Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Klubowe” jest dziełem przypadku, który przerodził się w duży projekt poprzez utwór „Język Ciała” mającym przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki muzyce. Kolejny singiel: „Romans” był dowodem dla odbiorców, że ta płyta stanie się przełomem w twórczości Tymka jak i wniesieniem świeżości na polską scenę. O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką. To połączenie daje słuchaczowi możliwość zagłębienia się w klimat mocno imprezowy, który inspirowany jest głównie Rosją ale i klimatem Latino. Dotychczasowe single dały możliwość zapoznania się z tym niecodziennym i bardzo wciągającym materiałem. Reszta utworów kryjących się w albumie z pewnością zadowoli każdego słuchacza lubiącego głośne imprezy, ale również chillujące klimaty.

Premiera albumu: 22.03.2019

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
GrubSon

Marna kopia bullshitowej nawijki z rosji połączona z kolejnym nowym raperkiem który wygląda jak każdy inny newschoolowiec.

Przy okazji im szybciej zrozumiecie że rap to muzyka dla nieudaczników, którzy bez nabierania na kase naiwnych gimbusów byliby bezdomnymi lub bandytami, tym dla was lepiej.

Pozdro

Tu es pierdus

Potężny szalony homoseksualista poza kontrolą grasuje po mieście.

beka ze szpaka parówczaka

Tymek? Ten płyn do mycia naczyń?

00:12 i 17

Tak.

12:56 7

Odb

Kontrolą – „Poza Tymek”

Smieszek

Widać ze ten cały tomek czy tymek to cwaniak i wredny gad z ryja tfu

Kierownik

JASNY CHUJ CO TO KURWA JEST DRAMAT TO DISCO POLO LEPIEJ BRZMI DO CHUJA

PIZDEK

JEBAĆ TE NIEPRAWDZIWĄ PARÓWE BEZ WŁASNEGO MIASTA, SKĄD TY SIĘ CIOTO WOGÓLE WZIAŁEŚ I CZEMU TO JEST TU ZAMIESZCZANE??? JEBAĆ MŁODE WILKI WCHODZICIE DO GRY PRZEZ HIPHOP STAJĄC SIE KOMERCYJNYMI POP FAJAMI. ZDEJMIJ MASKE TYMUŚ BO KAŻDY WIE ŻE W REALU ROBISZ KUPE W SPODNIE BŁAŹNIE WYPIERDALAJ!

Ewa

Gadacie tu na niego, a wy co robicie, ze czujecie sie lepsi ? Zalosne to jest nawijanie o pozal sie boze ulicznym „syciu” czytaj zyciu lub o kryminalach z przyszlymi zulami w srodku. Polowa pseudo grypsikow ukryte wyroki za znecanie sie nad rodzina, matka, zona, dziecmi. Tfu. W koncu wysławianie ulicznej patologii dobiegło końca.
Raperkoboyow jak grzybow po deszczu, a Ty jestes ponadczasowy. Super. Pzdr

Popularne