Sprawdź nas też tutaj

News

Tymek „Piacevole” – rusza preorder nowej płyty

Pierwszy singiel dostępny.

Opublikowany

 

Ten dzień w końcu nastał! Preorder albumu Tymka Piacevole właśnie wystartował na stronie internetowej – Fresh n dope. Dodatkowo na fanów czeka wielka niespodzianka, gdyż w wersji proorderowej będą oni mieli możliwość wyboru okładki albumu.

W muzyce zawsze najważniejsze jest, by robić tylko to, co się lubi i przynosi nam zadowolenie. Tworzenie tego albumu sprawiło mi ogromną radość. Inspirowaliśmy się muzyką z lat 80., ale nie tylko – powiedział Tymek. Podczas tworzenia materiału na płytę, raper we współpracy z Favstem, odkrył całkowicie nowe drogi rozwoju, co mocno wpłynęło na ostateczną listę utworów, wśród których znalazło się 13 starannie wyselekcjonowanych kawałków.

Preorderowi albumu towarzyszy także premiera pierwszego singla z płyty – TRANQUILLO, który praktycznie od razu wskoczył na kartę na czasie YouTube! Tytuł przetłumaczyć można jako cichy, spokojny i taki właśnie jest ten utwór! Bawmy się życiem jakby świat, miałby się skończyć jutro, a my oddani zmysłom, więc tańcz tranquillo – dajcie się ponieść słowom Tymka i razem z nim poczujcie klimat Piacevole.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PejaTVN

No i co ja mam tu zhejtowac ? Przecież to nie jest Rap do kurwy nędzy !

Odb

Tyłek „Chujevole” – rusza kąpiel w nowej wannie

EJ TY KOLO!

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░ ░▀▀▄░ Tymek░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░

SłuchaczRapu

Beka z tego Tymka. Udało mu się nagrać jeden hit który leciał w tv i radiu, potem na hajpie nagrał jakieś kawałki których młodzież słuchała a teraz zgrywa jakiegoś ekstrawaganckiego artystę w dziwnych ciuszkach tylko chyba nie zauważył że dzieciaki mają te jego nowe numery w chuju bo dla nich ważny był tylko jeden kawałek który wpadał w ucho a nie jakiś „artyzm” który minie jak skończy się kaska. Typ zaczął dobrze zarabiać i poczuł się jak Kanye tylko zapomniał że jest polakiem i skończy jak Norbi

SłuchaczRapu

Ps. Taco i Quebo już dawno skumali że lepiej nagrać coś raz na rok albo i rzadziej i nie udzielać żadnych wywiadów bo mogą tylko na tym stracić. Nagrają coś a fani i tak to kupią bo nie puszczają kawałków co tydzień. Tak samo z wywiadami, lepiej nie udzielać żadnych i być takim jakim fani sobie wyobrażają niż nagrać i zrobić z siebie debila jak np hewra albo jak paluch który ciągle pierdoli głupoty i się z niego śmieją na glamrapie

PaluchFarmazonBezWartości

Co na to Paluch 🙂 ? A tak Chwałą Walczącym Zapamiętana 🙂

Powiedzieć wam w ryj wreszcie

Tymek – Analne Pizzocato

JERBA SERBIAN

ZAPRASZAM NA ANALNĄ RYWALIZACJĘ!!!!
-OTO KONKURENCJE:
1. SRANIE DO PYSKA NA CZAS PO DUBAJSKU
2. SPRINT Z GÓWNEM W GACIACH
3. TRIATLON Z CHUJEM W DUPIE DO POŁOWY
4. PICIE RTĘCI Z WYSRANIEM NA DŁONE
ZAPISY: E-MAIL SRANKO564@OP.PL
MIEJSCE: POD JUBILATEM
TERMIN: 19.07.2020 (NIEDZIELA)
ZAPRASZAMY!

AmP

CO WY PIERDOLICIE ????? TYMEK TO GENIUSZ ! TYLKO DEBIL TEGO NIE WIDZI!

Vizo

Popularne