Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tymek w duecie z Lav’em

Singiel i teledysk w „Inną stronę”.

Opublikowany

 

„W inną stronę” to trzeci singiel promujący nadchodzący album Lav’ „pasmo_nocne”. Utwór z gościnnym udziałem Tymka opowiada, czym dla autorów jest odmienność i podążanie własną drogą mimo przeszkód. Za produkcję odpowiada D3W, a całość opakowana jest w mocno fabularny klip autorstwa Distort Media.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz RPK
1 rok temu

Ten łak nie ma nawet swojego stylu. Posłuchajcie jak usilnie kopiuje Tedego. Dykcja ta sama. Może stara Tymka puściła się przed laty z Wieprzem i powstał Tymek, prawdziwy SYN TEDEGO? Peja kiedyś coś tam nawijał chyba w jakimś wywiadzie, że Wieprz dymał pewną szmulę na „bekstejdżu”. Zresztą chuj wie.

Fan
1 rok temu
Reply to  Janusz RPK

Wiesz co a żal tego czytać debilu!!! Po co obrażasz jego rodzinę żal ci dupsko ściska może twoja stara się puszcza a głupoty na innych wypisujesz szacun dla Tymka

Janusz RPK
1 rok temu
Reply to  Fan

Piszę to co uważam za słuszne bo kto mi zabroni? Ty? Anonimowy cymbale? Wrzuć rurki do prania i zaczesz grzywkę zniewieściała ciotunio

Ktoś
1 rok temu
Reply to  Janusz RPK

Nie wyzywaj innych ludzi jak nawet backstage nie potrafisz napisać

Janusz RPK
1 rok temu
Reply to  Ktoś

A widziałeś tam cudzysłów ty kurwa idioto?

ProfesoorTrapu
1 rok temu

Co to ma wspólnego z rapem? To ma tyle wspólnego co seks i ten Bordoryjec w GunTalkMusic czyli kurwa nic. Kolejny beta-male na autotune. Muzyka dla pedałów i emo cipek z gimazjum co jak im chuja pokażesz to już mają orgazm i są zakochane. Wiem co mówię, niejednej chuja w małe cyce wsadzałem.

Paluch BOP
1 rok temu

DUET Z TYMKIEM W LAVIE.

Tom
1 rok temu

Mordy słuchajcie ten dzieciak to robi zwykły disco rap,on nie jest raperem a jest discoproraperem!!Tymek rób swe nagrywki w stodole ale nie na ulicznych projektach.Pozdro dla kumatych!!!

Odb
1 rok temu

Tyłek w duecie z kał’em

ProofesorNauk
1 rok temu

Jeszcze w koszulce Chelsea co za hańba. A zresztą jebać to. Piłka nożna to sport dla debili i pedałów tak jak muzyka rap.

ProfesoorNauk (ten prawdziwy)
1 rok temu
Reply to  ProofesorNauk

Chociaż nie powiem bo lubię po meczu oglądać nagie torsy przystojnych piłkarzy. Ostatnio jak naoglądałem się zdjęć Pogby to nie mogłem w nocy zasnąć. Kurwa, podnieciłem się. Zaraz usiądę na mojej różowej sofie i zwalę gruchę pod foty Krychowiaka.

Popularne