Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Tymek – „Sono”

Na krążku pojawiają się Sarius, Przyłu, Frosti Rege i Skip.

Opublikowany

 

Tymek Sono okładka
Okładka płyty Tymek - "Sono"

Data premiery: 21.09.2018

Nowe wydawnictwo odzwierciedla skrajnie emocjonalne życie. Ciężkie brzmienia i teksty przeplatające się z lekkimi, swobodnymi tematami są dowodem na to, że każdy znajdzie coś, w czym będzie potrafił odnaleźć samego siebie.

Urozmaicenie klimatu dodają goście: Sarius, Przyłu, Frosti Rege i Skip. Za album odpowiedzialny jest również ADZ, który wyprodukował podkłady oraz był obecny przy produkcji poprzedniego albumu „JestemTymek”. Charakterystyczna barwa głosu Tymka jak i treść tego, co przekazał na tym CD sprawi, że będziecie do niej wracać.Do tej pory artysta przedstawił już takie single jak „Toksyczny” oraz „Instaćpuny”, „Tabletki”, „Semantyka”, „Jestem”.

Tracklista

1. Toksyczne
2. Powietrze (feat. Sarius)
3. De_train
4. Chmury (feat. Skip)
5. Bierz
6. Nieznane
7. Jestem
8. Semantyka
9. Sambo
10. Sztuka
11. Instaćpuny (feat. Przyłu)
12. Tabletki (feat. Frosti Rege)
13. SwetrTymek to reprezentant młodego pokolenia polskiego rapu i jest jednym z młodych wilków popkillera. Głębia i emocjonalność wokalu błyskawicznie wyróżnia go przez to na tle nowej fali, a gdy zmieszamy to z osobistymi zwrotkami, specyficzną składnią powstaje nam naprawdę unikatowa kombinacja. Współpracował już m.in. z Bejfem czy z grupą Pokahontaz. Wyróżnia go charakterystyczny, mocny i nieco zachrypnięty wokal.

Na krążku znajdzie się 13 utworów w wersji podstawowej oraz dodatkowa EP „Ludzie Renesansu” (7 tracków).

Popularne