Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Tymek w duecie z Lav’em

Singiel i teledysk w „Inną stronę”.

Opublikowany

 

„W inną stronę” to trzeci singiel promujący nadchodzący album Lav’ „pasmo_nocne”. Utwór z gościnnym udziałem Tymka opowiada, czym dla autorów jest odmienność i podążanie własną drogą mimo przeszkód. Za produkcję odpowiada D3W, a całość opakowana jest w mocno fabularny klip autorstwa Distort Media.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Janusz RPK

Ten łak nie ma nawet swojego stylu. Posłuchajcie jak usilnie kopiuje Tedego. Dykcja ta sama. Może stara Tymka puściła się przed laty z Wieprzem i powstał Tymek, prawdziwy SYN TEDEGO? Peja kiedyś coś tam nawijał chyba w jakimś wywiadzie, że Wieprz dymał pewną szmulę na „bekstejdżu”. Zresztą chuj wie.

Fan

Wiesz co a żal tego czytać debilu!!! Po co obrażasz jego rodzinę żal ci dupsko ściska może twoja stara się puszcza a głupoty na innych wypisujesz szacun dla Tymka

Janusz RPK

Piszę to co uważam za słuszne bo kto mi zabroni? Ty? Anonimowy cymbale? Wrzuć rurki do prania i zaczesz grzywkę zniewieściała ciotunio

Ktoś

Nie wyzywaj innych ludzi jak nawet backstage nie potrafisz napisać

Janusz RPK

A widziałeś tam cudzysłów ty kurwa idioto?

ProfesoorTrapu

Co to ma wspólnego z rapem? To ma tyle wspólnego co seks i ten Bordoryjec w GunTalkMusic czyli kurwa nic. Kolejny beta-male na autotune. Muzyka dla pedałów i emo cipek z gimazjum co jak im chuja pokażesz to już mają orgazm i są zakochane. Wiem co mówię, niejednej chuja w małe cyce wsadzałem.

Tom

Mordy słuchajcie ten dzieciak to robi zwykły disco rap,on nie jest raperem a jest discoproraperem!!Tymek rób swe nagrywki w stodole ale nie na ulicznych projektach.Pozdro dla kumatych!!!

Paluch BOP

DUET Z TYMKIEM W LAVIE.

Odb

Tyłek w duecie z kał’em

ProofesorNauk

Jeszcze w koszulce Chelsea co za hańba. A zresztą jebać to. Piłka nożna to sport dla debili i pedałów tak jak muzyka rap.

ProfesoorNauk (ten prawdziwy)

Chociaż nie powiem bo lubię po meczu oglądać nagie torsy przystojnych piłkarzy. Ostatnio jak naoglądałem się zdjęć Pogby to nie mogłem w nocy zasnąć. Kurwa, podnieciłem się. Zaraz usiądę na mojej różowej sofie i zwalę gruchę pod foty Krychowiaka.

Popularne