Sprawdź nas też tutaj

News

Tymek pomaga ofiarom wojny na Ukrainie

Niewielu raperów zdecydowałoby się na taki gest.

Opublikowany

 

tymek
fot. materiały prasowe

ONZ poinformowało wczoraj, że na operacje pomocowe dla Ukrainy trzeba przeznaczyć w ciągu trzech miesięcy 1 mld dolarów. Swoją cegiełkę do tej kwoty dorzuca Tymek, który cały dochód z preorderu nowej płyty przeznaczy na pomoc humanitarną dla naszych wschodnich sąsiadów.

– Całkowity dochód ze sprzedaży fizycznej wersji preorderu „Romantyk” zostanie przeznaczony na pomoc humanitarną ofiarom wojny na Ukrainie – poinformował Tymek.

Nowa płyta rapera ma się ukazać 1 kwietnia. Promują ją single „Cudzysłów”, „Blizny” oraz opowiadanie „Romantyk”.

Tymek „Romantyk” – tracklista

 1. Cudzysłów
 2. Marzę
 3. Mów mi tak
 4. Jeden uśmiech Twój
 5. Blizny
 6. Zabawmy się dziś w Boga
 7. List

17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Krymek
4 miesięcy temu

„ Całkowity dochód ze sprzedaży fizycznej wersji preorderu „Romantyk” zostanie przeznaczony na pomoc humanitarną ofiarom wojny na Ukrainie – poinformował Tymek.”

Czyli całe 50zł

Tech9ine
4 miesięcy temu
Reply to  Krymek

Rzucą sie do zakupu i zarobi kolejne setki tysięcy jebany cpun

tak
4 miesięcy temu

Firmy, które współpracowały z niemieckimi nazistami

 • Kodak. W czasie drugiej wojny światowej niemiecki oddział firmy Kodaka wykorzystywał robotników przymusowych z obozów koncentracyjnych. …
 • Hugo Boss. …
 • Volkswagen. …
 • Bayer. …
 • Siemens. …
 • Coca-Cola, szczególnie Fanta. …
 • Ford. …
 • Standard Oil.
 • i wiele innych

Cale to urabianie ludzkosci ze Putin napadl na Ukraine. Od dwóch lat Rosja, Ukraina, USA, UK, Francja, Szwecja i reszta jak jeden maz namawia nas do szczepienia sluchajac rozkazów WHO. Rosja kraj bogaty w zasoby woda, paliwo, zloto, diamenty i inne cenne surowce na których pazeny rzad USA chce polozyc lapska bo traca pozycje lidera wiadomo ze nic tak nie pobudza gospodarki niz wojna!

Tcd
4 miesięcy temu
Reply to  tak

BASF, PORSCHE

nie potrafie wspolczuc Ukrainie
4 miesięcy temu

W lutym 1943 r. Ukraińska Armia Powstańcza rozpoczęła operację „czyszczenia” Wołynia z jego polskich mieszkańców, stanowiących około 16 proc. populacji regionu. Przywódcy nacjonalistów spod znaku Tryzuba uważali, że jest to konieczne, by znienawidzona przez nich Polska raz na zawsze wyrzekła się roszczeń do panowania nad tymi terenam.

W czasie najazdów mordowali Polaków barbarzyńskimi metodami – przy użyciu siekier, pił, motyk lub paląc żywcem. Chcieli, by wieści o ich okrucieństwie rozniosły się i „zachęciły” Lachów do szybkiej ucieczki za Bug.

Ukraińcy nie przebierali w środkach. Ich okrucieństwem zszokowani byli nawet Niemcy.Dźgali mężczyzn bagnetami, dzieci wyrywali matkom z rąk i nabijali na sztachety, kobietom w ciąży rozcinali brzuchy.

Profesor D
4 miesięcy temu

Tymek ma pochodzenie banderowskie to widać po mordzie

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
4 miesięcy temu

bez oceniania ,propsy konkrety a nie jak topka na niewolniczych kontraktach w nieswoich mieszkaniach i furexach

Błażej z Białowieży
4 miesięcy temu

No kurwa co by nie mówić props. Te 2 single/opowiadania też mają niezły klimat, choć nigdy nie byłem słuchaczem tymka.

Naczelny Pogromca Pospolitej Cwelozy i Kurestwa
4 miesięcy temu

Nie cieszcie się tak bardzo jebane tłumoki bo Pan Putin się wkurwi ostro i odpali Katiusze i pociski balistyczne i się wszyscy zesracie ze strachu jebane cwele. Chuj w dupę tym wszystkim polskojęzycznym kmiotom, którzy wspierają ten nazistowsko-UPAdliński wrzód. Już kurwa wszyscy pozapominalii jak ta jebana swołocz zabijała na Wołyniu i razem z nazistowskimi szwabami kolaborowała. Jebane głupie polskojęzyczne ściery znowu nic nie pamiętają. Dlaczego kurwa nie potępiają ameryczki za napad na Libię albo Irak? Gdzie są sankcję na ten jebany wrzód, który zniszczył wspaniale rozwijające się państwa. Ta jebana brudna illuminacka dziwka Hillary Clinton się cieszyła jak zabili Kaddafiego który był wspaniałym przywódcą i dbał o Libię. Podobnie było z Irakiem kiedy to ameryczka wymyśliła sobie że mają tam broń atomową czy chuj wie co i napadła zwyczajnie na normalnie funkcjonujący kraj. Jazda z kurwami i cwelami Wielki Panie Włodzimierzu Putinie!

Kutas Tyranozaura
4 miesięcy temu

upadlińcom pomagasz, a Polakom nie? ty kurwooooooo, ty kurwooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Borusław Dzwon Kichawa
4 miesięcy temu

Czym dla mnie jest Polska? Polska to Zbigniew Herbert i Adam Mickiewicz. Polska to zagajniki umajone. Polska to glamrap i zbiór przypadkowych wartości, które się zmieniają wraz ze zmianą rządu. Spierdalam stąd najbliższym PKS-em.

Borusław Dzwon Kichawa – ekspert.

Janas z belchatowa
4 miesięcy temu

Dominik Janas z Bełchatowa to PEDOFIL !!! Obecnie ukrywa się w HULL (UK), szukajcie cwela na FB i jechać z pałą bitą !!!

Boska Polka
4 miesięcy temu

Prędzej oddałabym się Ukraińcowi niż kurduplowato-zakolackiemu p0laczkowi. p0laczki to paskudne śmierdziele, a Ukraińcy są silni i mają wspaniałe ciała jak bracia Kliczko, Vasył Łomaczenko lub Olesander Usyk. Gdyby taki Ukraiński Bóg mnie zapłodnił to bym urodziła wspaniałego mężczyznę, a nie śmierdziela p0laczka

Popularne