi powinieneś dostać listwę”

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2026.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: